Бізнес без вкладення грошей – 15 реальних ідей

Для багатьох людей, які хочуть розпочати малий бізнес, найбільшою проблемою є фінансування. Але відсутність стартового капіталу зовсім не означає неможливість розпочати свою справу.

Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідей

Ось кілька ідей, як можна розпочати бізнес без вкладень та практично з нуля, які працюють у нинішньому 2017 році. Вам знадобиться лише час, ваші навички та бажання досягти успіху.

15 бізнес-ідей без стартового капіталу

 1. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейІнтернет бізнес. Способів заробити гроші в інтернеті безліч: вести свій блог або тематичний сайт, надавати послуги копірайтингу, фріланс, партнерські програми та багато іншого. Більшість онлайн-бізнесів не вимагає від вас нічого, крім власного часу та зусиль. Саме тому у цій сфері є великий потенціал та можливості, але також і висока конкуренція. Більше того, кількість можливих та чинних варіантів заробітку в інтернеті з кожним роком тільки зростає. Практично всю необхідну інформацію та початкові знання ви можете легко знайти на Ютубі, форумах та блогах людей, які вже заробляють у такий спосіб.
 2. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейБрокер з нерухомості. Незважаючи на стрімкий розвиток інтернету, посередницькі послуги у сфері нерухомості, як і раніше, залишаються актуальними. Якщо у вас є хороші комунікативні здібності та підприємницька жилка, ви можете спробувати себе як агент з оренди або продажу квартир, будинків та комерційних приміщень. Щоб вигідно відрізнятися від колег по промислу та конкурентів, постарайтеся сфокусуватися на якомусь певному виді нерухомості або на вузькій аудиторії потенційних орендарів чи покупців.
 3. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейОрганізація свят та заходів. Також цей бізнес відомий як івент-менеджмент. Організація проведення весіль, дитячих днів народження, корпоративних свят – чудова можливість заробити гроші без вкладень. Від вас знадобляться лише знання, організаторські навички та деякий практичний досвід. Більшість роботи з будь-якого заходу, який ви зібралися організовувати, буде віддано на аутсорс за умови повної або часткової післяплати.
 4. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейРепетиторство та тренінги. Якщо ви є фахівцем у своїй справі і готові вивчати інших, то індивідуальні заняття можуть принести вам добрий дохід. Областей, де можна надавати послуги репетиторства безліч: навчання школярів, підготовка для вступу до ВНЗ, уроки англійської мови, навчання танцям, грі на музичному інструменті, малювання, фотографії тощо. Останнім часом набирає популярності дистанційне навчання за допомогою програми Skype. Також ви можете записувати навчальні уроки та продавати їх через інтернет.
 5. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейДомашній дитячий садок та продовження. Для того, щоб відкрити домашній дитячий садок знадобиться лише вільна кімната у вашій квартирі чи будинку. На сьогоднішній день не так просто потрапити у звичайний дитячий садок і умови для дітей там не завжди найкращі. Тому батьків, які бажають віддати дитину на піклування в домашній дитячий садок, досить багато. Крім того, ви можете ще влаштувати у себе вдома продовження для дітей молодшого шкільного віку. Не всі батьки мають можливість забирати дитину зі школи, годувати обідом, гуляти і робити з нею уроки в другій половині дня.
 6. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейВигул та дресирування собак. Якщо ви любите свійських тварин і вмієте з ними робити, то цей вид бізнесу може вам підійти. У багатьох людей, які вранці поспішають на роботу, а ввечері втомлені повертаються додому, просто немає можливості повноцінно гуляти зі своїми вихованцями. Тому знайти клієнтів у вашому районі для вигулу собак буде зовсім нескладно. Якщо ви знаєте методику дресирування собак, то це також може принести вам добрий прибуток. Професійне навчання собак командам та корекція поведінки – це висококваліфіковані та затребувані послуги.
 7. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейПродаж hand-made товарів. Якщо ви любите робити і у вас багато творчих ідей, то цей бізнес для вас. У всі часи товари, зроблені вручну, цінувалися значно вищими за масове виробництво. Ідей для бізнесу своїми руками безліч: hand-made біжутерія, дизайнерський одяг та аксесуари, декор для дому, меблі, м’які іграшки, натуральна косметика тощо. Продавати свої hand-made вироби можна через соціальні мережі, інтернет-аукціони, сайти, присвячені рукоділлю. Крім того, ви можете створити свій власний інтернет-магазин.
