Бізнес ідея: відкриття школи екстремального водіння

Школа екстремального водіння може стати чудовим бізнесом для автолюбителів. З кожним роком кількість машин у нашій країні зростає. Але, на жаль, якість водіння багатьох водіїв бажає найкращого. Хтось купує собі швидку швидку конячку, але не вміє правильно нею керувати, комусь дістаються права у подарунок, а хтось просто почувається за кермом некомфортно. Давайте відповімо на таке запитання: чому нас навчають автошколи на сьогоднішній день? Звичайно, ми отримуємо базу знань про правила дорожнього руху та ази водіння. Але чи такі курси здатні підготувати нас до реальних умов їзди – спірне питання. Саме тому такою величезною популярністю користуються школи екстремального водіння.

Що являє собою школа екстремального водіння?

Такі водійські установи спрямовані на те, щоб удосконалити водійську майстерність. Курси можуть включати: їзда на великій швидкості, їзда заднім ходом, поведінка на дорозі за різних погодних умов, навчання навичкам паркування в найважчих місцях. Після навчання учень повинен відчути себе на дорозі впевнено та комфортно.

Як відкрити свій бізнес – школу екстремального водіння?

Успіх безпосередньо залежить від професіоналізму інструкторів. На цю роль підійдуть гонщики, стрітрейсери або водії з великим стажем водіння та високою кваліфікацією. До того ж, інструктор повинен мати гарні педагогічні навички. Знайти професіоналів цій справі непросто, але без цього ключового моменту неможливо досягти бажаного результату. Для відкриття своїх курсів водія вам знадобиться як мінімум один транспортний засіб. Зверніть увагу на той факт, що умови екстремальної їзди будуть відчувати ваше авто на міцність кожен день. Так що поломки та швидке зношування не повинні вас дивувати.

Наступний пункт – пошук автодрому. Арендувати величезну територію у центрі міста не має сенсу. На околиці або передмісті можна знайти вже діючі майданчики для тренувань. Зверніть увагу, щоб автодром був обладнаний усім необхідним для навчання: хорошим асфальтовим покриттям, розміткою, перешкодами тощо. І, звичайно ж, слід дати хорошу рекламу. Телебачення, радіо, газети, листівки – це допоможе просунути ваш бізнес. Хорошою ідеєю можуть стати показові майстер-класи інструкторів.

Школа екстремального водіння – перспективний бізнес. Головне — не бояться труднощів і рухатись лише вперед.

Залишити відповідь