Бізнес-ідеї до 14 лютого. Як заробити на романтиці.

Як заробити у День закоханих

день Святого Валентина

Починати свій бізнес із невеликих ідей заробітку на святкові дні – гарний варіант для тих, у кого кошти не дозволяють розпочати грандіозний проект. День святого Валентина – чудовий день для старту. Адже на це свято подарунки купують як чоловіки, так і жінки, а це означає, що клієнтів може бути більше. Основні правила бізнесу у свята:

  • подарунки вибираються спонтанно;
  • ваші пропозиції повинні охоплювати різні цінові категорії;
  • пропонуйте послуги та товари у сфері, де це актуально.

Які пропозиції будуть мати попит у цей романтичний день?

«Валентинки»

валентинка

Традиційним подарунком до 14 лютого стала листівка у формі серця. Ці милі послання говорять про почуття закоханих. Однак за багато років картонні серця порядком набридли. Оригіналам можна запропонувати солодкі листи. Ці «валентинки» не лише повідають про кохання, а й угамують почуття голоду. Із чого приготувати? Варіантів досить багато: шоколадні, кекси, печиво та марципанові вироби, а для великого кохання – торти. Просувати свій бізнес можна за допомогою Інтернет бізнесу. Не вимагає додаткових витрат реклами. Недолік цієї бізнес-ідеї до 14 лютого в тому, що потрібно мати кулінарні навички.

Цукрові букети.

Який же День закоханих без квітів! Звичні троянди та хризантеми вже нікого не дивують. Букети з овочів і фруктів не всім припадуть до смаку. У такому разі виручать зацукровані квіти. Технологію виготовлення можна знайти в інтернеті як відеоуроки, так і покрокові інструкції з фото. Такі квіточки не лише гарні, а й їстівні. Їх успішно використовують для прикраси кондитерських виробів. Перевага цієї бізнес ідеї на 14 лютого в тому, що такі квіточки можна не лише продавати в букетах, а й запропонувати до місцевих кондитерських як прикраси на торт.

«Заміж навмисне»

весілля

Для тих, кому кондитерські вироби не під силу, є простий варіант. Багато хто мріє одружитися саме цього дня. Звичайно, запропонувати офіційну реєстрацію шлюбу проста людина не може, а ось жартівливу церемонію влаштувати цілком реально. Для реалізації такої бізнес-ідеї до 14 лютого знадобиться: гарна арка, бланки для реєстрації, людина для церемонії. Далі все залежить від фантазії та фінансових можливостей. Можна пропонувати фото на згадку, букети, атрибути весільного вбрання та інші приємні дрібниці. Встановити свій жартівливий РАГС потрібно в місці скупчення закоханих пар. Це і є головною проблемою. Цей момент потрібно добре продумати. Непоганим варіантом може стати популярний місцевий ресторан, кінотеатр чи торговий центр, але в такому разі доведеться домовлятися про плату із власником закладу.

Відеовалентинки

Ще однією креативною різноманітністю традиційних «валентинок» стануть відеолисти. Ця бізнес ідея до 14 лютого сподобається тим, хто має навички зйомки та монтажу. Як це працює? Для цього необхідно визначити місце для зйомок, продумати сюжет послання, зняти кілька роликів із друзями та викласти їх у соціальні мережі, написати привабливу рекламу та поширити. Така «валентинка» сподобається тим, хто не наважується зробити визнання особисто або хоче зробити це оригінально.

Продукція хенд-мейду

Така бізнес ідея на 14 лютого підходить для тих, хто вміє швидко орудувати спицями або гачком або шити на швейній машинці. Дуже милим та зворушливим подарунком стануть саморобні звірятка з вигаданою історією, теплі шарфи та рукавиці та навіть милі пошиті сумки для покупок.

Послуга «принц у віконці»

День святого Валентина багатьох штовхає на подвиги та романтичні вчинки. Для тих, хто хоче розбудити свою улюблену стуком у вікно та букетом квітів, можна запропонувати послугу оренди підйомника. Нюанс у тому, що для початку потрібно роздобути витяг. Оскільки лютий не найкращий місяць для роботи будівельної техніки, то охочих допомогти вам за окрему плату знайдеться достатньо.

Серенада

серенада

Кожна дівчина мріє про те, щоб її коханий заспівав їй пісню під вікном. Якщо принц сам співати і грати на музичних інструментах не вміє, то допоможе йому в цьому кмітливий бізнесмен. Це можна робити самому чи виступити посередником. Все залежить від навичок бізнесмена та його фантазії.

Speed date

Це популярний вид знайомств, який прийшов до нас із США. Він добре підходить для тих, хто не має половинки, але вони мріють її зустріти. Така бізнес ідея на 14 лютого підійде власникам клубів та ресторанів, оскільки для її реалізації необхідне приміщення та гарна реклама.

Всі ці ідеї тематичні та підходять для одноденного заробітку, проте якщо добре подумати та докласти зусиль, всі вони можуть стати постійним бізнесом з хорошим доходом.

Залишити відповідь