Бізнес ідеї на 23 лютого. Ідеї як заробити на свято.

Бізнес ідеї до 23 лютого

Одне з найулюбленіших росіянами свят – День захисника Вітчизни, який відзначають 23 лютого. Традиційно цього дня вітають своїх чоловіків, від найменшого до зрілого. Він ніби протилежність жіночому дню 8 березня. Не вдаючись до подробиць історії самого свята, варто зазначити, що передсвятковий ажіотаж у нього не менше, ніж у інших свят. Отже, можна заробити на бажанні жінок порадувати своїх чоловіків. Ось кілька бізнес-ідей до 23 лютого.

Чоловічі букети

пиво та риба

Звичайно, порадувати чоловіка букетом з троянд або орхідей буде не найкращим варіантом. Адже дарувати квіти чоловікам не заведено. Однак для сильної статі є варіанти букетів куди цікавіші за банальні кольори.

Не знайдеться в Україні такого чоловіка, якому б до такого свята не дарували шкарпетки. Враховуючи вічну проблему у стосунках чоловіків та шкарпеток, це дуже непоганий подарунок. У всякому разі, у його практичності точно сумніватися не доводиться. Щоправда, він дуже банальний і навіть став предметом жартів. Щоб ваш подарунок виглядав оригінальніше, його необхідно оформити оригінальним способом. Наприклад, скрутити шкарпетки в букеті.

Зробити це не так складно. В інтернеті повно майстер-класів на будь-який смак: відеоуроки та покрокові інструкції з фото. Освоївши цей нескладний досвід, можна приступати до запуску бізнесу на просторах соціальних мереж. Торгувати таким товаром можна і на вулиці, але треба заздалегідь подумати про дозвіл на торгівлю.

Однак шкарпетки – не єдиний варіант чоловічих букетів. Для тих, хто воліє щось більш ароматне, відмінно підійде варіант їстівних букетів. Їх готують із усього, що душа забажає: ковбаса різних видів, огірочки, помідори, сосиски та інші гастрономічні радості. Однак ці букети вимагають естетичного смаку для поєднання всіх продуктів у гарну композицію. І варто не забувати про термін зберігання продуктів. Продавати їх також зручно через Інтернет. А найкращим варіантом такий бізнес ідеї на 23 лютого організуватиме доставку.

Торти для суворих чоловіків

Усім відомо, що чоловіки рідко відмовляються від десертів. Однак багато хто з них не бажає втрачати статус «брутального мужика», і звичні торти з кремом залишаються недоторканими на святкових столах у чоловічій компанії. Прекрасним варіантом у цьому випадку стануть торти виключно для чоловіків. Аналогічно букетам вони можуть бути з чого завгодно. Це можуть бути як звичні торти, відповідно оформлені мастикою, або зібрані торти з печива і шоколадних батончиків, а можуть і зовсім складатися з м’ясної нарізки.

Розваги для справжніх чоловіків

більярд

Запозичивши ідею у німецьких бізнесменів, можна відкрити такий собі парк для брутальних чоловіків. Організувати для сильної статі виключно чоловічі забави. Тир, більярд, прокат великої техніки (бульдозери, екскаватори, трактори). Головною перевагою такого парку буде вхід лише для чоловіків 18+. Найбільший недолік цієї бізнес-ідеї на 23 лютого, це те, що вона спочатку вимагає значних вкладень.

Коробка-сюрприз

Ці коробки вже давно завоювали серця жінок. Красиво оформлені коробочки зі всілякими жіночими штучками дуже тішать своїх власниць. Непоганий бізнес-ідеєю до 23 лютого стануть коробки для чоловіків. Стильно оформлену коробку можна наповнити моделями для складання, колекційними моделями автомобілів або навіть наборами інструментів. Все залежить від того, наскільки добре у вас розвинена фантазія.

Міська гра-квест

Гра стане чудовим подарунком для компанії друзів або колег по роботі. Клопотність цієї бізнес-ідеї до 23 лютого полягає в тому, що потрібно заздалегідь продумати тематичний сюжет, способи пересування та завдання для учасників. Також може знадобитися додатковий персонал. Масштабність цієї ідеї залежить від фантазії.

Фотосесія

чоловік з пістолетом

Серед слабкої статі стала популярна послуга «букет на годину». Дівчатам привозять букет, із яким вони фотографуються, а потім повертають його назад. Аналогічно можна зробити фотосесію для чоловіків. Для цього знадобиться кілька комплектів військової форми та макет автомата, схожий на справжній, та доставити набір до замовника. Як додаткову послугу можна пропонувати фотографувати на професійну камеру.

Більшість цих бізнес-ідей на 23 лютого популярні лише один день на рік. Хоча навіть невелика ідея може перерости у великий довгостроковий бізнес.

Залишити відповідь