Бизне з план відкриття магазину нижньої білизни

Бизне з план відкриття магазину нижньої білизни. Нижче буде розглянута інформація, необхідна для відкриття магазину нижньої білизни, а також будуть дані поради для відкриття і ведення цього бізнесу. У магазинів нижньої білизни є безліч незаперечних переваг, в порівнянні з іншими торговими точками, які займаються продажем звичайного одягу. Перше з таких переваг, це те, що модні тенденції на нижню білизну зберігаються досить тривалий час, що відрізняє його від моди на одяг. Наступною перевагою є досить невелике приміщення, необхідне для відкриття торгової точки. Третім позитивним фактором є хороші товарні характеристики нижньої білизни – воно практично не псується і займає досить мало місця, як на прилавку, так і на складі. Ще одним позитивним моментом є вагома торгова націнка при продажу нижньої білизни.

Так, при продажу білизни середньої цінової категорії націнка може становити сто відсотків і більше, а при торгівлі дорогим білизною така націнка може становити до трьохсот відсотків. Нижньою білизною і його продажем займається ціла галузь, що складається з декількох складових, таких як: 1) продаж дорогого білизни; 2) торгівля білизною середньої цінової категорії; 3) продаж дешевого білизни; 4) торгівля нижньою білизною нестандартних розмірів і т. д. Як відкрити магазин нижньої білизни. Таким чином, магазини з дорогим асортиментом найкраще відкривати у великих містах або обласних центрах, а для покупців середнього класу, які здійснюють свій вибір з урахуванням ціни товару, можна відкривати торгові точки в невеликих містах і населених пунктах. Існує кілька найбільш поширених форм для здійснення торгівлі нижньою білизною. Інтернет-магазин нижньої білизни має ряд переваг: 1) відкрити такий магазин можна без істотних фінансових вкладень, так як не знадобиться орендувати торгове приміщення, а також не потрібно наймати великий штат продавців; 2) витрати на створення такого магазину будуть істотно нижче, ніж якби знадобилося викуповувати права на оренду площі в будь-якому торговому центрі. Невеликі магазини нижньої білизни зазвичай бувають розташовані на жвавих вулицях в місцях великого скупчення людей. Велика економія на оренді досягається при цьому за рахунок маленької площі робочого приміщення, а ось істотним недоліком таких магазинів є відсутність заможних клієнтів.

На відкриття великого магазину нижньої білизни знадобляться великі фінансові кошти. Такі магазини знаходяться зазвичай у великих торгових центрах, де існує підвищений потік клієнтури. У таких магазинах зазвичай продають нижню білизну високої і середньої цінової категорії. Прибутковість будь-якого з перерахованих видів магазинів нижньої білизни залежить від обсягу продажів. Необхідно повторити, що такий бізнес є прибутковим, так як застосовується стовідсоткова націнка на товар, а чим більш дорогий товар продається в магазин, тим більше і торгова націнка.

Крім того, будь-який з таких магазинів буде приносити стабільний дохід цілий рік, так як попит на нижню білизну зберігається незалежно від пори року. Ефективні способи оповіщення потенційних клієнтів (про існування магазину, про місце його знаходження): 1. зовнішня реклама; 2. розпродажі (найбільш ефективні для залучення постійних клієнтів). Чим більше людне місце буде вибрано для розташування магазину нижньої білизни, тим менші витрати будуть потрібні на рекламу даного магазину, так як безліч покупців будуть здійснювати спонтанні покупки, просто заходячи в ваш магазин. Магазин нижньої білизни – вартість відкриття. Витрати, необхідні для відкриття магазину нижньої білизни: 1) закупівля необхідного обладнання; 2) закупівля початкової партії товару; 3) сплата оренди.

При цьому не обов’язково купувати дороге обладнання – знадобляться шафи, полиці, вітрина, а також освітлювальні прилади. В першу партію білизни необхідно включити найбільш широкий асортимент товару різних розмірів (близько вісімдесяти тисяч гривень, на думку експертів). В результаті відкриття невеликого магазину обійдеться приблизно в триста тисяч гривень. Набагато менші витрати знадобляться для відкриття невеликої торгової точки або інтернет-магазину. Реклама інтернет-магазину на сайті, а також його відвідуваність, є основним фактором, що визначає прибутковість даного виду магазину.

Дохід від продажів в інтернет-магазині може бути порівнянний з доходом від продажу нижньої білизни на великих торгових майданчиках. Ще на стадії планування створення магазину нижньої білизни необхідно зібрати обов’язковий комплект документів самостійно, також можна доручити оформлення пакету документів адвокату або юридичній фірмі.

Залишити відповідь