З кожним днем велосипеди все тісніше заповнюють наше оточення. Звичайно ж, до багатьох європейських країн нам дуже далеко як в інфраструктурі, так і в кількості самих велосипедів на душу населення. Але з кожним роком попит зростає у прогресії. Зумовлено це не лише зростанням цін на пальне, а й переходом людей на здоровіший спосіб життя.
Відповідно зі збільшенням кількості велосипедів, зростає потреба в майстернях з обслуговування. Багато хто може сказати, що велосипед має просту конструкцію та ремонтувати його можна самостійно. Але, на щастя, прогрес не стоїть на місці, як і будь-яка техніка, залізний кінь також розвивається. Сучасні моделі мають багато складних механізмів, які потребують постійного догляду.
< Замислюючись про актуальність, хочу провести аналогію з автомийками. У дев’яностих роках таких можна було на пальцях порахувати, та й то у великих містах. Нині навіть у невеликих населених пунктах їх десятки, і всі мають дохід. Хоча недавно багато хто вважав цей бізнес зовсім непотрібним, адже помити машину можна і самому. До речі, веломийки також є актуальною ідеєю при сервісі, оскільки велосипеди вимагають особливої уваги під час миття.
І все ж таки, повернемося до ремонту велосипедів. Для початку знадобиться невелике приміщення, спочатку досить навіть 20-30 метрів квадратних.
Далі — закупівля інструменту. Не варто брати найдешевший, тому що прослужить він зовсім недовго, до того ж їм легко зіпсувати дорогі деталі. Потім слід потурбуватися про персонал. Звичайно, спочатку починати роботу можна самостійно, але незабаром знадобиться помічник.
І найважливіше, як і в будь-якому бізнесі, це реклама. Спочатку необхідно помістити інформацію про себе на спеціалізованих форумах та дошках оголошень у своєму регіоні. Також знайти клієнтів допоможе організація різноманітних спільних велопоїздок, де є можливість познайомитися з новими людьми. Підключайте фантазію повною мірою, а з деякими секретами успішного маркетингу ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Розвиваючи тему велосервісу, варто придбати і запчастини. Оптова закупівля та продаж при ремонті дадуть додаткову статтю доходу.
У майбутньому є можливість розширення бізнесу, відкривши прокат велосипедів (читайте тут) або торгову точку, що продає як новий товар, так і вживаний. Велосипеди можна купувати в несправному стані, ремонтувати і продавати, що також дасть істотний приріст грошей. На що теж є гарне рішення. У період затишшя, наприклад, можна займатися торгівлею та ремонтом дитячих колясок, заточенням ковзанів тощо.
Головне — вірити у свої сили, слідувати ідеї, і все вийде!