Бізнес ідея – відкриття школи екстремального водіння

описание: 4.jpgШкола екстремального водіння може стати відмінним бізнесом для автолюбителів. З кожним роком кількість машин в нашій країні зростає. Але, на жаль, якість водіння багатьох водіїв бажає кращого. Хтось купує собі жваву швидку конячку, але не вміє правильно нею керувати, кому-то дістаються права в подарунок, а хтось просто відчуває себе за кермом некомфортно. Давайте відповімо на наступне питання: чому нас вчать автошколи на сьогоднішній день? Звичайно, ми отримуємо базу знань про правила дорожнього руху і ази водіння. Але чи здатні такі курси підготувати нас до реальних умов їзди – спірне питання. Саме тому такою величезною популярність користуються школи екстремального водіння.

Що з себе являє школа екстремального водіння?

Такі водійські установи спрямовані на те, щоб удосконалити майстерність водія. Курси можуть включати в себе: їзда на великій швидкості, їзда заднім ходом, поведінка на дорозі при різних погодних умовах, навчання навичкам парковки в найважчих місцях. Після навчання учень повинен відчути себе на дорозі впевнено і комфортно.

Як відкрити свій бізнес – школу екстремального водіння?

Успіх безпосередньо залежить від професіоналізму інструкторів. На цю роль підійдуть гонщики, стрітрейсери або водії з великим стажем водіння і високою кваліфікацією. До того ж, інструктор повинен володіти хорошими педагогічними навичками. Знайти професіоналів цій справі непросто, але без цього ключового моменту неможливо домогтися бажаного результату.

Огромную роль в обучение езды играет тренировочный автомобиль. Для открытия своих водительских курсов вам понадобится как минимум одно транспортное средство. Примите во внимание тот факт, что условия экстремальной езды будут испытывать ваше авто на прочность каждый день. Так что поломки и быстрый износ не должны вас удивлять.

Следующий пункт – поиск автодрома. Арендовать огромную территорию в центре города не имеет смысла. На окраине или загородом можно найти уже действующие площадки для тренировок. Обратите внимание, чтоб автодром был оборудован всем необходимым для обучения: хорошим асфальтным покрытием, разметкой, препятствиями и т. д.

И, конечно же, следует дать хорошую рекламу. Телевидение, радио, газеты, листовки – все это поможет продвинуть ваш бизнес. Хорошей идеей также могут стать показательные мастер-классы инструкторов.

Школа екстремального водіння – перспективний бізнес. Головне – не бояться труднощів і рухатися тільки вперед.

Залишити відповідь