Бізнес-ідея – друк на футболках

Неординарний дизайнерський одяг набирає все більшої популярності. Останнім часом великий попит мають футболки з оригінальними малюнками або написами, зробленими за індивідуальними замовленнями. Це може стати чудовою ідеєю для малого бізнесу.

Для цього вам потрібно буде купити або взяти в оренду професійну машину для друку на трикотажі або бавовні.

Ви можете, звичайно, для початку віддавати замовлення на аутсорсинг в іншу компанію, але це може виявитися занадто дорого і невигідно.

Як організувати свій бізнес та яке обладнання використовувати, залежатиме від того, яку бізнес-модель ви оберете.

Ви можете створити компанію, яка закуповуватиме оптом готові футболки і виконуватиме лише друк. Малюнки для друку можуть бути як стандартними, так і за індивідуальними замовленнями покупців.

Або ви можете відкрити власне виробництво футболок із принтами. Звичайно, цей варіант вимагатиме від вас більших вкладень і більшого штату працівників.

З чого почати?

Бізнес-ідея - друк на футболках

Для початку, ви повинні проаналізувати конкуренцію в галузі та вивчити ринок. Потрібно зауважити, що вам не варто обмежуватись межами лише вашого міста. Продавати футболки з принтами можна по всій країні за допомогою пошти чи кур’єрських служб.

Подумайте над тим, які переваги будуть у вашої компанії перед конкурентами. Багато чого в цьому бізнесі залежить від якості футболок, друку та, звичайно, дизайнерських ідей. Постарайтеся підійти до цього бізнесу творчо та відчуйте себе не лише підприємцем, а й справжнім дизайнером. Саме творчий підхід та неординарні ідеї будуть величезною цінністю для вашого бізнесу.

Перший крок до реалізації вашого бізнес-проекту – це реєстрація підприємницької діяльності. Найпростіше зареєструвати ІП (індивідуальний підприємець), оскільки це потребує найменших витрат і значно спрощує ведення бухгалтерського обліку.

Для ведення бізнесу будуть потрібні виробничі площі для розміщення машини для друку на футболках, а також зберігання готової продукції. Також буде потрібно місце для розміщення менеджерів та прийняття клієнтів.

Необхідні інвестиції

Бізнес-ідея - друк на футболках

Щоб здійснювати друк на футболках, в першу чергу потрібно буде оснастити свій бізнес промисловим принтером, який дозволяє переносити на тканину цифрові відбитки.

Вартість такого спеціалізованого обладнання становить від 10 000 дол. Оптова ціна на футболки може становити 2-4 дол. за одиницю. Звичайно, чим краща якість футболок, тим ціна на них буде вищою. Ознайомтеся з пропозиціями оптових продавців та постарайтеся укласти найбільш вигідну для вас угоду про співпрацю. Оптові дилери готові йти на зустріч та пропонувати знижки та різні дисконтні програми для постійних покупців.

Перед тим як приступати безпосередньо до виробництва, вам потрібно мати готові проекти малюнків для друку. Для цього потрібно придбати також графічні програми Photoshop або Corel Draw. Ліцензійне програмне забезпечення обійдеться вам 600-900 дол. Розробка дизайнером одного проекту зображення для друку може коштувати 50-300 дол. Вартість роботи дизайнера залежить від складності малюнка, а також від термінів виконання.

Продаж футболок

Є багато можливостей для продажу вашої продукції:

  • Співпраця безпосередньо з магазинами одягу для реалізації ваших футболок
  • Продаж футболок через аукціони (ebay.com, molotok.ru тощо) або інтернет-магазин
  • Продаж футболок у власному магазині
  • Виробництво футболок на індивідуальні замовлення клієнтів.

Ідея створення бізнесу на футболках вже добре відома по всьому світу. Проте якісні футболки з цікавими малюнками, розробленими талановитими дизайнерами, безперечно, знайдуть своїх покупців.

Залишити відповідь