Бізнес ідея: торти для домашніх вихованців

У більшості європейських країн ідея бізнесу з виробництва тортів для домашніх вихованців вже давно здійснюється у промислових масштабах. Є величезні компанії, які виготовляють торти та інші різноманітні частування на будь-який смак тварини. У той час у нашій країні тільки починають розвивати цей вид бізнесу. Домашні тварини для більшості людей стають частиною сім’ї, маленькою улюбленою дитиною, якої хочеться балувати і радувати. Новий рік, день народження, поява на світ потомства – приводи для веселощів усієї родини, у тому числі й улюбленого собаки чи кішки. Саме тому торти для домашніх улюбленців починають користуватися такою популярністю.

Як відкрити свій бізнес з виготовлення тортів для тварин?

Перше, що вам знадобиться – вивчити список продуктів, які рекомендуються до вживання домашніх тварин. Смачності для тварин не повинні бути шкідливими для їхнього здоров’я. Складіть кілька варіантів рецептів, які ви можете запропонувати клієнтам. Але при цьому не варто забувати про індивідуальні уподобання окремих порід та особин. Запропонуйте покупцям вибрати ті продукти, які найбільше люблять їхні улюбленці – страви, виготовлені за власним рецептом, цінуються набагато вище. Також частування може бути зроблене на основі вже готових кормів для кішок і собак, у такому випадку вашим завданням буде тільки красиво все оформити. найчастіше бувають любителі тварин. Це ветеринарна клініка, зоомагазини, місця вигулу, виставки собак та кішок. До речі, щодо останніх, можна домовитися, щоб за окрему плату нагороджувати переможців змагань вашими смачними призами.

Скільки можна заробити на виготовленні тортів для домашніх вихованців? кількості замовлень. У середньому ціна за невеликий тортик стартує від 10 $. Половина – ваш дохід. При правильній організації бізнес із виготовлення тортів для тварин може приносити хороший стабільний дохід.

Залишити відповідь