Бізнес ідея – здача варенду будівельного риштування

Риштування використовуються для виконання різних монтажних та оздоблювальних робіт як зовні, так і всередині будівель. Такі конструкції, зокрема, можуть знадобитися при обробці фасадів, встановлення пластикових вікон, ремонті і не тільки. Разом з тим багато фірм, особливо невеликі, не мають власних будівельних лісів, оскільки в роботі вони потрібні рідко, що робить покупку додаткового будівельного обладнання невиправданою з фінансової точки зору. При необхідності такі фірми звертаються до компаній, що здають будівельні ліси в оренду, і тут часто з’ясовується, що кількість пропозицій на ринку досить обмежена, а ціни – високі. В таких умовах ідея відкриття нового бізнесу на здачу в оренду будівельних лісів напрошується сама собою. Що представляють собою будівельні ліси Перш ніж створювати власну компанію, здають в оренду будівельні ліси, варто дізнатися про них більше.

Конструктивно подібні споруди є просторові каркасні пристосування, виготовлені з стандартизованих металевих елементів. Колись матеріалом для складання будівельних лісів служили начорно оброблені пиломатеріали, звідки, власне, і пішла назва «лісу». Залежно від конструкції будівельні ліси поділяються на кілька основних типів: Стійкові, або рамні. Такі споруди ґрунтуються на каркасі з металевих вертикальних рам, мають невелику вагу і підходять для виконання будівельних робіт практично будь-якої складності. Завдяки відсутності різьбових з’єднань рамні лісу можна легко і швидко встановити на будівельному майданчику без використання вантажопідіймальних машин. Проте, такі споруди неможливо змонтувати на фасадах, що мають складну конфігурацію, і в цьому полягає їх головний недолік. Модульні.

Споруди цього типу мають вузлові з’єднання і можуть монтуватися таким чином, щоб точно повторювати геометрію будь-якого фасаду. В основі їх конструкції лежать поперечні ригелі і вертикальні стійки, з’єднані за допомогою клинів. Переваги модульних лісів полягають у високій несучій здатності, можливості адаптації до різних геометричних умов і порівняльної простоти монтажу. Пересувні. Головне достоїнство таких будівельних лісів – простота переміщення без необхідності демонтажу.

Зазвичай вони представляють собою окремі вишки-тури або підмостки, але можуть мати і більш складною конфігурацією, в тому числі складатися з декількох рамних секцій на колісній базі. Арендовать или купить сборные строительные леса в Киеве Як правило, будівельні ліси мають секції стандартних розмірів: 2,1 метра у висоту, 0,75 або 1,1 метра в ширину і 2,0, 2,5 або 3,0 метра в довжину. Максимально допустима висота всієї конструкції сягає 100 метрів, однак на практиці вона зазвичай не перевищує 24 метрів. Необхідні витрати Перш за все, для організації бізнесу буде необхідно подбати про покупку самих будівельних лісів і оренді складу для їх зберігання. Вартість металевих конструкцій істотно різниться в залежності від їх типу, якості і виробника, проте в середньому ціна за один квадратний метр будівельних лісів становить 700-1000 гривень.

Ще не менше 7 тисяч гривень доведеться заплатити за кожну пересувну вежу або підмостки. Що стосується складу, то з його пошуком складнощів виникнути не повинно. До зберігання будівельних лісів особливі вимоги не пред’являються – елементи металевих конструкцій цілком можна розмістити на відкритому майданчику. Разом з тим не варто забувати про загрозу крадіжки: складові частини будівельних лісів мають порівняно невеликі розміри і вагу, що робить їх ласою здобиччю для різного роду злодіїв. У зв’язку з цим рекомендується вибирати або добре охоронювані відкриті ділянки, або надійно закриваються ангари і гаражі. Крім витрат на саме будівельне обладнання, при плануванні бізнесу потрібно врахувати зарплату робітників і витрати на транспорт. Спочатку для обслуговування будівельних лісів в невеликій фірмі вистачить однієї людини, вартість праці якого буде залежати від середніх зарплат в регіоні.

Турботу ж про транспортування можна покласти на самих замовників, а при наявності достатніх коштів – обзавестися власним транспортом, попередньо переконавшись, що вантажопідйомність і місткість його кузова будуть достатніми. Також слід подбати про рекламу, яка дозволить потенційним клієнтам дізнатися про існування вашої фірми. З цією метою можна дати оголошення в місцеві газети та розмістити зовнішню рекламу різних типів. Крім того, настійно рекомендується витратитися на створення сайту компанії і його просування в пошукових системах, оскільки саме завдяки інтернету сьогодні полягає значна частина угод. Вартість оренди Ціни на оренду будівельних лісів слід встановлювати, вивчивши аналогічні пропозиції конкурентів.

Зазвичай компанії вказують вартість будівельних конструкцій в рублях за один квадратний метр при терміні оренди в один місяць. Середня ціна становить близько 100 гривень за квадратний метр, проте вона може істотно варіюватися в залежності від типу будівельних лісів, обсягу і терміну замовлення. Як правило, чим більше площа і триваліше термін оренди, тим нижче ціна одного квадратного метра.

Залишити відповідь