Бізнес на йозі

Популярність і поширеність йоги щороку зростає, адже все більше людей вважають за краще вести здоровий спосіб життя. На сьогоднішній день тих пропозицій, які існують на ринку дуже мало, оскільки попит на дані заняття досить великий. Тому добре організований бізнес на йозі може приносити чималий прибуток своєму власнику.

Йога — це комплекс духовних, фізичних та психічних практик, спрямованих на досягнення людиною піднесеного стану, просвітлення. Ця філософська школа з’явилася ще в Стародавній Індії і згодом це вчення поширилася по всьому світу. Йога змушує людину переосмислювати свої звички та життєві принципи, допомагає набути душевної гармонії, відмінної фізичної форми і упорядкувати свої думки. Існує досить багато напрямків у йозі: хатха-йога, раджа-йога, антигравіті-йога, сахаджа-йога, айенгаре-йога, прана-йога тощо. У центрі можуть займатися люди абсолютно різних вікових категорій, статі та роду діяльності, що є величезним плюсом. вашому регіоні. І лише після цього розпочинати наступні кроки, якими є:

1. Реєстрація свого виду діяльності та отримання всіх дозвільних документів.

2. Пошук приміщення для бізнесу на йозі, в якому потрібно буде обладнати систему кондиціювання, а також роздягальню, душову, туалет, стійку адміністратора. Особливу увагу приділіть покриттю підлоги – плитка, паркет, ламінат цілком підійдуть, адже займаються йогою босоніж. Розмір орендної плати залежатиме від населеного пункту та місця розташування йога-центру. Розташовуватися найкраще в спальних районах, адже йога – це релакс, занурення в себе, медитація, сторонні шуми заважатимуть цьому. Обстановка повинна бути комфортною та розслаблюючою. До того ж, вартість оренди там буде значно нижчою ніж у центрі.

3. Устаткування для бізнесу на йоги. Придбайте спеціальні тонкі та товсті килимки (від 10$), не обов’язково брати дорогі, основне – вони мають бути неслизькі. У середньому килимок прослужить до 2 років при регулярному використанні. Також потрібні ремені (від 5$), подушки, цеглини (від 5$), гамаки-трапеції (для занять антигравіті-йогою, від 70$), музична апаратура, аромолампи.

4. Кадри Слід знайти адміністратора і хороших викладачів, тому що від цього залежить успіх бізнесу на йозі. Кваліфікованих працівників не так уже й багато, тому є сенс розглядати варіант відправлення людей на навчання, або ж піти вчитися самому.

5. Реклама. Можна використовувати всі доступні її види – зовнішня, у засобах масової інформації, на транспорті, в інтернеті, друкованих виданнях. Розмір необхідних капіталовкладень залежить від різних нюансів і факторів, старт – від 10 тис. $ і вище. За умови правильної організації та хорошої відвідуваності клієнтами, окупається бізнес на йозі в межах року. Так що дерзайте! Успіхів!

Кваліфікованих працівників не так уже й багато, тому є сенс розглядати варіант відправлення людей на навчання, або ж піти вчитися самому.

Залишити відповідь