 8. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейДизайн інтер’єру та ландшафту. Дизайн інтер’єру – це бізнес, який не вимагатиме від вас фінансових інвестицій, а лише почуття смаку та професійні навички. На сьогоднішній день можна знайти безліч курсів з дизайну інтер’єру та ландшафту, де вас навчать усім тонкощам цієї професії. Послуги з дизайну набувають все більшої популярності. Вашими клієнтами можуть бути не лише власники квартир та будинків, а й магазини, салони краси, дитячі клуби, кафе, ресторани тощо
 9. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейКур’єрська служба. Організувати невелику кур’єрську службу може кожен, хто має мобільний телефон і добре знання міста. Основними клієнтами кур’єрських служб є дрібні та середні інтернет-магазини. Їх не вигідно мати у штаті власних кур’єрів, а простіше користуватися послугами сторонніх служб. Також під час свят Інтернет-магазинів може знадобитися більше кур’єрів, ніж зазвичай. Ви можете пересуватися як на власному автомобілі, так і на громадському транспорті. У будь-якому випадку вам доведеться навчитися заздалегідь планувати свій маршрут, щоб виконувати більшу кількість замовлень. Шукати клієнтів можна через сайти дощок оголошень чи інтернет-сервіси для пошуку виконавців. Також ви можете надсилати електронною поштою свої пропозиції магазинам безпосередньо.
 10. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейЮридичні та бухгалтерські послуги. Якщо ви маєте освіту в галузі юриспруденції або бухгалтерії, цей бізнес може вам підійти. Перелік послуг, які надають такі фірми, досить широкий: професійні консультації, ведення бухгалтерії та підготовка звітності, складання договорів та ін. Ви можете вести одночасно кілька клієнтів та брати з них щомісячну оплату. Знімати офіс зовсім не обов’язково, весь робочий процес можна організувати вдома. Для багатьох дрібних компаній значно вигідніше та зручніше віддавати цю частину роботи на аутсорсинг, ніж мати у штаті свого бухгалтера чи юриста.
 11. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейУ сільській місцевості можна заробляти набагато більше, ніж ви вважаєте. Якщо у вашому розпорядженні є навіть невелика земельна ділянка, потрібно витягувати з цього прибуток. Попит на харчування з села зростає з кожним роком, і у вас не буде проблем з реалізацією. Спочатку можна спорудити невелику теплицю власними руками і почати вирощувати найпопулярніші сільськогосподарські культури. У гаражі можна займатися різними виробами, виготовленням або збиранням меблів, ремонтом та реставрацією старих речей та багатьом іншим.
 12. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейВеб-дизайн та верстка. Цілком досяжна мета для більшості молодих людей, які вміють поводитися з комп’ютерами. Через те, що величезними темпами зростає кількість сайтів, а також інтернет-магазинів, попит на послуги дизайнера сайтів, верстальника та оптимізатора знаходиться на високому рівні. Це триває останні три роки, і 201 року це залишиться актуальним. Цей бізнес не вимагає будь-яких матеріальних вкладень, ви можете у прямому розумінні почати з нуля. Від вас вимагається бажання навчитися новому собі ремеслу. Всі навчальні матеріали ви можете знайти без проблем в інтернеті. На сьогоднішній день існує сотні відео-матеріалів та онлайн-підручників на цю тематику.
 13. Майстер-класи зараз переживають, напевно, своє «золоте століття». Ви не могли не помітити скільки нині з’явилося різних семінарів, вебінарів та майстер-класів на найрізноманітніші тематики. По суті, якщо ви є хорошим фахівцем у якійсь галузі та існує певний попит на практичні знання у цій сфері, то ви можете почати навчати людей. Знову ж таки, жодних грошових вкладень, все з нуля, тільки із запасом знань. Для старту вам необхідно знайти компанію, яка займається організацією тренінгів та семінарів, скласти програму свого майстер-класу та запропонувати їм його організувати.

 14. Бізнес без вкладення грошей - 15 реальних ідейЙога. Заняття йогою стали надзвичайно популярними серед багатьох сучасних жінок у великих містах. Якщо у вас є практичні вміння та знання у цій галузі, то чому б вам не почати надавати ці послуги. Це відмінний варіант для маленького бізнесу, який можна розпочати практично з нуля та без вкладень у будь-якому мегаполісі. Найкращою рекламою вашого молодого починання буде сторінка у Facebook, а також оголошення на жіночих форумах.
 15. Екскурсовод – це ще один відмінний варіант, який особливо актуальний у туристичних центрах. Ця бізнес ідея припаде до душі тим, хто любить своє місто, все про нього знає, дуже комунікабельний і горить бажанням працювати з приїжджими. Вашим козирем мають бути не заїжджені маршрути пам’ятниками та музеями, а щось по-оригінальніше. Наприклад, тур маловідомими місцями вашого міста: дворами, скверами, будинками та іншими пам’ятками.

Сподіваємось, що ці ідеї бізнесу без вкладень допоможуть Вам розпочати свою справу та стати підприємцем. Втілюйте свої задуми в життя та створюйте прибуткову компанію!

Залишити відповідь