Американські ідеї для бізнесу

Американські ідеї для бізнесу вважаються одними з найцікавіших і найкреативніших у наш час. Детально вивчивши такі рішення, ви зможете запустити унікальні механізми заробітку за найновішими методиками.

Сполучені Штати Америки по праву вважаються державою з найрозвиненішим підприємництвом. Економічний статус цієї країни та численні дослідження неодноразово підтвердили цю думку.

Ідеї для бізнесу у Сполучених Штатах АмерикиНа відміну від торгового Китаю та промислової Німеччини, США відрізняються щоденним створенням та втіленням найнезвичайніших і прибуткових рішень для малого, середнього та великого сегментів підприємництва. Визначальним фактором є пошук найновіших і найунікальніших напрямів діяльності, які не зустрічаються в жодній державі.

Однак, багато таких стартапів не здатні працювати, і не мають конкурентоспроможності в Україні та інших країнах колишнього СНД. Причин для таких висновків є велика кількість. Проте, деякі з них зможуть стати справжнім відкриттям для вітчизняних бізнесменів. Давайте розглянемо докладніше це питання.

Американські ідеї для бізнесу, що відрізняються високим рівнем прибутковості

Малое підприємництво у Сполучених Штатах АмерикиНа першому місці можна виділити громадянина США Бреда Хьюза, який має капітал у розмірі п’яти мільярдів 300 мільйонів доларів. Цей американець розпочав побудову свого проекту із простих установок камер зберігання на автобанах. У той період, коли його підприємство тільки-но починало свій розвиток, його умовно відносили до сегменту малого бізнесу. Однак унікальність та оригінальність дозволили перевершити велику кількість стартапів того часу.

На другому місці в п’ятірці лідерів знаходиться Ральф Лаурен із капіталом у п’ять мільярдів доларів. Основна суть його стартапу повною мірою характеризує весь сегмент малого підприємництва в Америці. Говорячи точніше, пропозиція була простою і геніальною – він пропонував наклеювати на футболки спеціальні наклейки зі своєрідними ярликами коня. При цьому таке рішення, на перший погляд дуже просте, принесло максимальний прибуток.

На третьому місці заслужено перебуває Джефф Бізос із доходом 4 мільярди 400 мільйонів. Стартапи цієї людини реалізовувалися у сфері інформаційних технологій, у мережі Інтернет. Результатом його ідей став магазин Amazon.com, який завоював популярність у всьому світі. Варто відзначити, що даний приклад яскраво демонструє попадання унікальної бізнес-ідеї на простори ринку, що швидко розвивається. Як результат, власник отримав величезний прибуток та популярність світового рівня.

На четвертому ступені розташувався Тай Уорнер з доходом у чотири з половиною мільярди доларів. Його випадок є одним із найяскравіших прикладів успіху в малому сегменті підприємництва, який дозволив отримати суттєвий прибуток. При цьому простота цього проекту вражає – компанія Тая випускала м’яких ведмедиків, що мають різні імена, при цьому в лімітованих партіях, яких, відповідно до тенденції, почали колекціонувати.

Якщо спробувати коротко дати характеристику малого підприємництва у Сполучених Штатах Америки, то мати на увазі такий проект буде просту ідею, з легкою реалізацією у поєднанні з максимальним прибутком.

Крім того, варто відзначити, що американці набагато успішніші у бізнесі, оскільки вміють перетворювати свої хобі та вміння на прибуток та прибуткові підприємства. При цьому в цій державі люди не бояться втрат і власної дурості, оскільки кожна з таких ідей була навіть дуже проста.

Виходячи з вищезазначеного, вибираючи ідеї для бізнесу із США, необхідно враховувати велику кількість гранично простих рішень. Проте, такі рішення варто розглядати на початкових етапах. Не поспішайте відкидати можливості.

Важливо! Вибираючи рішення, необхідно розрахувати всі можливі витрати та прибутки, при цьому спробувати визначити актуальність впровадження такого рішення у вашому регіоні.

Де шукати ідеї для бізнесу зі США?

Ідеї для бізнесу зі США в інтернетіОдним із найбільш надійних джерел для пошуку та вивчення різноманітних американських бізнес-пропозицій є Інтернет, зокрема спеціалізовані тематичні ресурси з Америки. Нерідко подібні матеріали зустрічаються на сторінках російських ресурсів, проте варто зазначити, що такі тексти проходять обробку та досить серйозну цензуру, що унеможливлює самостійне вивчення та розгляд у повному обсязі.

Цікаво! Вивчати бізнес-ідеї з Америки рекомендується саме на ресурсах із США.

Крім того, на ресурсах з Америки такі бізнес-ідеї викладені в невеликій описовій частині, проте функціональні особливості та технології його запуску зазвичай не вказуються.

Найпопулярніші сайти про ідеї для бізнесу та США

Варто виділити кілька найбільш популярних інтернет-ресурсів, присвячених створенню унікальних проектів в Америці:

  • com – у спеціалізованій рубриці про малий сегмент бізнесу, ви зможете знайти десятки тисяч креативних та унікальних рішень, більшість яких відносяться виключно до американського ринку, відрізняється зручною навігацією та сортуванням;
  • com – оснащений величезним каталогом американських ідей та рішень для бізнесу, розміщено понад три тисячі стартапів, а також наочні приклади унікальних рішень;
  • com – представлений у вигляді великої бази проектів, реалізованих у найкращих традиціях американського бізнесу;
  • com – відрізняється наявністю розширеної та корисної інформації, яка доповнює найцікавіші проекти сучасного бізнесу.

Ознайомившись із даними ресурсами, ви зможете отримати велику кількість необхідної інформації про сегмент малого та середнього підприємництва. Крім того, ресурси цього роду дають можливість вивчити такі рішення та проаналізувати їх з різних сторін, що є особливо важливою складовою під час планування бізнесу на вітчизняному просторі.

Варто зазначити, що при цьому важливо враховувати відмінності в законодавстві, купівельній спроможності та тенденціях ринків.

Залишити відповідь