70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

Говорячи про загальні тенденції, зокрема, 2017 року, слід зазначити, що більшість бізнес ідей з мінімальними вкладеннями пов’язані із заробітком в інтернеті, хенд-мейдом або міні виробництвами в гаражі сільської місцевості.< /p>

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

Криза, яка триває, сильно вдарила по великих і середніх гравців ринку, але дрібні підприємці за рахунок своєї бізнес-мобільності залишаються практично «неушкодженими».

У нашому списку (найповнішому з існуючих у рунеті) ви знайдете найрізноманітніші варіанти в різних сферах життя та економіки.

Ми маємо намір не розписувати кожну ідею від А до Я, оскільки цей список – це лише перелік можливостей, а не бізнес-план за якимось проектом.

Докладніше про ту чи іншу бізнес-модель, ви зможете дізнатися в наших окремих статтях, посилання на які будуть розміщені нижче.

Отже, ми пропонуємо вам 70 актуальних ідей для вашого власного бізнесу, для старту якого вам знадобляться мінімальні грошові вкладення, а також наявний у вас досвід.

В інтернеті

Можливості для заробітку в цьому сегменті на сьогоднішній день просто величезні, і вони продовжують зростати.

Насамперед це пов’язано зі стабільним зростанням мобільного трафіку та кількості користувачів інтернетом по всьому світу. З’являються тисячі нових інтернет-магазинів, видавництв, блогів тощо, що, у свою чергу, створює чудові ніші для малого бізнесу.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями1Канал на YouTube — ви можете знімати відео про те, як щось змайструвати, приготувати, почистити, зловити чи посадити. Все що завгодно. Ви не повірите, скільки людей користується ютубом щодня — сотні мільйонів. Чим більше переглядів, тим більший прибуток. Вона надходитиме від кліків по контекстній рекламі, а якщо ви станете дуже популярним відео-блогером, то і від прямих замовників.

2 Блогерство — завести свій блог тепер стало просто, швидко і дуже дешево. Мільйони людей сидять в інтернеті та шукають різні історії, гайди, огляди, звіти про подорожі тощо. Якщо ви будете писати багато і цікаво, ви дуже швидко наберете постійну аудиторію та високий показник відвідуваності.

Дохід у цьому випадку ви отримаєте від контекстної реклами, а також від розміщення банерів прямих рекламодавців. Вам просто потрібно навчитися цікаво розповідати про речі, які ви знаєте чи місця, де ви були, і це почне приносити гроші.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями3Копірайтингова агенція. Багатьом веб-майстрам, інтернет-магазинам та веб-порталам потрібні грамотні та кваліфіковані фахівці, здатні віднімати або відредагувати статтю, написати текст, що продає, за технікою НЛП, підготувати ідеальний прес-реліз та ін. Попит на якісні послуги в галузі створення та редагування російсько та англомовного контенту на даний момент величезний.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

4Фріланс широкого спектру — раніше фрілансерами вважали програмістів, фотографів, дизайнерів та інших. Сьогодні ж ситуація докорінно змінилася, оскільки з’явився великий попит на звичайні послуги, які можна замовити через інтернет. З’явилися великі портали та цілі біржі, де можна заробити свій перший капітал роблячи те, що ви найкраще вмієте. Тепер фрілансером може себе назвати будь-яка людина: електрик, учитель, письменник, навіть юрист та багато інших.

5 Створення мобільного додатка – підійде для тих, хто вже має навички у сфері програмування . Попит на програми для смартфонів у 2017 році високий, мабуть, як ніколи раніше. Якщо раніше левову частку з них складав складний та високо бюджетний софт, то тепер настав золотий час для маленьких та зручних програм. Варіантів заробітку тут два. Перший і простіший – це за розробку додатка та здачу його замовнику. Другий (складніший, але й вигідний) — від онлайн-продажу додатків у мобільних маркетах (AppStore, PlayMarket та ін.).

