45 кращих бізнес-ідей для початківців

Пропонуємо Вам 45 ідей малого бізнесу для підприємців-початківців, які вимагатимуть мінімальних вкладень грошей. Більшість із цих ідей можна реалізувати в домашніх умовах та у вільний від основної роботи час.

45 кращих бізнес-ідей для початківців

Інтернет

1. Веб-дизайн

У наш час будь-яка компанія, що поважає себе, має свій сайт і попит на послуги веб-дизайнерів тільки зростає. Здобути необхідні знання та навички можна на спеціалізованих курсах, які зазвичай тривають один-два місяці.

2. Маркетинг у соціальних мережах

На сьогоднішній день вже майже кожен користується Facebook, Twitter, Pinterest тощо. Соціальні мережі вже стали частиною нашого життя та комерційні компанії також починають просувати свої товари та послуги за допомогою них. Багато компаній готові платити за просування у соцмережах. Ви можете вести сторінку компанії: публікувати новини та фотографії, спілкуватися з потенційними клієнтами, проводити різноманітні акції та конкурси.

3. Інфобізнес

Якщо Ви маєте практичні знання в якійсь сфері, то у Вас є можливість конвертувати їх у гроші. Ви можете створити навчальний курс або посібник з вирішення того чи іншого завдання у сфері, в якій Ви є експертом. Це може бути реалізоване у вигляді книги або відео запису. Продавати свою роботу ви можете через інтернет: свій сайт та патнерів. Це чудова можливість заснувати свій малий бізнес підприємцю-початківцю, адже від вас знадобляться тільки знання, час і мінімальні вкладення.

4. Блогінг

Якщо Ви вмієте цікаво писати і добре знаєтеся на якійсь сфері, Ви можете створити свій блог і заробляти з реклами.

5. Інтернет-аукціони

В епоху інтернету аукціони отримали нове життя і щодня мільйони людей по всьому світу беруть участь у онлайн-торгах. Спробуйте і ви заробити на аукціонах купуючи та продаючи різні речі.

6. Інтернет-магазин

В умовах високої конкуренції однією та з головних складових успіху інтернет-магазину є правильний вибір товару. Проаналізуйте ринок та знайдіть ті речі, які складно чи неможливо купити в інтернеті.

7. Торгівля колекційними речами

Якщо Ви захоплюєтеся колекціонуванням і добре знаєтеся на цій сфері, то можете добре заробляти як трейдер. Використовуючи сайти аукціонів, дошки оголошень та різноманітні форуми колекціонерів, ви можете знаходити та перепродувати рідкісні екземпляри. На сьогоднішній день існує безліч напрямків колекціонування, серед яких ви можете знайти свою нішу. Це можуть бути традиційні поштові марки, монети, книги, нагороди та значки. Або сучасні напрямки – вінілові платівки, фільми, відеоігри, комікси тощо.

Будинок та сім’я

8. Догляд за дітьми

Ви маєте вільний час і ви вмієте знаходити спільну мову з маленькими дітьми? Тоді у Вас є чудова можливість непогано заробити, організувавши домашній дитячий садок. В наш час дуже непросто влаштувати дитину в дитячий садок, а іноді батьки просто не хочуть віддавати її туди на весь день. Тому послуги няні вдома – це дуже вдала ідея розпочати свій малий бізнес.

9. Патронажне агентство

Багато людей похилого віку потребують допомоги: прибирання, прання, доставка продуктів тощо. Ви можете запропонувати свої послуги родичам таких людей похилого віку.

10. Майстер додому

Великим попитом користуються послуги з дрібного побутового ремонту: сантехнічні, електромонтажні та столярні роботи. Якщо Ви зможете надавати якісні послуги та хороший сервіс, то легко можете розраховувати на появу постійних клієнтів.

11. Меблі на замовлення

Виготовлення меблів на замовлення – це перспективний бізнес, який не потребує великих капіталовкладень. Для його реалізації вам знадобиться зовсім небагато: пила, дриль, шуруповерт, шліфувальний верстат та навички роботи з деревом. Все виробництво можна організувати у гаражі або невеликій майстерні. У майбутньому цей малий бізнес можна розвинути у велике виробництво.

12. Дизайн інтер’єру

Ви захоплюєтеся дизайном інтер’єру та маєте безліч ідей з декорування? Тоді Ви можете перетворити своє хобі на справжній прибутковий бізнес.

13. Ландшафтний дизайн

Послуги з ландшафтного дизайну набувають все більшої популярності. Запорука успіху в цьому бізнесі – широкий спектр послуг. Більшість потенційних клієнтів віддають перевагу фірмам, які можуть відразу вирішити всі поставлені завдання: організація простору, догляд за газонами, розміщення мощених доріжок, будівництво альтанки, облаштування фонтанчиків та декоративних озер.

