Site icon Все про бізнес

Бізнес-ідеї на 2018 рік для України – топ 10 прикладів

Під час планування бізнесу враховують початковий капітал або відсутність грошей, вивчають ситуацію в економіці та приклади вдалої підприємницької діяльності минулого року. Потім прогнозують результат. Пропонуємо бізнес-ідеї на 2018 рік для Україниз мінімальними витратами. Топ 10 складений на підставі різних факторів та з урахуванням ринку країни.

Агротуризм

Вдала ідея власної справи – «зелений туризм». Агротуризм передбачає створення готелю чи вітальні на базі заміської нерухомості. Крім організації умов для комфортного проживання постояльців, підприємці дбають про дозвілля туристів. Пропонують:

Зважте на екологію місцевості. Навряд чи мандрівників спокусить «тихе полювання» у забрудненій водоймі. Зверніть увагу на визначні пам’ятки регіону та традиційну творчість: розпис по дереву, гончарну справу. На цьому наголошують.

Прикладами втілених бізнес-ідей у цьому напрямку в Україні стали населені пункти.

На базі кафе відвідувачам пропонують заняття живописом. Художник показує кроки прийоми передачі на полотні об’єктів. Протягом 1–1,5 годин туристи малюють за картиною. У вартість одного уроку входить оплата заняття та витратних матеріалів.

Створення блогу або каналу

Інтернет пропонує поле для бізнесу. На безплатній платформі розробляють сайт. Для залучення користувачів вибирають яскраве та провокаційне наповнення ресурсу. Віддають перевагу вузькій тематиці: фотомистецтву, фінансовому ринку, розведенню квітів або утриманню домашніх тварин. Ще один варіант – портал новин. Або ось, людина перед походом в армію створила блог і описувала ньому процеси служби (https://army-blog.ru/), сайт набрав достатню популярність і приносив грошей з реклами більше, ніж платили терміновику,

Заробляють на сайтах, розміщуючи баннерну рекламу. Google співпрацює навіть із новими сайтами. Головне – якість матеріалів.

За відсутності здібностей до написання статей варіант для доходу – створення каналу на Youtube. Найчастіше люди дивляться ролики, що викликають емоції. Переймайте досвід у інших та робіть краще.

Онлайн-курси

Українці використовують інтернет для заробітку, пропонуючи навчальні онлайн-курси або консультації.

Група в соцмережах

Створюють групу у соціальній мережі та наповнюють корисним контентом. Теми: оздоблення житла, кулінарія, виховання дітей. Розвивають спільноту.

Рекламодавці охоче використовують розвинені групи для просування бізнесу. Оплата місця відбувається за допомогою спеціальних посередницьких бірж. Соцмережі також надають групам рекламу, але після досягнення певної кількості учасників.

Бізнес-ідеї на 2018 рік для України з невеликим початковим капіталом

Заробіток за допомогою квадрокоптера

Друк на 3D-принтерах

Послуга користується попитом у приватних осіб, організацій та підприємств. Ціна техніки в Україні від 9000 гривень. Мінімальні витрати потім окупляться, коли клієнти замовлятимуть моделі дизайну упаковок або інженерно-технічних об’єктів.

Лазерне різання та гравіювання

Придбання лазерного верстата відкриває перспективи для власної справи. За допомогою апарату випускають сувеніри, світильники, шкатулки, використовуючи лазерне різання та гравіювання. Початкові матеріали: деревина або акрил.

Пошиття одягу зі шкіри та хутра

Портний і кушнір працею заробить собі на хліб. Пошиття виробів з хутра та шкіри поза конкуренцією. Від майстра потрібні професійні навички, і бути готовим до великих та трудомістких замовлень.

Творча студія

При організації місця для занять з дітьми чи дорослими необов’язково купувати чи орендувати приміщення. Облаштовують кімнату у будинку. Від підприємця вимагається:

Увійшли в моду малярства, прикраса стрічками, ліплення полімерною глиною. Собівартість проекту низька. Одночасно з уроками майстер виготовляє вироби продаж. Напрацьовується база клієнтів.

Бісероплетіння

Плестити бісером, використовуючи напівдорогоцінне каміння – нескладне ремесло. Проходять навчання на курсах. На кожному занятті учень виготовляє виріб, який може продати знайомим та окупити покупку бісеру та навчання.

Після отримання сертифікату автори серйозно займаються плетінням кулонів, кольє, браслетів. Ручна робота цінується дорожче, а прикраси не виходять із моди. При реалізації задуманого виконують ключові вимоги:

Поради при пошуку ніші в бізнесі

Вибрали ідею – перевірте на відповідність якостям:

Відмовтеся від сфер, де ви новачок. Підводне каміння навіть за обраної стратегії завадить розвитку проекту. Прорахувати ризики без досвіду важко.

Задайте собі питання: якого споживача зацікавить товар чи послуга. Чи оціните недоліки майбутнього проекту?

Аналіз споживчого ринку та спад в економіці, а отже, низький рівень доходів у населення також беруть до уваги. Враховують вік та соціальний статус споживачів.

Складіть бізнес-план грамотно. Опора – на власні знання та досвід у питанні.

У документ увімкніть міні-завдання на кожному етапі реалізації з терміном рішення. Визначте, що планується досягти за місяць і за квартал. Яким за цей час буде прибуток чи збиток.

Exit mobile version