Бізнес-модель продуктового онлайн-магазину з доставкою додому

Припускаючи, що ви знайомі з основами (а саме — онлайн-торговельний майданчик/магазин для продажу продуктів та їх доставки клієнтам), критичними аспектами продуктового онлайн-бізнесу є:

А) Зв’язки з місцевими виробниками продуктів харчування / оптовими продавцями (за умови, що ви не один з них), і
б) Створення надійної мережі доставки для забезпечення своєчасної доставки замовлень клієнтам.

Щодо того, як цей бізнес приносить вам гроші, зазвичай власники торгових майданчиків скорочують комісію за кожне замовлення, перш ніж переказувати платіж продавцю продуктів; або якщо ви самі є продавцем, то через плату за доставку та зручність.

· Знай вдаючись у те, що майже все буде інакше. Наймання працівників, видача опціонів на акції, відкриття банківського рахунку, подання податків, створення страховки та інші пільги для нових співробітників — кожна країна має різні вимоги для кожного. Навіть міжнародна експансія до Великої Британії, яка може здатися знайомою для американських компаній, створює проблеми. Очікуйте, що під час налаштування міжнародних операцій буде багато відмінностей.

· Не варто недооцінювати вплив культури. Так само, як операції різні в різних країнах, ділова культура та практика також різні. Вкрай важливо адекватно реагувати на різні робочі звичаї, традиції та відносини у діловій обстановці. Наприклад, виливання саке на обід із партнером або клієнтом у Токіо – це фальшивка. Навчіть себе та своїх співробітників відповідним чином та визначте місцевих ділових партнерів, які можуть допомогти керувати компанією.

· Підготуйте реалістичні бюджети та плани дій у надзвичайних ситуаціях. Витрати на міжнародну експансію можуть початися повільно та стримано, але нерідко можна спостерігати, як витрачають гриби у майбутньому. Переконайтеся, що бюджети для закордонної експансії не встановлені нереально низькими, і є непередбачені витрати.

· Визнайте, що вам потрібна початкова та постійна підтримка. Ваші фінансові та кадрові відділи у штаб-квартирі повинні будуть брати участь, особливо коли компанія веде переговори про оренду та укладання контрактів, визначає, як платити іноземним постачальникам, визначає структуру компанії, налаштовує процеси бухгалтерського та податкового обліку та підтримує людські ресурси. Навіть там, де є внутрішні знання про безліч адміністративних проблем та проблем відповідності, що виникають при переміщенні через кордон, часто немає часу, щоб усе це добре застосовувати. Аутсорсинг функцій, де це можливо. налаштовує процеси бухгалтерського та податкового обліку та підтримує людські ресурси. Навіть там, де є внутрішні знання про безліч адміністративних проблем та проблем відповідності, що виникають при переміщенні через кордон, часто немає часу, щоб усе це добре застосовувати. Аутсорсинг функцій, де це можливо. налаштовує процеси бухгалтерського та податкового обліку та підтримує людські ресурси. Навіть там, де є внутрішні знання про безліч адміністративних проблем та проблем відповідності, що виникають при переміщенні через кордон, часто немає часу, щоб усе це добре застосовувати. Аутсорсинг функцій, де це можливо.

Залишити відповідь