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

6Продаж своїх фотографій фотостокам — оскільки кількість контенту в інтернеті зростає в геометричній прогресії, існує великий попит на фотографії на різні тематики, які потрібні видавцям для оформлення статей. Якщо у вас є хороший фотоапарат і ви вмієте користуватися ним, у вас є шанс добре заробити на своїй роботі. Існує з десяток великих зарубіжних фотостоків (інтернет-магазини з продажу фотографій та картинок), які постійно шукають нові зображення.

7Перепродаж товарів з інтернет-аукціонів – eBay, Avito, OLX, Aukro та т.п. Рівень доходу в цій бізнес-моделі дуже залежить від ваших знань про предмети, перепродажем яких ви вирішили займатися. У СНД інтернет-продаж речей ще не дуже розвинений, тому асортимент предметів, а також кількість потенційних покупців нижча, ніж за кордоном.

8Партнерський маркетинг – ще його називають аффіліативним (від англ. «affiliate») . Суть цієї бізнес ідеї полягає в тому, що якщо у вас вже є сайт (бажано інформаційний або оглядовий), то ви можете розміщувати на ньому банери компанії-партнера (як правило, це великі інтернет-магазини, наприклад, Amazon) для просування його товарів або послуг. Якщо користувач перейде з вашого сайту на сайт партнера і купить там щось, ви отримуєте комісію в розмірі від 4% до 15%. Найбільш вигідними нішами для цього є електроніка, побутова техніка та електронні книги.

Продукти харчування

Загальною тенденцією у сфері продовольчих товарів та громадського харчування є явний тренд у бік більшої натуральності та корисності їжі, а також фактор оригінальності та мобільності.

9Авторська випічка – якщо ви вмієте смачно пекти і у вас є оригінальна задумка, то ця бізнес ідея буде для вас якнайкраще. Оптимальним варіантом буде вибір дуже вузької ніші, наприклад, авторські еклери, еко-печиво для дітей та дорослих, пироги за забутими рецептами, цукерки ручної роботи тощо. Не женіться за обсягом, зосередьтеся на якості та подачі.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

10Доставка їжі з супермаркетів та ресторанів. Актуально для великих міст. Із вкладень вам знадобиться сайт з можливістю передоплати онлайн, а також описом повного асортименту товарів найпопулярніших продуктових та ресторанних мереж.

11 Унікальні солодощі – як за формою, так і за змістом. У плані першого, це виготовлення цукерок та тортів на замовлення. Щодо складу, то зараз оригінальним вважається використання виключно натуральних інгредієнтів. Такі солодощі чудово продаються на фестивалях їжі та ярмарках.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями12Мобільні закусочні — мова піде не про ті «будки» з шаурмою, «мігрують» від однієї станції метро до іншої. У цій бізнес-моделі ключову роль відіграє захід або подія, на якій зберуться тисячі людей.

Це може бути багатоденний фестиваль, концерт, великий ярмарок тощо. На таких заходах завжди є попит на фастфуди та подібних до них. Організатори таких заходів практично завжди відкриті для малого бізнесу, і ви зможете добре заробити.

Різні послуги

У цей розділ увійшли різнопланові бізнес-ідеї, які можуть бути цікаві широкому колу людей, які бажають відкрити свою справу з нуля.

13Дизайнер інтер’єрів, декоратор – це варіант для людей, у яких є дар поєднувати предмети інтер’єру, кольори різних елементів, що підкріплені знаннями у правилах гарного тону при декоруванні приміщень. Найкращою рекламою вашого бізнесу будуть готові квартири, тому бажано налагодити співпрацю з фірмою, яка займається ремонтом.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями14Нишевий (вузькопрофільний) консалтинг – є такою бізнес ідеєю, яка дійсно вимагає мінімальних матеріальних вкладень, але потребує чималих знань. Ключ до успіху – це стати найкращим консультантом у дуже вузькій ніші.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

15Ремонт техніки – у кожному будинку її стає лише більше. Відповідно, попит на технічне негарантійне обслуговування зростає з кожним роком. Щоб обійтися в цьому випадку малими вкладеннями, можна розпочати з оренди зовсім невелику кімнату (можна навіть у напівпідвальному приміщенні).

