Бізнес на карвінгу

Існує дуже багато бізнес ідей з напряму hand made – скрапбукінг, флокування, декупаж тощо. Вигляд заробітку, про який ми розповімо в цій статті, підійде для людей будь-якого віку та статі. Бізнес на карвінгу зможе побудувати людина, яка має гарну фантазію і яка вміє творчо підходити до справи. А красиві фігури, які ви зможете створювати за допомогою цієї техніки, стануть чудовою прикрасою святкового столу та викличуть захоплення у оточуючих.

Що таке карвінг?

У перекладі з англійської слово «carving» означає «вирізання». Це досить давня техніка вирізки фруктів та овочів, яка прийшла до нас із Південно-Східної Азії. Згідно з легендою у ХIV столітті одна дівчина на королівський фестиваль представила плавучу лампу, прикрашену квіткою та фігуркою птаха. Вони були вирізані з овочів та фруктів. Королю настільки сподобалася ця композиція, що він наказав кожній жінці опанувати це мистецтво. Таким чином, техніка почала поширюватися у всьому світі. На сьогоднішній день існує велика кількість конкурсів та чемпіонатів у цій справі. А в деяких містах навіть з’явилися карвінг-студії.

Що ж необхідно для того, щоб заробляти на карвінгу?

1. Освоїти це мистецтво за допомогою спеціалізованих курсів, відео-уроків, що навчають роликів в інтернеті. Починайте з найпростішого, поступово вдосконалюючи свою майстерність.

2. Придбати необхідні інструменти у магазинах. Ви можете купити спеціальні набори для карвінгу вартістю від 50$ і вище. Або ж можна купувати все окремо при необхідності. Для скріплення деталей композиції використовуються зубочистки.

3. Підготувати робочий матеріал, яким служать різні фрукти та овочі. Ідеальними овочами для карвінгу вважаються морква, картопля, капуста, редис, кабачки, буряк. Із фруктів – кавун, злива, яблуко, груша, банан, ананас, апельсин, диня тощо. Плід повинен бути твердим і не перестиглим. Для кращої безпеки готового виробу його обробляють спеціальним рідким воском.

Бізнес на карвінгу вже досить давно став дуже популярним і вигідним. Найчастіше цю послугу замовляють на корпоративи, весілля, банкети. Адже багато хто намагається максимально виділитися та здивувати своїх гостей. Також вашим ринком збуту можуть бути різні виставки та ярмарки, кафе та ресторани. Створіть інтернет-магазин, групу у соціальних мережах із прикладами робіт. Розкажіть друзям, знайомим та родичам про те, чим ви займаєтеся. «Сарафанне радіо» завжди спрацьовує.

У бізнес на карвінгу майже не потрібно жодних капіталовкладень, а ось прибуток може бути дуже великим. Оскільки вартість цих послуг дуже висока. Цей вид діяльності може бути як додатковим джерелом доходу, так і основним.

Головний ресурс у бізнесі на карвінгу є відмінний окомір, терпіння та хороша концентрація уваги. Бажаємо вам відмінних ідей та творчого настрою. Успіхів!

Залишити відповідь