Ароматизований стакан

Ароматизований стакан. Ароматизований стакан – бізнес-ідея, реалізувавши яку, ви надасте людям можливість зробити зі звичайної питної води фруктовий напій. Покупці неодмінно будуть вам вдячні, адже ви допоможете їм відновити водний баланс організму, і при цьому вони будуть отримувати лише позитивні емоції. В результаті їх здоров’я покращиться, вони будуть відчувати себе відмінно! ЧИМ ОСОБЛИВИЙ СТАКАНЧИК, ЯКИЙ ПЕРЕТВОРЮЄ ПИТНУ ВОДУ ПІД ФРУКТОВИЙ НАПІЙ? Дослідники, дієтологи і доктора вже давно зробили висновок про те, що організм людини щодня потребує в певній кількості звичайної питної води – не менше 1,5-2 літрів. Але не всі дотримуються цього правила.

Багато відмовляють дотримуватися його з тієї причини, що вода не має ніякого смаку. Тому люди частіше роблять вибір на користь кави, чаю, газованої води. Але подібні напої не тільки не приносять користь, вони ще й шкідливі. І якщо вживати їх у великих кількостях, то про здоров’я не може бути й мови. Ароматизований стакан став справжнім порятунком. Він дозволяє пити звичайну воду і при цьому отримувати не тільки користь, але і задоволення. Такий стакан ароматизований різними фруктовими запахами.

У той момент, коли людина п’є воду, аромат впливає на його нюх. Виникає відчуття, що вода має солодкий фруктовий присмак. Ароматизований стакан унікальний тим, що коли людина підносить його до рота, один з ароматів вивільняється. З цієї причини і виникає відчуття того, що в стакан налитий фруктовий напій, а не звичайна вода. При цьому консерванти і цукор не використовуються. Аромат зберігається близько півроку після початку застосування. Як тільки склянку витягується з захисної упаковки, запах усередині його починає поступово розсіюватися.

Виріб виконаний з безпечної пластмаси. Ароматизований стакан впливає на нюх. Він змушує смакові рецептори «повірити» в те, що звичайна вода може бути не менш солодкою і смачною, ніж газована вода. Такий стакан з’явився на ринку недавно. А, як відомо, все нове дуже приваблює сучасних покупців. Це говорить про те, що ваш бізнес неодмінно стане успішним. Головне – грамотно шукати клієнтів.

З ЧОГО ПОЧИНАТИ «АРОМАТНИЙ» БІЗНЕС? Щоб реалізувати цю бізнес-ідею, необхідно закупити ароматизовані склянки. Найдоцільніше звернутися до виробника таких виробів. В цьому випадку вам вдасться закупити склянки за мінімально можливою ціною. До того ж, ви зможете придбати будь-який бажаний обсяг. Перш ніж почати продавати ароматизовані склянки, розробіть детальний бізнес-план.

Важливо вирішити, як ви будете здійснювати продажу. Найкраще робити це за допомогою мережі Інтернет. Для початку можна спробувати діяти через соціальні мережі. Після того як бізнес буде розширюватися, можна відкрити інтернет-магазин. Шукати потенційних покупців ароматизованих склянок можна в самих різних місцях, а саме: в фітнес-клубах; в медичних центрах, поліклініках інших подібних закладах; в спортивних школах і інших установах освіти; в торгових центрах; просто на вулиці.

Якщо кошти дозволяють, то орендуйте приміщення в торговому центрі. Крім ароматизованих склянок можна пропонувати ще якусь продукцію для здорового способу життя. Після того як ви визначитеся з місцем продажу, зареєструйте ІП і оформите всі необхідні документи. Щоб не виникло проблем, підійдіть до цього процесу з усією відповідальністю. ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗАРОБИТИ БАГАТО НА АРОМАТНИХ СТАКАНЧИКАХ? Тут головне знайти офіційного дистриб’ютора ароматизованих склянок.

Припустимо, вам вдасться знайти продавця, який запропонує вам купити ароматизовані склянки по 500 гривень за штуку. Для покупки, наприклад, 100 стаканів вам знадобиться 50 000 гривень. Продавати їх можна буде мінімум за 1000 гривень. Виходить, що реалізувавши всі стакани, вам вдасться заробити 100 000 (1000 * 100) гривень.

Ваш чистий дохід складе 50 000 гривень (100 000-50 000). Чим більше смаків ви запропонуєте, тим більшим виявиться ваш заробіток. Для початку можна придбати найпопулярніші смаки: лимон, лайм, апельсин, яблуко, лісові ягоди, персик. При будь-якому ароматі склад води анітрохи не змінюється. У ній не з’явиться нічого, що шкодить здоров’ю або фігуру. ЧИМ ПРИВАБЛИВИЙ БІЗНЕС З ПРОДАЖУ «СМАЧНИХ» СТАКАНЧИКІВ?

Ароматизований стакан – бізнес-ідея, яка має велику кількість важливих плюсів. Ось найбільш значимі з них. Такий стакан буде користуватися попитом і серед прихильників здорового харчування, і серед тих, хто стежить за своєю фігурою. Він дозволить пити воду, яка не тільки не містить цукру і барвників, але ще і не має в своєму складі калорій. Такий продукт неодмінно зацікавить людей, які страждають від цукрового діабету. Таких пацієнтів чимало.

Ваша цільова аудиторія нічим не обмежена. А це означає, що і розмір вашого заробітку теж безмежний. Таким склянкою може користуватися і дитина, і чоловік у віці. Будьте впевнені, що продукт неодмінно стане затребуваний, адже все більше людей дбає про Сові здоров’я. Для кого-то це просто мода, а хтось робить це за медичними показаннями. У будь-якому випадку, заробляєте ви. Зовні ароматизований стакан походить на звичайний.

Це говорить про те, що людина зможе пити воду зі звичною для себе ємності. Вживаючи воду з ароматизованого склянки, людина буде отримувати задоволення, а за задоволення люди готові платити, і іноді – чимало. З мінусів даного виду бізнесу варто відзначити лише те, що вам доведеться витратитися на рекламу. Про ароматизованих склянках представлено мало інформації. Важливо розповісти покупцям, в чому користь і зручність такого продукту. Виріб коштує недешево, тому доведеться докласти певних зусиль, щоб переконати потенційних замовників в необхідності його придбання.

Якщо вас зацікавив подібний вид бізнесу, тоді вам напевно припадуть до смаку бізнес-ідеї громадського харчування. Можете спробувати втілити в життя відразу кілька схожих або зовсім різних ідей. Все обмежується лише вашим бажанням, адже деякі види бізнесу практично не вимагають початкових вкладень. Заробляйте цікаво, швидко і не перенапружуючись! Ароматизований стакан – бізнес-ідея, яка дозволяє заробляти на смаки і здоров’я людей. Ви зможете надати людям можливість пити смачну і безпечну воду. Виходить, що вам вдасться і заробити, і принести людям користь.

Залишити відповідь