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями16Агент з нерухомості – досить стара ідея, але ви можете реалізувати її по- своєму та почати виділятися з маси колег за промислом. Наприклад, спеціалізуватися виключно на комерційній нерухомості або на вузькій цільовій аудиторії (наприклад, іноземці).

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями17Написання та оформлення резюме – звучить дуже просто, але зараз у СНД вже є кілька рекрутингових агентств, які надають цю послугу як опцію. Особливо вона популярна для претендентів, які хочуть влаштуватися на роботу за кордоном. Вартість такої послуги варіюється від 50 до 300 у.о.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

18Продаж рідкісних імпортних товарів — мається на увазі перепродаж споживчих товарів вузького призначення, а не раритетних чи антикварних речей. Наприклад, з Китаю можна регулярно замовляти всякого роду недорогі пристрої чи пристрої, яких у наших країнах чи ні взагалі, або ж їх продають одиниці людей. Найкращим майданчиком для покупки таких товарів є сайт Alibaba.com.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями19Реставрація меблів та старовинних предметів – у наш час фахівців, які готові «вдихнути » нове життя у старі предмети, дуже мало, а речей, які потребують них, багато. Тому, якщо ви вмієте це робити, то придивіться до цієї бізнес-ідеї. Ви можете почати з реклами на Авіто або OLX.

20Авторські курси водіння – є сотні людей, які бажають удосконалити свої навички керування автомобілем . Одні хочуть навчитися екстремального водіння, інші поліпшити свої навички водія на магістралях або при сильному трафіку. Вашими козирями будуть досвід, індивідуальний підхід до клієнта та гнучкий графік занять.

B2B (послуги для бізнесу)

Надання різноманітних послуг у нових невеликих нішах (суб-нішах), в які не йдуть великі компанії, є дуже перспективною бізнес-ідеєю, яку можна реалізувати з мінімальними вкладеннями.

Як правило, в основі таких сервісів лежить розуміння, що потрібно вашому замовнику-підприємству та знання, де це знайти. Безперечно, до таких послуг пред’являються жорсткі вимоги щодо їх якості та кваліфікації виконавців.

21 Дослідження зарубіжних ринків та консалтинг з цих питань. Насамперед це стосується вивчення нових перспективних напрямів для експорту та імпорту товарів. Китай, наприклад, не береться до уваги, оскільки він вже досліджений вздовж і поперек. Тим не менш, про товарообіг з такими країнами, як Індія, Індонезія, Мексика, Малайзія, відомо на порядок менше. Якщо ви маєте практичні знання про ці регіони, можете непогано заробити на консультуванні компаній, які ними цікавляться.

22Пошук вузькоспеціалізованого персоналу. Окрім пошуку хороших юристів, бухгалтерів та менеджерів з продажу, у багатьох компаній існують вакансії, на які дуже складно знайти кваліфікованого спеціаліста. Як правило, це стосується рідкісних технічних, медичних та міжгалузевих спеціальностей, а також топ-менеджменту.

23Інтернет-маркетинг та дослідження. Ви не уявляєте скільки існує інтернет-магазинів, які не відстежують інтереси і поведінку своїх потенційних клієнтів, а також такі глобальні параметри як обсяг ринку, кількість конкурентів, цінові коливання в ніші. Якщо ви зможете якісно зібрати, систематизувати та оформити таку інформацію, нестачі клієнтів у вас точно не буде.

