Бізнес на домофонах

Якщо ви дотепер не визначилися, в яку сферу підприємництва поринути, рекомендуємо звернути увагу на бізнес на домофонах. Стартові інвестиції для відкриття справи невеликі, а ось прибуток може бути цілком пристойним та стабільним.

Будь-який бізнес вимагає фінансових вкладень і іноді трапляються непередбачені ситуації, пов’язані з грошима, але ви завжди, у таких випадках, можете отримати гроші до зарплати на картку. Всі подробиці ви можете дізнатися на сайті credit-dozp. com.

Ні для кого не секрет, що багатоквартирні будинки, в яких встановлені домофони, не лише захищають мешканців від непроханих гостей, шуму веселих компаній молоді, а й допомагають зберігати чистоту та тепло в під’їздах.

Що таке домофон?

На вхідних дверях встановлюється електромагнітний замок, від якого протягуються дроти по всьому будинку, що дозволяє з усіх квартир, в яких встановлено спеціальний апарат, відчиняти двері. Також ставиться дверний доводчик та переговорний пристрій. Кожен мешканець будинку отримує спеціальний ключ, за допомогою якого він може потрапити до під’їзду з вулиці. Замки дуже міцні та надійні. Єдиний мінус – за відсутності електрики вони не працюють.

На початковому етапі для організації бізнесу з продажу та встановлення домофонів необхідно вивчити ситуацію на ринку. Якщо у вашому регіоні дуже багато багатоквартирних будинків без домофонів і якщо величезна кількість багатоповерхівок будується – тоді успіх гарантований і потрібно негайно приступати до справи.

Зареєструвавши свою діяльність, Виберіть приміщення для офісу. Спочатку це може бути ваша квартира, поки справи не підуть трохи вгору. З необхідних комунікацій знадобиться наявність телефону та інтернету.

Для пошуку клієнтів, а також монтування та обслуговування обладнання потрібні робітники. Від них безпосередньо залежатиме успіх бізнесу на домофонах. Тому підбирайте професіоналів тих, хто знає свою справу і вміє знаходити спільну мову з людьми.

Часто, при встановленні домофону відбувається заміна вхідних дверей на спеціальну металеву, тому продумайте можливість її доставки до необхідного місця. Якщо немає можливості придбати невеликий вантажний автомобіль або машину з причепом, тоді спочатку його можна взяти в оренду.

На сьогоднішній день знайти фірму, яка надаватиме все необхідне обладнання для даного бізнесу зовсім не важко. Поцікавтеся в інтернеті, у знайомих про роботу тих чи інших моделей. Чим якісніше домофони ви встановлюватимете, тим менше проблем у вас виникатиме в їх обслуговуванні. Їх вартість дуже різноманітна, все залежить від марки, моделі та регіону придбання.

Окрім того, що ви отримуватимете прибуток від встановлення та продажу домофонів, уклавши договір з мешканцями, зможете ще й стягувати плату за обслуговування.< /p>

Пропонуйте свої послуги ЖЕКам, ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків), розміщуйте оголошення в інтернеті, газетах, ліфтах. Надаючи якісні послуги, кількість клієнтів буде розширюватися, і дохід суттєво зростатиме. Успіхів!

Залишити відповідь