Автостоянка як бізнес

На сьогоднішній день сучасній людині дуже складно уявити своє життя без допоміжних засобів пересування. Тому кількість автомобілів у всьому світі постійно збільшується. І, звичайно ж, всі чудово розуміють, що будь-якій техніці періодично потрібні руки спеціаліста. Мобільний шиномонтаж як бізнес є знахідкою не тільки для заповзятливих бізнесменів, а ще й для власників автомобілів, які цінують комфорт та не бажають простоювати годинами у черзі.

Дана ніша дуже перспективна, оскільки цей вид підприємництва з’явився не так давно на нашому ринку. Пересувний шиномонтаж – дуже вигідний бізнес, адже вам не потрібно буде орендувати приміщення і «завдяки нашим дорогам» завжди будуть клієнти.

Основними послугами, які може надавати мобільний шиномонтаж є: підкачування та балансування коліс, ремонт покришок, встановлення гуми, заміна коліс та колісних дисків.

Для старту бізнесу — шиномонтаж на колесах, вам знадобиться:

— зареєструвати свій вид діяльності в державних установах;

— придбати мікроавтобус, площа вантажного відсіку якого має бути не менше 13 кв. м., тому що вам потрібно розмістити в ньому все необхідне для роботи. Наприклад, вживаний автомобіль Mercedes Sprinter, який чудово підійде для цих цілей, можна придбати приблизно за 10000 $; – купити шиномонтажне, ремонтне і балансувальне обладнання, вартість якого залежить від фірми і країни виробника, а також якості. Фахівці не радять економити на обладнанні, і рекомендують набувати техніку, що добре зарекомендувала себе. Адже від неї залежить результат вашої роботи. Китайські стенди коштують дешевше за європейські аналоги, але вони значно поступаються їм як. В середньому на все обладнання вам доведеться витратити близько 10000-13000 $ на початковому етапі. Сюди входить: витратні матеріали, вулканізатор, балансувальний та шиномонтажний стенд, домкрат, компресор для підкачування коліс тощо. Наведений список необхідно буде доповнювати в міру потреби;

— найняти персонал. Відмінним варіантом вважається цілодобова робота пересувного шиномонтажу як бізнесу. Тому вам знадобиться мінімум 4 працівники, по 2 особи за зміну;

— провести рекламну компанію свого бізнесу. Можна розмістити оголошення про послуги, що надаються на власному автомобілі, у місцевих ЗМІ, соціальних мережах, створити інтернет-сайт, організувати роздачу листівок. Намагайтеся залучити максимальну кількість корпоративних замовників, у яких в автомобільному парку чимала кількість машин. Вони вважаються дуже привабливими клієнтами для даного виду бізнесу. того, що одразу новачок не впорається з великим навантаженням.

Окупається шиномонтаж на колесах у середньому до 2 років. Головне – відповідально підійти до організації справи та докладати максимальних зусиль до залучення клієнтів. Успіхів!

Залишити відповідь