24Проект-менеджмент – це управління великим проектом (як правило, айти або розробка) стратегії розвитку бізнесу) чи його частиною великого зарубіжного замовника. Робота в цьому бізнесі вимагатиме від вас вільного володіння іноземною мовою та відмінними знаннями в галузі, в якій необхідно буде надавати послуги. Дуже часто такий бізнес відкривають колишні наймані співробітники, які працювали над подібними проектами, набралися знань, зрозуміли, як це працює та вирішили відкрити свою справу.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями25Аутсорсинг – це пошук субпідрядників для іноземного замовника, який взявся за великий проект ( айті, реклама, продакшн). Головним критерієм пошуку аутсорсерів є хороша якість виконання за низькою ціною. Саме тому багато європейських та американських проектів частково роблять хлопців з Індії, Пакистану, Східної Європи. Якщо ви знаєте та розумієте, як це можна влаштувати, ця бізнес ідея для вас.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

26Локальна кур’єрська доставка – зі зростанням інтернет-комерції підвищується попит на оперативну та недорогу доставку. Великі гравці цього ринку завищують ціни, а за товаром приїжджають лише наступного дня. В основі цієї бізнес-ідеї є послуги з доставки товару в рамках одного населеного пункту за принципом «доставка в день замовлення».

27Видалені ІТ-послуги. Великі компанії мають свої ІТ-відділи або як мінімум системного адміністратора. Дрібний бізнес не готовий мати в штаті окремого фахівця, необхідність у послугах якого, може виникати раз на місяць. Але, оскільки залізо не вічне, рано чи пізно вони потребують настроювання техніки або програмного забезпечення. Сьогодні багато таких проблем можна вирішити віддалено, що дає можливість працювати навіть із закордонними клієнтами.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями28Віддалений бухгалтерський облік – як і у випадку з айти-обслуговуванням, такі послуги будуть дуже цікаві дрібному бізнесу (переважно ІП). Необхідність регулярного подання звітності, ведення обліку у суворій відповідності до законодавства, а також неможливість утримувати штатного бухгалтера, змушують підприємців звертатися за допомогою віддалених фахівців з обліку та аудиту.

Для сільської місцевості

Відразу обмовимося, що реалії наших сіл такі, що в селі вам навряд чи вдасться щось продати. Але! Село – це чудовий майданчик для цілого ряду бізнес-ідей. Якщо село розташоване неподалік міста, то це дуже і дуже добре.

Саме за рахунок міських жителів ви і зароблятимете свій перший капітал. Отже, швидше за все, у вас є там будинок (дача, гараж) і земельна ділянка. Природно, що потрібно максимально використовувати ці ресурси, і ось вам кілька пропозицій.

29Тепличне вирощування — з одного боку про цю ідею вже багато хто знає, але з інший, досить мало беруться до її реалізації. А дарма, адже свіжі овочі та фрукти, вирощені в селі, можна легко продати у прилеглому місті за гарною ціною. Найбільший прибуток ви отримаєте напровесні. Спектр того, що можна вирощувати дуже широкий і всю необхідну інформацію ви можете знайти на спеціалізованих форумах.

30 Розведення курей і перепелів — попит на м’ясо свійської птиці (і яйця) буде завжди. Маючи навіть невелику ділянку, вам не складе особливих труднощів купити і утримувати м’ясні або яйценосні породи курей або перепелів. Вам обов’язково знадобляться додатковий холодильник (для яєць), а для зберігання запасів м’яса морозильна камера.

31 Розведення риби – спершу може здатися, що це надто затратна ідея, але, насправді зовсім немає. Можна почати штучно розводити рибу навіть у невеликих цистернах об’ємом 2-3 куб. Головне тут забезпечення безперебійною профільтрованою водою, належного живлення та підтримання потрібного температурного режиму. Проблем з продажем риби у вас точно не буде, тому що вона завжди в ціні вона ж і смачна і корисна. Наприклад є сайт який цілком присвячений користі такої породи риби як скумбрія http://skumbriya-retsept.ru/, цілий сайт рецептів. І він дуже популярний.

32 Самомодельні кормові суміші для тварин. Дрібним фермерам доводиться купувати комбікорм у перекупників із подвійною чи потрійною націнкою. Як правило, в селі можна за дуже низькою ціною дістати різні злаки. Знаючи склад комбікорму (можна знайти в інтернеті), а також маючи навіть невелику радянську зернодробилку та відповідні інгредієнти, можна з мінімальними вкладеннями виробляти від 20 до 100 кг готових кормових сумішей на день.

