Будь-який аромат, тим чи іншим чином, впливає на наш настрій, тому до вибору парфумів багато хто підходить дуже ретельно. Вони вважаються незамінним атрибутом в іміджі будь-якої жінки та будь-якого чоловіка. Виходячи з цього, попит на парфуми завжди залишається великим. Але не кожна людина може собі дозволити придбати парфуми світових брендів. І це та цільова аудиторія, яку може бути спрямований бізнес на наливної парфумерії.
Замовити на сайті якісне вентиляційне обладнання ви можете за дуже гарною ціною.
Вся парфумерія, яка реалізується сьогодні на ринку це: оригінальна, ліцензійна, наливна та підробка. Оригінальна – дуже дорога. У сфері ліцензійної парфумерії — величезна конкуренція. А продаж підробок лише створить проблеми з юридичного боку. Перевагою парфумів на розлив є те, що покупець платить гроші лише за аромат (який може бути дуже схожий на іменитий), а не за бренд, красиву коробку або оригінальний флакон. Тому від цього бізнесу виграю все — і продавці, і покупці.
Для того, щоб організувати бізнес на наливній парфумерії, необхідно оформити все на законодавчому рівні, зареєструвати свою фірму і лише після цього переходити до інших питань.
1. Оптова закупівля парфумів. Для початку підберіть для продажу 30 – 40 жіночих і чоловічих ароматів (але більше повинно бути жіночих), бажано найвідоміших і проданих. У середньому, оптова ціна – 4-5 дол. за 100 мл.
2. Придбання ємностей – скляних, металевих, пластикових різних форм та об’єму, а також дозаторів, змінних наконечників, паперових смужок та тестерів. Вартість флаконів – від 0,3 дол. і вище, все залежить від матеріалу та розміру.
3. Оренда місця (близько 2-4 кв. м.) в якомусь торговому центрі, супермаркеті або критому переході. Точку продажів слід обладнати столом та вітринами. Розташовуватися треба там, де дуже великий потік людей. Таким чином, бізнес на наливній парфумерії стане найбільш рентабельним. Також реалізовувати наливну парфумерію можна в інтернеті (створивши свій інтернет-магазин) або в соціальних мережах.
4. Персонал, від якого залежить кількість продажів. Продавець зобов’язаний вміти підбирати та радити клієнту той аромат, який максимально відповідає його вимогам.
Часто, торгова націнка на наливну парфумерію становить 200-300%, тому окупається цей бізнес уже протягом кількох місяців. Так що одна точка, незабаром після відкриття, може швидко перерости в мережу по всьому місту. Головне — докладати до цього максимум зусиль і вірити у свій успіх. Даний вид діяльності можна чудово поєднувати з продажем парфумів, вироблених у домашніх умовах, а також оптовим продажем наливної парфумерії дрібним продавцям. Успіхів!