Автобізнес як відкрити сервіс з фарбування автомобілів

Автобізнес як відкрити сервіс з фарбування автомобілів У наш час люди в масовому порядку купують автомобілі. Новий час вимагає мобільності, потрібно пересуватися з однієї точки в іншу максимально швидко. Зростає попит на автотранспорт, ростуть потреби в обслуговуванні, ремонті машин. Виходячи з реалій нашого часу, можна досить категорично стверджувати, У наш час люди в масовому порядку купують автомобілі. Новий час вимагає мобільності, потрібно пересуватися з однієї точки в іншу максимально швидко.

Зростає попит на автотранспорт, ростуть потреби в обслуговуванні, ремонті машин. Виходячи з реалій нашого часу, можна досить категорично стверджувати, що сервіс з фарбування автомобілів ідея актуальна і економічно виправдана. Як відкрити сервіс з фарбування автомобілів з нуля. Все, що вам потрібно це зареєструвати Товариство Обмеженою Відповідальності (ТОВ) і узгодити відкриття в міській адміністрації.

Ліцензія на даний вид бізнесу не буде потрібно. Вимога до приміщення. Приміщення повинно складати по площі не менше 25 квадратів. Хороша вентиляція або витяжка неодмінна умова для цієї сфери діяльності.

Плюс хороше освітлення, щоб можна було розгледіти найменші нюанси в фарбуванню. Варто відзначити, що на освітленні не варто економити, оскільки світле, добре обладнане приміщення створить найоптимальніші умови для роботи і якість фарбування буде вельми високим. Під стелею потрібно встановити теплову гармату і повітропровід. Пол слід підняти на 10-15 сантиметрів для того, щоб встановити вентилятор, що всмоктує повітря з камери. Установка інфрачервоних ламп допоможе вам прискорити сушку автомобіля в кілька разів.

Ви можете використовувати гаражне приміщення. Або купити, або взяти в оренду. Не забудьте узгодити питання відкриття сервісу з головою гаражного кооперативу. Також хорошим варіантом буде, якщо ваше приміщення буде розташовуватися поруч з автосервісом або магазином автозапчастин. У цьому випадку питання залучення клієнтів як би відпаде сам собою. Принаймні вам буде простіше рекламувати свою справу. Особливості фарбування автомобілів.

Поверхня кузова автомобіля повинна бути максимально гладкою і рівною. Чим якісніше вона буде підготовлена, тим краще кінцевий результат. Вам слід найняти хороших професіоналів і використовувати в роботі тільки якісні матеріали та обладнання. Погана фарбування відразу буде кидатися в очі, тому зробіть все можливе, щоб клієнт залишився задоволений і звернувся в наступний раз саме до вас. Ну і плюс доброзичливе ставлення і уважність до замовників і їх побажанням. Устаткування для фарбувального цеху. Вам буде потрібно спеціальне обладнання, щоб виробляти фарбувальні роботи: Покрасочно-сушильная камера; Фарборозпилювачі; Інфрачервоний випромінювач, щоб виробляти сушку деталей і невеликих поверхонь; Інструменти для шліфування поверхні; Устаткування для видалення пилу; Окрасочный гидрант; Стійки, за допомогою яких будуть кріпитися фарбується деталі; Компресор.

Щоб вибрати фарбувально-сушильну камеру, вам потрібно враховувати її основні характеристики: Розмір, теплоізоляцію і освітлення камери; нагнітально-витягають характеристики. Вартість камери в середньому становить 700 тисяч гривень. Найбільш популярні виробники: Termomeccanica, ColorTech, Saico. Фарбувальний пістолет обійдеться вам в кілька тисяч. Або можна купити китайський, за ціною від 600 гривень.

Найбільш популярні марки пістолетів Sata, Iwata, Dewillbis. Компресор можна придбати за ціною 8-10 тисяч гривень. Плюс фільтр до нього для видалення вологи і масла з повітря. Не економте на обладнанні.

Раз заощадивши, ви можете крупно прогоріти, тому як на дешевому обладнанні практично неможливо зробити якісне фарбування. Та й навіщо ризикувати, якщо від доброї репутації залежить успіх всієї справи. Витратні матеріали. Вам буде потрібно близько мільйона гривень, щоб відкрити сервіс. Крім перерахованого інструменту та обладнання, вам необхідно буде купити партію фарб.

Вибір виробників досить великий, тому особливих проблем в цьому не буде. Підбирати потрібні відтінки ви зможете за допомогою спеціальної мікс-системи. Для цієї процедури краще виділити окреме приміщення. Також враховуйте витрати на поточні потреби: Оплата оренди приміщення та електроенергії; Зарплата працівникам; Покупка нових пістолетів; Витратні матеріали: шліфувальні шкурки, насадки на дрилі і інше; Покупка тих же самих фарб і лаків; Нові пістолети. Вартість фарбування. Перш за все, дізнайтеся яка вартість фарбування у спеціальних автосалонах в вашому місті.

Обійдіть прилеглі сервіси, поцікавтеся про ціну питання. Ви також повинні визначитися скільки автомобілів в день ви зможете фарбувати. Якщо сушка буде проводитися при температурі 60-80 градусів, то ви зможете встигати зробити всього 2 машини. При використанні інфрачервоного сушіння можна збільшити потік в 2 рази (фарбувати 4 машини в день). Крім того, майстерність персоналу безпосередньо впливає на швидкість роботи. Не забувайте, що камера повинна міститися в чистоті і порядку.

Інструмент та обладнання бути чистими і лежати на своєму місці. Технологія фарбування автомобілів. Технологія фарбування автомобілів в фарбувальній камері складається з наступних операцій: 1. Розпилення фарби. У цьому процесі два основних вентилятора втягують в камеру повітря зі спеціального заборника, де він фільтрується від частинок пилу.

Потім очищене повітря обтікає автомобіль з усіх боків і, пройшовши через підлогові фільтри, виходить назовні через воздуховод. У процесі розпилення в камері слід підтримувати температуру не менше 30 градусів. Це потрібно для того, щоб фарба рівномірно лягала на поверхню і зберігала необхідних властивостей і якості. Щоб в камеру не потрапляла пил, в ній слід підтримувати підвищений тиск. 2. Продувка камери. Щоб очистити приміщення, включаються вентилятори і за 10-15 хвилин частинки фарби і пари розчинника виходять назовні. 3. Сушка пофарбованого автомобіля. Вентилятори в стелі забирають повітря з камери. Він проходить через теплообмінники і нагрівається до необхідної температури і знову надходить у камеру через решітки в підлозі. Процес триває безперервно, поки температура не досягне мінімум 60 градусів. Залучення клієнтів. Зробіть вивіску, покажчики, щоб люди знали, що ваш автосервіс взагалі існує. Першими вашими клієнтами можуть стати ваші знайомі, друзі, родичі. Якісно зроблена фарбування в свою чергу приверне нових замовників. Ви можете здавати в оренду вашу фарбувальну камеру іншим майстрам. Ця послуга допоможе значно збільшити грошовий потік. Можна домовитися з майстрами-кузовщиков, щоб вони направляли замовників до вас. Вашими клієнтами можуть стати і працівники автосервісів, бажають підробити на стороні. Загалом дійте, розвивайтеся, не забувайте про необхідність підтримувати високу якість роботи і хороший, стабільний заробіток вам забезпечений.

Залишити відповідь