33Виготовлення та збирання меблів – вам знадобиться багато різних інструментів, а також матеріал, зате у вас є місце де цим займатися. В ідеалі, такі меблі найвигідніше робити під замовлення на умовах часткової передоплати. В таких умовах можна як виготовляти меблі з масиву дерева, так і займатися збиранням корпусних меблів із ДСП за каталогами.

34 Домашня консервація — по суті є факультативною ідеєю, тобто додатковим варіантом того, що ще можна продати «міським». Як правило, у консервації, зробленої вручну в домашніх умовах вмілою господаркою, ціла низка переваг перед фабричними аналогами. Саме ці плюси і варто озвучувати під час продажу. Варення та соління є найбільш затребуваними в даному сегменті.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

35Самодельні прикормкові суміші для риболовлі — як і у випадку, зазначеному вище, це скоріше спосіб додаткового заробітку, ніж окрема бізнес-ідея. Вам не складе великої праці знайти рецепти різних сухих підгодовування для різних видів лову. За собівартістю кілограм вашої суміші буде коштувати в 3-4 рази дешевше за брендові аналоги. Перших клієнтів на ваш продукт можна знайти на спеціалізованих форумах рибальства.

Найкраще, звичайно, якщо у вас вийде займатися всім, що вище перераховано в цьому списку. Стабільна виручка допоможе вам перейти на інший рівень господарства: з найманим персоналом, постійними замовниками і навіть власною торговою маркою.

Тварини

Догляд за домашніми вихованцями, особливо породистими, завжди пов’язаний з певними витратами у їхніх власників. Ось кілька бізнес-ідей, як можна заробити в цій сфері.

36 Грумінг. Ви помітили, скільки стало собак маленьких (чи не декоративних) порід? Йоркширські тер’єри, ши-тцу, китайська чубата, гаванський бішон і багато інших потребують регулярної стрижки. Повірте, їхні імпозантні власники будуть лише «за», щоб їхнє кудлате «чудо» професійно підстригли. Плюс є ще ціла низка порід кішок, яких на літо обстригають. Звичайно ж, така бізнес ідея має сенс лише у великих містах.

37Дресирування. Водночас собаки охоронних порід також завжди затребувані. Господарі вівчарок, миттельшнауцерів, кокер-спанієлів, ротвейлерів та інших будуть зацікавлені у первинному професійному дресируванні своїх улюбленців. Природно, що у вас має бути належний досвід та вміння у поводженні з такими тваринами.

38 Розведення породистих кішок або собак. Бізнес ідея звучить, можливо, не нове, але якщо зайнятися розведенням рідкісних, а не «попсових» порід тварин, то можна добре заробити у тривалій перспективі. Більшого успіху тут можна досягти лише за умови наявності відповідного досвіду та знань у цій галузі.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями39Еко-кігтеточки для котів являють собою пресований масив картону певної ергономічної форми, яка максимально зручна для тварин. Як правило, під час виробництва використовується нешкідливий кукурудзяний клей. У Європі такі кігтеточки можна зустріти вже в кожному зоомагазині, а нас поки що їх можна знайти лише у великих містах.

Хенд-Мейд

Найбільший розділ у цій статті. Цей сегмент є одним з найпопулярніших у 2017 році, і тут можна знайти багато хороших бізнес-ідей з найменшими вкладеннями.

Ключовим фактором буде наявність у вас певних навичок та умінь у тому чи іншому ремеслі. Повірте, якісний продукт ручної роботи завжди знайде покупця.

