Агентство няня на годину – бізнес для жінок

Агентство няня на годину – чудовий бізнес для жінок. Молоді мами та тата часто стикаються з проблемою, на кого ж залишити маленьку дитину, якщо з’явилися невідкладні справи або просто хочеться трохи побути вдвох. Добре, якщо на допомогу відразу вдаються щасливі бабусі та дідусі. Але іноді немає можливості звернутися до близьких. Доводиться ламати собі голову, просити знайомих, друзів, ставити себе та інших у незручне становище. Агентство няньки на годину – відмінне рішення.

Найприємніше, що ця бізнес-ідея не потребує початкових капіталовкладень. А вартість цієї послуги дуже вас порадує. Але все ж таки, певні труднощі можуть виникнути.

Як розпочати свій бізнес няня на годину?

Перше питання, звідки брати клієнтів? Спочатку, розкажіть вашим друзям та знайомим про надання послуги няні. Те, як швидко працює «сарафанне радіо», вас здивує. Таким чином, у вас з’являться перші клієнти, а з ними рекомендації. До речі, без рекомендаційних листів вам важко буде подолати наступний пункт – недовіру. Якщо у вас є свої діти, ви повинні чудово розуміти, що означає для мами залишити своє улюблене чадо з якоюсь незнайомою тіткою. Ось вам кілька ідей, як подолати цю проблему:

1. Рекомендаційні листи. (Погодьтеся, ми починаємо набагато більше довіряти людині, якщо на руках є письмове підтвердження її компетентності).

2. Наявність педагогічної чи медичної освіти. (Цей пункт не є обов’язковим, але бажаним.)

3. Прогрес не стоїть на місці і з кожним днем ​​нові технології впроваджуються в наше життя. Встановіть веб-камеру з онлайн-трансляцією. Таким чином, батьки наживо зможуть спостерігати, як ви звертаєтеся з дитиною.

Також не забувайте про рекламу послуг няньки на годину. Тут хороші всі методи: реклама в інтернеті, газетах, листівках, під’їздах та зупинках. А надалі, можна подумати і про розширення бізнесу, він явно буде користуватися величезною популярністю. Успіхів!

Залишити відповідь