Бізнес ідея: торгівля овочами та фруктами

Бізнес ідея: торгівля овочами та фруктами. Овочі та фрукти необхідні для життєдіяльності людини. Вони використовуються в домашній кухні, і на них можна добре заробити. Овочі та фрукти необхідні для життєдіяльності людини. Вони використовуються в домашній кухні, і на них можна добре заробити.

Для відкриття бізнесу буде потрібно вантажний мікроавтобус або фургон з роботою на дизелі або газу. Бензин використовувати невигідно, можна витратити все кошти. Деякі варіанти реалізації овочів і фруктів: – торгівля На ринку прямо з машини; – Реалізація з автомобіля в прохідному місці; – Продаж їх в наметі або кіоску. Варіант вуличного продажу з машини найпопулярніший і має переваги перед стаціонарними точками. Для вуличної торгівлі вам знадобляться кранові ваги.

Можливість торгівлі в будь-якому обраному місці. При поганій реалізації своєї продукції можна завжди змінити його на більш вдале місце. Стаціонарний кіоск зазнає збитків в цьому випадку. Доставка додому. Наприклад, буряк в мішках підвозити до дому свого покупця. Відсутність контактів з пожежниками, СЕС та іншими службами.

Просто домовитеся з дільничним і потихеньку торгуйте. Закупівля товару для реалізації Спочатку потрібно дізнатися на місцевих ринках і овочевих точках роздрібну ціну на овочі та фрукти. Врахуйте, що сезонні овочі можуть дешевшати. Сьогодні у них одна ціна, а завтра буде вже зовсім інша. Закуповують овочі рано вранці на оптовому ринку.

Не беріть їх занадто багато на перший раз, адже такі продукти як помідори, зелень, огірки і редиску можуть принести збиток, це швидко псується товар. Інші овочі, які зберігаються довго (капуста, буряк, картопля і т. д.) можна купити в запас. Приміщення для зберігання продукції повинно бути прохолодним. Буває так, що в одному місці урожай пропадає, тоді є сенс придбати продукцію в іншому, більш урожайному місці, і заробити на ціновій різниці. Вигідно купувати овочі на фермерському полі під час збирання врожаю.

Робочі фермера складають помідори в ящики, які відразу ж скуповують оптом під’їхали машини. Їх вартість буде дуже низька, адже овочі будуть купуватися великою партією. Ринкова вартість помідорів в 2-3 рази дорожче, що і вам буде на руку. Все про помідори можна почитати на. Тільки потрібно об’їздити кілька фермерів і встановити з ними контакти, щоб у сезон не витрачати час на переговори, а обговорити всього лише обсяг покупки і її ціну.

Вдале місце для вашої торгівлі Почніть торгівлю на будь-якому ринку, домовтеся з його адміністратором, сплачуйте місце, і реалізуйте овочі і фрукти. Ще цікавіше продавати товар на стихійному ринку. Місце не оплачується, і можна легко піти з місця при появі перевіряючих особистостей на наявність ліцензії тощо Торгувати можна у дворі спального району, біля дороги на в’їзд в селище. Таких точок може бути кілька. Знайдіть найбільш прибуткове місце серед них. Розвиток бізнесу залежить тільки від вас. Прибуток може бути дуже хорошою, головне добре вивчити всі тонкощі.

Вона залежить від правильно підібраного асортименту товару і ціни закупівлі, націнки (вона буває різна), як буде йти реалізація цього товару і яка буде втрата. У дощ продаж значно менше. Все одно, так або інакше, овочі будуть завжди в ціні, це постійна потреба людини.

Залишити відповідь