40Універсальний верхній одяг для дітей – багато батьків знають, що дитячі куртки та комбінезони дуже дорого коштують, які асортимент у своїй дуже малий. Більше того, зазвичай їх вистачає максимум на один сезон. Як альтернатива фабричному одязі вже існують невеликі ательє, які пропонують індивідуальне пошиття дитячих комбінезонів. Якщо ви вмієте шити та моделювати дитячий одяг, подумайте, можливо на цю бізнес ідею варто звернути особливу увагу.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

41Вироби з кераміки – особливо це стосується виробів із полімерної глини. Вам потрібно буде мінімум часу та вкладень, щоб почати виготовляти різні вироби. У них буде досить низька собівартість і ви легко зможете їх продати.

42 Прикраси ручної роботи будуть користуватися попитом завжди. Як і у випадку з іншими ідеями в галузі хенд-мейду, тут важливу роль відіграє фантазія. Творчий підхід та якісне виконання забезпечать вас першими та постійними клієнтами. Не соромтеся викладати приклади ваших робіт у соціальних мережах.

43В’язання – але тільки, якщо це не банальні шарфи та шкарпетки. Стрижнем цієї бізнес-ідеї є в’язання чогось дуже оригінального. Наприклад, одна українська майстриня почала в’язати ковдри із дуже великих ланок. У неї вийшли дуже оригінальний продукт, який наразі став дуже популярним, особливо в Європі.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

44Майстер-класи (курси) з ліплення, в’язання, шиття та іншого ручного ремесла. Знову ж таки, тут все дуже просто. Вмієте це робити, є місце для групи, є бажання – проводьте, навчайте, отримуйте задоволення та гроші.

45 Вивіски ручної роботи. Дедалі більше магазинів, салонів та інших невеликих бізнесів відмовляються від пластмасових вивісок. З’явився добрий попит на якісні вироби з дерева, металу та інших натуральних матеріалів. Вашими потенційними замовниками є магазинчики в ТРЦ, ресторани швидкого харчування, різноманітні студії краси та інші.

46 Пошиття чохлів для меблів – вузька, але досить низько конкурентна ніша. Такі чохли, наприклад, дуже потрібні для диванів та крісел у сім’ях, де є діти чи домашні тварини. Будь-хто погодиться, що дешевше замовити такий чохол, який легко прати, ніж купити новий диван.

47Виготовлення вітражів. Ще один вид “гаражного” виробництва, який може бути реалізований без суттєвих вкладень. Почати можна з невеликих вітражів, які часто потрібні приватним меблярам. Надалі ви матимете замовлення на великі полотна, які прикрасять чийсь багатий будинок.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

48Пам’ятні дитячі сувеніри – абсолютно будь-якій дитині буде приємно мати на полиці невеликий кубок за його успіхи у спорті чи будь-якому захопленні. Це буде для нього предмет гордості та мотивацією для подальшого розвитку. Авторські пам’ятні подарунки замовлятимуть як звичайні батьки, так і дитячі садки, школи та спортивні клуби.

49Мобільна торгівля. Останнім часом, особливо у великих містах, біля торгових центрів або на ярмарках вихідного дня, все частіше можна зустріти невеликі переносні «лавки» людей, які хочуть продати свої вироби. Це чудова нагода не тільки реалізувати свій продукт, а також популяризувати свій бренд чи товар. Зазвичай, у разі плата за право компактно розміститися дуже мала (від 1000 до 3000 крб).

Краса та здоров’я

У цій галузі завжди існувала велика кількість дрібних і низько конкурентних ніш, в яких можна легко розпочати свій бізнес із мінімальними вкладеннями.

50Інструктор з йоги – одна з найпопулярніших ідей для бізнесу в 2017 році, особливо серед жінок. Якщо у вас є знання у цій сфері, вам залишається лише знайти затишне приміщення для групових занять. Просувати свої послуги можна через фейсбук.

51Консалтинг по здоровому харчуванню – ще одна хороша ідея, поява якої продиктована популярністю здорового способу життя. Для початку вам не завадить завести свій блог чи сторінку у фейсбуці та ділитися своїм досвідом. У подальшому до вас почнуть звертатися люди за консультацією з дієти, організації харчування дитини та багато іншого.