14. Сервіс з переїзду

Щоб організувати невелику фірму за допомогою у переїздах Вам знадобиться вантажний автомобіль та пара вантажників. Це прекрасна ідея почати свій малий бізнес навіть, якщо ви не маєте поки що за плечима великого досвіду і є підприємцем-початківцем.

15. Чищення меблів парою

Якісно відчистити меблі за сильного забруднення за допомогою традиційних засобів вкрай складно. Тому послуги з очищення парою мають попит — це швидкий легкий спосіб повернути колишній вигляд м’яких меблів.

16. Чищення килимів

Професійне чищення килимів користується попитом не лише серед комерційних організацій, а й приватних осіб. На сьогоднішній день простіше і швидше замовити чищення килима у спеціалізованої фірми, ніж витрачати багато часу в спробах впоратися з цим завданням самостійно.

17. Миття вікон

Миття вікон, як вид послуг, має два напрямки: житловий для приватних осіб та комерційний для організацій. Якщо Ви підприємець-початківець, то для старту краще почати з житлового напрямку. У цьому випадку вам знадобляться мінімальні початкові вкладення.

18. Ремонт та обслуговування велосипедів

Велосипедний спорт набуває все більшої популярності і зростає попит на послуги веломайстерів. Ви можете відкрити свою майстерню або приїжджати до клієнтів для ремонту велосипеда або заміни та модернізації запчастин.

Бізнес послуги

19. Комп’ютерний сервіс

Попит на комп’ютерну допомогу збільшується з кожним роком. Багато людей іноді стикаються з необхідністю встановлення різноманітних програм, налагодження роботи локальної мережі, відновлення втраченої інформації на диску, усунення несправностей і т.п. Отже, якщо ви добре знаєтеся на цій сфері, ви можете надавати такі послуги в приватному порядку.

20. Онлайн-бюро перекладів

Для відкриття онлайн-бюро перекладів Вам потрібно лише створити сайт і найняти кілька перекладачів. Щоб заощадити гроші, ви можете користуватися послугами фрілансерів.

21. Друк візиток онлайн

Ви можете відкрити онлайн сервіс, де можна швидко вибрати один із готових шаблонів візиток, замовити друк та швидку доставку кур’єром того ж дня.

22. Розповсюдження рекламних матеріалів

Ви можете організувати невелику команду людей для розповсюдження рекламних листівок та розклеювання оголошень для комерційних фірм. Згодом у вас утвориться база постійних клієнтів, яким можна буде запропонувати абонплату за щомісячні послуги.

23. Друк на одязі

Запорука успіху в цьому бізнесі – цікавий дизайн та якісний одяг. Наносити друк можна на футболки, майки, светри, жилети, кепки, шкарпетки, рюкзаки та сумки.

24. Страхова агенція

Для того щоб відкрити своє агентство та продавати страховку, вам потрібно буде укласти договір зі співпраці з однією зі страхових компаній. Після цього ви зможете оформляти та продавати різні види страховок від імені цієї компанії: КАСКО, ОСАГО та ін.

25. Подобова оренда житла

Якщо у вас є порожній простір у вашому будинку, Ви можете отримати додатковий дохід, здаючи його в оренду.

Виробництво

26. Косметика ручної роботи

На сьогодні великий попит має косметика ручної роботи, виготовлена з натуральних інгредієнтів. Створення мила, кремів, масок та іншої косметики не так складно, як здається з першого погляду. Головне мати час і терпіння. Продавати свою продукцію можна через сувенірні магазини, спа-салони, а також інтернет.

27. Свічки ручної роботи

Декоративні свічки, виготовлені вручну, можуть принести добрий дохід. Ви можете продавати їх через магазини подарунків та домашнього декору, а також через інтернет.

28. Вітальні листівки

Якщо Ви любите майструвати та маєте художній смак, то ви можете спробувати зробити вітальні листівки ручної роботи. Такі дизайнерські листівки можна продавати в магазинах подарунків, а також продавати через інтернет.

29. Біжутерія ручної роботи

Якщо ви маєте створювати гарні прикраси ручної роботи, то у Вас є всі шанси перетворити це захоплення на прибуткову справу. Дизайнерська біжутерія має великий попит серед модниць. Продавати свою продукцію можна через спеціалізовані магазини, а також інтернет.

30. Дизайнерські сумки

Якщо ви любите вигадувати та створювати унікальні речі, то у вас є чудовий шанс розпочати свою справу. Великою популярністю користуються сумки та інші аксесуари ручної роботи з незвичайним дизайном.

