Бізнес-ідея: виготовлення картин на принтері

Бізнес-ідея: виготовлення картин на принтері. Для того щоб виготовити картини на принтері потрібно: струменевий принтер, тканину, папір, рамка для картин. І, звичайно ж, потрібні навички: комунікабельність, вміння користуватися комп’ютером, витрати. Якщо все це буде вийти чудова картина, яку потім подаруйте своїм близьким. Ці картини можна виготовити і вдома, якщо у вас є POS принтер, який можна придбати тут Візьміть будь-яку вподобану тканину і виріже малюнки, які будуть на вашій картині.

Просочіть тканину в спеціальний розчин, висушити праскою і тканина буде як папір. Вона піде для роздруківці картини на принтері. Роздрукуйте малюнок і пропрасуйте його праскою. Щоб було барвисто розфарбуйте картину олійними фарбами або покрийте лаком. Вставте вашу картину в рамочку. Все готово, можна дарувати. Крім картин можна роздруковувати фотографії.

Працювати можна не тільки на струменевому принтері, ще можна використовувати інші види принтерів. При великому бажанні можна робити і великі картини, стежте за стиками листів, щоб вони були з’єднані акуратно, і не видно було країв. Якщо у вас вдома є принтер, то придбайте кілька метрів тканини і кілька рамок, для майбутніх картин і починайте винаходити. Можна також виготовити рамки в домашніх умовах і своїми руками. Прибуток в кілька разів перевищуватиме витрати.

І якщо вам знадобиться новий принтер, ви легко за місяць зможете окупити цю покупку. Для початку ви повинні стати більш популярним, щоб більше до вас зверталися. Помістіть оголошення, дайте своїм друзям і родичам, а вони покажуть іншим. Прикрасьте будинок своїми власними картинами і нехай друзі побачать, який ви майстер своєї справи.

Залишити відповідь