52Салон краси вдома – поширена і відома багатьом ідея. Це відмінний варіант для старту свого невеликого бізнесу на шляху до відкриття повноцінної перукарні або салону. За цей час ви зможете напрацювати чудову базу постійних клієнтів.

53Виїзний фахівець з мейк-апу – хороший варіант для великих міст, де кожен день проходять різного роду заходи і є потреба у послугах стиліста-візажиста. Із вкладень вам знадобиться якісна косметика, інструменти, акаунти в Instagram, а надалі невеликий сайт з безліччю фотографій ваших робіт.

54Студія художнього татуювання. Неможливо не помітити, що кількість людей з постійними та тимчасовими тату збільшилася за останні роки в рази. Сьогодні є можливість наносити тимчасовий татуаж та розписи хною, які дуже популярні серед нинішньої молоді. Для такої студії не потрібно багато місця, але доведеться витратитися на гарне обладнання та матеріали.

Розваги та дозвілля

Незважаючи на кризу, люди намагаються не забувати про розваги. В умовах обмеженого закордонного туризму для громадян РФ істотно зріс попит на внутрішній туризм, організацію корпоративів та свят, а також різні майстер-класи.

55Аерозйомка квадрокоптером є, мабуть, однією з найсучасніших бізнес ідей, яка стрімко. набирає популярності по всьому світу протягом 2016-2017 років. Вкладення мінімальні – тільки сам квадрокоптер (дрону). З його допомогою ви зможете знімати приголомшливі панорамні відео, які припадуть до душі молодятам, організаторам масових заходів тощо. З такою технікою ви залишите далеко позаду ваших конкурентів, які звикли знімати банальні відео.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями56Велотури. Спільнота велолюбителів у СНД за останні 10 років зросла у 16 (!) разів. З’явилася ціла маса людей, які готові зірватись у тривалий велопохід. Такі тури можна організовувати на вихідні (по місцевих краях) або на кілька днів (поїздки за кордон). Тепер ваше хобі може стати повноцінним бізнесом.

57Організація походів. Як і у випадку з велотурами, ця бізнес-ідея сподобається тим, хто все життя ходить у походи. Найбільш прибутковими будуть тривалі міжнародні маршрути, на які будуть готові наважитися далеко небідні люди. Маючи за плечима подібний досвід, ви легко зможете організувати такі групові поїздки.

58 Екскурсії по місту. Особливо актуальна така ідея для туристичних вузлів, де приїжджі готові непогано заплатити за огляд місцевих пам’яток та цікаву розповідь про їхню історію та походження. Вкладення в даному випадку мінімальні: потрібно пройти спеціальні невеликі курси та успішно скласти іспит.

59Майстер-класи з туризму та виживання. Ще одна нова бізнес ідея, яка припаде до вподоби досвідченим любителям екстремального туризму. Багато туристів-початківців абсолютно нічого не знають про екіпірування, фізичну підготовку, особливості клімату, флори і фауни в тій чи іншій місцевості. Подібні майстер-класи мають попит у великих містах, де люди середнього і вищі за достаток, готуються вирушити в походи високої складності.

60Івент-менеджмент. Послуги з організації свят, концертів, фестивалів та інших заходів сьогодні також популярні. Ви, мабуть, помітили, як багато стало нині проводитись усіляких фестивалів вуличної їжі, марафонів, благодійних зборів. За їхньою вдалою організацією стоять саме івент-менеджери та агенції.

61Майстер-класи з малювання та інших творчих ремесел. Якщо ви творча особистість, яка давно ці займається як захоплення, то вам час заробляти на цьому гроші. Велика кількість людей прагнуть навчитися малювати, ліпити, вишивати, гарно співати та багато іншого.

62Організація дитячих свят. Поряд із великими «святами» для дорослих, існує потреба (попит) в організації проведення дитячих заходів. Дні народження, новорічні свята, акції дитячих магазинів або салонів – все це вимагає розробки особливої програми, підбору костюмів та виконавців. Надайте все це замовнику «на блюдечку» і почнете заробляти.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

63Уроки танців для дорослих – це досі хороша ідея для тих, хто все життя займався танцями та вирішив відкрити власну справу. Вам потрібно лише знайти хорошу залу, придумати спеціалізацію (латинські, етнічні та ін. танці) та дати рекламу в інтернеті.

