Безконтактне миття самообслуговування як бізнес

Послуги для автомобілістів – дуже перспективний напрямок, оскільки кількість автомобілів з кожним роком стає дедалі більше. І, звичайно ж, завдяки стану наших доріг та кліматичним умовам машини доводиться дуже часто мити у спеціалізованих об’єктах. Поряд зі звичними автомийками на ринку автомобільних послуг з’явився найцікавіший варіант підприємництва – безконтактна мийка з самообслуговуванням.

Що ж це обладнання?
Так звана ручна безконтактна автомийка завойовує все більше визнання серед любителів машин. Відсутність механічної дії щіток і ганчір’я в процесі миття на лакофарбове покриття повністю виключає поява будь-яких подряпин на кузові. Бруд, під впливом високолужного розчину, що знаходиться в піні, добре змивається з кузова. Тривалість очищення залежить від ступеня забрудненості автомобіля від 3 до 30 хвилин. Клієнт займається чищенням своєї машини самостійно за допомогою наданого йому обладнання. Весь процес полягає в наступному:

— бруд і пил збивається з поверхні;

— наноситься миючий засіб;

— обполіскується кузов від піни;

— наноситься віск;

— автомобіль висушується.

Для того, щоб зайнятися даним видом бізнесу, потрібно:

Зареєструватися в необхідних органах і структурах.

Вибрати місце розташування. Найбільш вдалими варіантами вважаються місця біля паркувань, центральна частина міста чи в’їзди до населених пунктів. Наприклад, для обслуговування 4 машин знадобиться площа 500-600 кв. м. для обладнання миття та десь 300-400 кв. м. для очікування черги потенційних клієнтів. Необхідно отримати всі дозволи на будівництво, а також провести комунікації.

Придбати спеціальне обладнання, бажано під ключ (монтаж та сервісне обслуговування надається спеціалістами постачальника), а також миючі засоби. Вартість автомийки на 2 місця стартує від 30 тис. $. Найманий персонал. Якщо ваш бізнес працюватиме цілодобово, то знадобиться 2-3 особи для позмінного графіка. Одного працівника на зміні достатньо, він стежитиме за станом обладнання, консультуватиме клієнтів, а також продаватиме жетони на мийку.

Реклама – величезна вивіска, оголошення у різноманітних автомобільних журналах, на сто, в автомагазинах, на пілларс і т. д. Перевагою безконтактного миття з самообслуговуванням є невисока ціна послуги в порівнянні зі звичайними мийками, що є чимало важливим фактором у виборі місця для миття машини. Тому у такого бізнесу дуже великі перспективи, оскільки багато автомобілістів не звикли даремно витрачати гроші і вважають за краще економити. Все залежить від потоку клієнтів. Єдиним недоліком є ​​велика сума капіталовкладень, але й дохід чималий.

Ідея є досить новою, тому ви можете бути першим у своєму регіоні. Успіхів!

Залишити відповідь