Безпечний світловідбиваючий велосипед

Велосипед як засіб пересування впевнено утримує свої позиції у всіх країнах світу. Це відносно недорогий, доступний, корисний для здоров’я людини та найприродніший вид транспорту.

Безпечний світловідбиваючий велосипед

Перед усіма велосипедистами гостро стоїть питання безпеки під час поїздок у вечірній та нічний час. Теоретики та практики так вирішували це важливе завдання:

  • спочатку в темний час доби використовувалися передні фари та задні маячки;
  • потім стали користуватися велоперчатками-поворотниками та наклейками-світловідбивачами.

Цим винаходам, безумовно, вдалося зробити велосипедистів помітнішими на нічних дорогах. Однак, до повного вирішення проблеми було ще далеко.

Рішення знайдено

Ближче за всіх до вирішення проблеми забезпечення безпеки велосипедистів під час нічної їзди підійшла Mission Bicycle – фірма, яка завоювала визнання своїми велосипедами ручного виробництва. Її ідея досить проста: покривати частини транспорту фарбою, що світловідбиває. Експериментальною моделлю стали велосипеди Lumen.

Їх основні конструкції виконані у благородному вугільно-сірому кольорі. Вдень ці транспортні засоби спокійно котять дорогами, нічим не виділяючись. Зате вночі чудово видно всім учасникам дорожнього руху на відрізку колії майже до 350 метрів! Ідея покриття конструкцій фарбою, що відбиває світло, була запозичена у виробників дорожніх покажчиків та позначень. Спочатку досягти високої ефективності не дозволяло те, що безпечним шаром зазвичай фарбували рівні, без опуклості поверхні. Після винаходу Halo Coatings суміші для покриття тривимірних об’єктів, ефективність була досягнута! Після серйозних випробувань компанія розпочала виробництво світловідбиваючих велосипедів.

Різні види заробітку та безпека завжди в ціні

Безпечний світловідбиваючий велосипед

Вартість безпечних виробів є недешевою, але цілком доступною:

  • основні пофарбовані конструкції коштують орієнтовно $497;
  • велосипед з однією швидкістю можна придбати приблизно за $1243;
  • восьмизіркові моделі коштуватимуть щонайменше $1592.

Цю продукцію майбутні користувачі високо оцінили в інтернет-опитуваннях. Перші партії велосипедів знайшли своїх господарів у середині літа 2014 року. Поки, на жаль, не здійснюється їхнє постачання до Росії.

Світловідбиваючий велосипед Lumen надійно захистить вас від небезпеки на нічних дорогах. Економія на власній безпеці може обійтися вам значно дорожче за вартість безпечного велосипеда.

Залишити відповідь