64Консультант з шопінгу – на перший погляд це звучить несерйозно, але, наприклад, у Москві вже успішно працюють кілька таких консультантів. Завдяки своєму почуттю стилю, знання останніх тенденцій у моді та інших важливих новин, ви можете стати незамінним помічників для заможних жінок і навіть чоловіків.

Освітні послуги

Як і за старих часів, багато людей горять бажанням дізнаватися про щось нове, розвиватися і вдосконалити свої навички. В епоху Інтернету

65Майстер-класи з кулінарії. Поки що цим займаються лише шеф-кухарі, і то лише як підробіток або для телепередач. При цьому, якщо у вас є навички та можливість орендувати кухню, ви зможете регулярно проводити такі практичні заняття. Повірте, у великих містах на це є попит.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

66Організація семінарів та конференцій. Тут йдеться виключно про ідею організації цих заходів. Враховуючи те, яка нині величезна кількість семінарів проводиться, попит на такі послуги є вкрай високим.

67 Власні навчальні вебінари. Відмінна бізнес ідея, якою користуються вже тисячі тренерів, експертів та інших спеціалістів. Така модель зручна тим, що нікому не потрібно їхати нікуди. Все відбувається у вигляді он-лайн конференції. Вам як організатору залишається лише взяти на себе невеликі витрати за користування сервісом, який дає можливість проводити вебінари.

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннями

68Репетиторство. Ця ідея багатьма сприймається як підробіток, але насправді це не так. Тут багато залежить від рівня доходу від занять, а він, у свою чергу, залежить від сфери знань та аудиторії, з якою ви працюватимете. Найбільш вигідним буде індивідуальне репетиторство топ-менеджерам, спеціалістам, які готуються виїхати працювати за кордон та ін.

69 Власний освітній портал. Звучить глобально, але доведеться починати з малого. Ви повинні створити унікальний навчальний матеріал для певної ніші спеціалістів. Цей матеріал потрібно оформляти в різних формах: статтях, відео, інфографіках і т.п. Зрештою, ви зможете вибудувати цілий курс за своєю дисципліною та успішно його продавати.

70Тренер з особистісного зростання і мотивації. До цієї ідеї багато хто ставиться зі скептицизмом. Багато в чому завдяки поганій славі деяких таких коучів, які добре піаряться, але мало чого навчають. Якщо ви дуже енергійна людина, ви знаєте, як запалити вогонь у серцях і головах інших людей, тоді може цей шлях для вас.

Дуже важлива порада

Клієнти (замовники) — це все!

70 бізнес ідей з мінімальними вкладеннямиТому запам’ятайте одне з найважливіших правил для початку будь-якого бізнесу з мінімальними вкладеннями — про ваші навички, про ваші послуги чи продукт повинні знати люди, ваші потенційні клієнти.

Ви можете бути найкращим у світі механіком, тренером, художником або випікати найсмачніші пироги, але якщо про це знаєте тільки ви, грошей ви не заробите.

Так, у вас немає рекламного бюджету, але ж у вас є доступ до інтернету! Почніть з розміщення оголошення про ваші послуги в соціальних мережах, на сайтах типу Avito, заведіть облікові записи на біржах по фрілансу.

Звичайно, не соромтеся рекламувати себе у своєму колі спілкування, серед друзів та близьких. Вам потрібно зрушити з місця важке колесо маховика під назвою «Перші клієнти».

Повірте, з появою перших замовників (за умови, що вони будуть дуже задоволені вами), наступні клієнти не забаряться.

Наш колектив щиро бажає вам досягти успіху в новій справі!

Пишіть у коментарях які ідеї вам сподобалися. Будемо вдячні вам за лайки та репости =)

Залишити відповідь