31. В’язання та печворк

Унікальні пов’язані вручну речі та ковдри у стилі пэчворк вигідно відрізняються від продукції масового виробництва. На такі речі мають унікальний дизайн та високу якість, тому попит на них лише зростає.

32. Реставрація старовинних та вінтажних речей

Це ідеальний бізнес для людей, які люблять та цінують старовинні та вінтажні речі. Ви можете відреставрувати або надати вінтажним предметам нового вигляду, а потім продати їх з гарним прибутком.

33. Теплиця

Вирощування зелені, овочів та ягід у теплиці може приносити гарний дохід. Найпопулярніші культури для вирощування в тепличних умовах: цибуля, петрушка, салат, помідори, огірки та полуниця. Реалізувати свою продукцію можна оптом у продуктових магазинах або на ринках.

34. Вирощування грибів

Для організації невеликого виробництва з вирощування глив або печериць не знадобляться великі капіталовкладення, а рентабельність бізнесу може досягати 40%.

Домашні тварини

35. Грумінг

Для багатьох власників свійських тварин купати, стригти та обрізати пазурі своїм вихованцям – непросте завдання. Грумер виконує цю роботу швидко та професійно. Такий бізнес ідеально підходить людям, які люблять собак та котів.

36. Готель для домашніх тварин

Багато людей, коли їдуть у відпустку чи відрядження, не знають на кого залишити своїх вихованців. Ви можете запропонувати свої послуги з нагляду за домашніми тваринами та створити з цього справжній бізнес.

37. Модний одяг для собак

Красивий та зручний одяг для домашніх улюбленців має великий попит. Так що якщо ви любите шити та вигадувати цікаві фасони мініатюрних комбінезонів светрів та костюмів для собак, то у вас є хороша можливість на цьому заробляти. Продавати свою продукцію можна через зоомагазини, а також інтернет. Це відмінна ідея бізнесу для початківців, оскільки вона не вимагає ніяких стартових вкладень і її можна розвинути у власний бренд.

Розваги

38. Екскурсії

Якщо ви добре знаєте історію свого міста та вмієте придумати цікавий маршрут для туристів, то у Вас є всі шанси створити успішне екскурсійне бюро.

39. Танцювальна студія

Захоплення танцями набуває великої популярності. Нові танцювальні студії з’являються як гриби після дощу. Клієнтами таких студій стають не лише діти, а й дорослі, які хочуть навчитися добре танцювати, прийти у спортивну форму та просто активно відпочити. Спробуйте і ви створити свій бізнес у цій ніші.

Свята та заходи

40. Зйомка та монтаж відео

Багато людей хочуть мати відео зі зйомкою знаменних подій у їхньому житті: весіль, днів народжень, випускних тощо. Ви можете надавати послуги як безпосередньо зйомки, так і окремо монтажу вже знятого відео. Для цього Вам буде потрібно лише відеокамера, комп’ютер та спеціальна програма для монтажу відео. Освоїти таку програму не складно, і вже через тиждень Ви зможете робити досить складні відеоматеріали в домашніх умовах.

41. Організація весіль

Якщо ви любите планувати всілякі домашні свята та вмієте організувати людей, то, можливо, Вам варто відкрити агенцію з проведення весіль. Почати можна з розробки сайту та підготовки бази ресторанів, кейтерингових компаній та артистів.

42. Подарункові кошики

Щодня величезна кількість людей ламає голову над тим, що подарувати своїм батькам, колегам та друзям. Ви можете допомогти у вирішенні цієї проблеми та непогано на цьому заробити. Подарункові кошики – це чудовий подарунок на будь-яке свято. Ви можете продавати як готові комплекти, так і збирати набір індивідуально залежно від захоплень та інтересів людини, кому призначається подарунок. Такі кошики можуть складатися з косметики ручної роботи, цукерок та шоколаду, зроблених вручну, екзотичних фруктів, м’яких іграшок, квітів тощо.

43. Оформлення свят

Якщо у вас є талант та навички декоратора, то ви можете надавати послуги з оформлення різноманітних урочистих заходів.

44. Фотозйомка

Якщо Ви вмієте робити чудові фото, то у вас є всі шанси збудувати на цьому свою справу. Насамперед, варто вибрати один або два напрямки на яких Ви спеціалізуватиметеся: фотозйомка дітей, весіль, портретна, для рекламних каталогів та інтернет-магазинів. Ви можете організувати фотостудію вдома, що значно зменшить необхідні капіталовкладення.

45. Виготовлення тортів на замовлення

Ви вмієте добре пекти і знаєте, як створити справжній кондитерський шедевр? Тоді у вас є хороша можливість заробити на цьому. Ви можете робити торти та тістечка на замовлення для святкових подій: весіль, днів народжень, корпоративних заходів тощо.

Залишити відповідь