Бізнес-ідея – автомобілі для перепродажу

Бізнес-ідея: автомобілі для перепродажу Багато людей купують японські автомобілі, що б після продажу отримати з них прибуток. Така дія називається перепродажем. Багато людей купують японські автомобілі, що б після продажу отримати з них прибуток. Така дія називається перепродажем. Є кілька варіантів перепродажу автомобілів, перший варіант коли ви домовляєтеся з замовником, і переганяти йому автомобіль. Другий варіант коли ви купуєте автомобіль, а після продаєте його за завищеною ціною в іншому місті. Розглянемо перший варіант. Припустимо ми домовилися з замовником на покупку автомобіля Ніссан Мурано .

Дізнаємося у замовника технічні характеристики бажаного автомобіля (стан кузова, рік випуску, пробіг, кількість власників по ПТС, комплектація, ціна). Після того як ми дізналися який автомобіль цікавить замовника ми йдемо в інтернет, знаходимо там авторинок міста Владивостока. На цьому ринку шукаємо автомобіль, який підходить нашому замовнику. Домовляємося з замовником про ціну. В ціну включається вартість автомобіля, вартість палива, вартість квитка до Владивостока, прибуток. Якщо автомобіль стоїть 1.200.000 гривень на ринку Владивостока, то додамо до ціни вартість витраченого бензину на перевезення автомобіля (від Владивостока до Москви 10.000 км), в нашому випадку автомобіль витрачає 15 літрів на 100 км, тому на перевезення в Москву буде потрібно 1500 літрів бензину. При ціні бензину в 28 гривень отримуємо 42.000 гривень на бензин.

Ціна автомобіля виростає до 1.242.000 гривень. Додамо до цієї вартості ціну квитка до Владивостока 13.000 гривень. Ціна виростає до 1.255.000 гривень. Включаємо особистий прибуток від перевезення (15% від угоди) 180.000 гривень, і гроші на оформлення автомобіля разом зі страховкою 20.000 гривень.

Замовник повинен передати нам 1.455.000 гривень. Цього вистачить на покупку автомобіля і доставку до Москви. Після цього їдемо до Владивостока і купуємо відповідну машину в районі 1.200.000 гривень. Оформляємо і веземо в Москву. Після отримуємо прибуток в 180.000 гривень.

Другий варіант. Приїжджаємо до Владивостока, вибираємо хороший автомобіль за відповідною нам ціною. Веземо його в Москву і виставляємо на ринок за завищеною ціною. Тут потрібно враховувати попит на даний автомобіль в Москві. Припустимо у Владивостоці ми купили автомобіль Nissan Murano за 1.200.000 гривень, то в Москві його варто продавати не нижче 1.500.000 гривень. Цей спосіб прибутковіше, але вимагає початкового вкладення капіталу. На що варто звернути увагу при виборі автомобіля.

Коли ми вибираємо автомобіль в першу чергу ми дивимося на його зовнішній стан. Автомобілі після аварії коштують дешевше, але і їх ремонт може вийти в круглу суму. Тому вибираємо автомобіль без ДТП. Часто господарі приховують що їх автомобіль був в ДТП, тому порівнюємо номер кузов в ПТС з номером кузова на автомобілі. Так само на всіх стеклах є маленька друк, в якій написана дата виготовлення. Якщо дата виготовлення автомобіля не збігається з датою на склі, то це означає що скло змінювалося, а це може означати що автомобіль був в ДТП. Так само рік виготовлення є на ременях безпеки. Якщо господар сказав що машина не була в ДТП, а після з\`ясовується що вона бита, то такий автомобіль краще не брати.

Після цього ми дивимося ходову частину автомобіля і стан двигуна. Звертаємо увагу на пробіг, уточнюємо як і де експлуатувалася машина. Перевіряємо на працездатність всі системи, дізнаємося коли були замінені розхідники (повітряні фільтри, машинні масла). Але якщо ви не розбираєтеся в автомобілях, то краще не робити це самому.

Для цього краще найняти професіонала. Він скаже що не так з цим автомобілем. Поміркувавши, можете зробити висновок купувати чи не купувати автомобіль.

Залишити відповідь