3d зошити

3d зошити. Живі зошити : заробляйте від 500 $ з кожної невеликої партії! Якщо ви уважно стежите за сферою бізнесу, то вже давно помітили: всі справи, пов’язані з дитячими товарами, спочатку мають хороші шанси на успіх. Чи не стане винятком і бізнес, побудований на продажах живих зошитів. Що ж це таке і скільки можна заробити?

ЩО ЯВЛЯЮТЬ СОБОЮ ТАКІ ЗОШИТИ? Звичайного школяра вже складно чимось здивувати. Зошити з різними персонажами купуються батьками у величезній кількості. Здавалося б, чим ще захопити дітей, які бачили в цьому житті практично все? Американські бізнесмени змогли придумати, чим саме.

Вони створили вироби з цікавою обкладинкою. Зовні вона така ж, як і будь-яка інша яскрава зошит з малюнком. Але це тільки перше враження. Якщо завантажити на телефон спеціальний додаток і навести на картинку камеру, вона тут же оживе.

Об’ємний персонаж буде танцювати, стрибати, бігати, літати – все залежить від того, який герой був обраний. Це дуже барвисте відео, яке не може залишити байдужим. Діти просто приходять в захват – їх захоплює незвичайна можливість. Але заради справедливості треба сказати, що і дорослі по-дитячому радіють такій цікавій задумом.

Якщо принести зошит в найсерйозніший офіс, можна надовго забути про роботу. ПЕРЕВАГИ ПРОДАЖУ ОЖИВАЮЧИХ ЗОШИТІВ 1. Найвигідніша аудиторія. . Живі зошити не можуть не зацікавити дітей, а це найвигідніші клієнти для вашого бізнесу. Батьки зроблять що завгодно, щоб їх чадо залишилося задоволеним і щасливим. А ще при такій аудиторії реклама поширюється дуже швидко.

Школярі не хочуть бути гірше інших, тому швидко загоряються ідеєю отримати те ж саме. Ви можете розраховувати і на студентів, які теж люблять все нове і з задоволенням витратяться на яскраву новинку. 2. Різноманітність моделей. Зараз виробник випустив кілька серій виробів, в кожній серії представлено по декілька варіантів дизайну. Ви можете замовити такі лінійки, як «Солодощі», «Екстрім», «Тварини», «мультяшки», «Планети», «Асорті», «Свята». Ця пропозиція охоплює інтереси хлопців з різними смаками. А ще такі зошити можна підбирати для будь-яких предметів: їм не доведеться повторюватися.

3. Ніяких сезонних обмежень в продажах. Так, основні закупівлі канцелярії батьки роблять в серпні або вересні, але зошити періодично закінчуються, тому доводиться повертатися в магазин за новими. Повірте, якщо дитина отримає такий виріб одного разу, більше він не захоче відмовлятися від подібної пропозиції. Батьки 100% повернуться до вас знову і зроблять значні закупівлі. І це буде тривати протягом усього року. Винятком є літній період, і то не кожен місяць. Тоді продажі можуть трохи впасти.

РЕАЛІЗАЦІЯ: ДЕ ПРОВОДИТИ ЗАКУПІВЛЮ? Живі зошити ви можете купити у самого виробника на сайті. Зручно те, що компанія спочатку налаштована на те, щоб співпрацювати з бізнесменами, тому розробила кілька пакетів продажів з хорошими знижками. За вас навіть порахували можливості прибутку з кожної партії. Отже, розглянемо докладніше різні варіанти закупівель: 1. 500 шт. Цей комплект обійдеться в 14 тис. гривень (кожна зошит по 28 грн.). Рекомендована ціна для продажу, як і в наступних випадках, – 60 гривень.

З урахуванням цих цифр прибуток складе 16 тис. гривень. Такий пакет називається пробним – його доцільно брати, якщо у вас вже є в продажу інші канцтовари, і ви просто хочете поповнити асортимент. 2. 1 тис. Шт. Оптимальний варіант для початку невеликого бізнесу і говорить назва пропозиції – «Старт». Ціна зошитів знижується до 25,5 гривень за штуку, весь пакет коштує 25 тисяч, очікуваний прибуток – 34,5 тис. З партії.

3. 2,5 тис. Шт. Якщо бізнес вже пішов або ви заздалегідь знаєте, що аудиторія велика, і вона точно викупить товар, можете орієнтуватися на цю пропозицію. При ціні 24 грнля за одну зошит виручка складе 90 тис. гривень. Обійдеться партія в 60 тисяч. 4. 7,5 тис. Шт. За такий обсяг продукції доведеться заплатити 170 250 гривень, а кожна окрема зошит з замовлення коштуватиме 22,7 гривень. Прибуток становитиме 279 -750. 5. 10 тис. Шт. Найбільший набір з хорошою знижкою (205 тис. гривень) дозволяє заплатити за одну одиницю товару за все 20,5 гривень. Прибуток – 395 тис. Як і багато інших бізнес-ідеї з США, ця дуже швидко довела, що можна заробляти непогані гроші.

Кожна пропозиція припускає пересилання п’яти видів серій на вибір, тобто ви отримаєте різноманітні товари, завдяки чому зможете запропонувати клієнтам цікаві рішення. Щоб живі зошити порадували об’ємними персонажами, знадобиться завантажити на телефон з камерою додаток Live Photo. Воно є в App Store і Google Play безкоштовно. ЯК ПОШИРЮВАТИ ПРОДУКЦІЮ? Насамперед вам потрібно забезпечити такими зошитами власних дітей, якщо вони є, а також синів і дочок своїх родичів, друзів. В даному випадку найкраща реклама – це сарафанне радіо. Якщо серед знайомих є студенти та офісні працівники, подаруйте їм теж кілька штук.

Уже в перші дні у вас буде багато бажаючих придбати вироби для себе і для своїх чад. Обов’язково задійте соціальні мережі. Дайте платну рекламу в групи, де сидить багато школярів, – це допоможе отримати ще один потік покупців, причому він може бути значним. Коли підуть продажу, які поступово стануть нарощуватися, можна задуматися і про власному сайті. Досить зробити барвисту продає сторінку з фотографіями і відео. Не забудьте додати відео-відгуки задоволених покупців, а вони обов’язково з’являться. АРГУМЕНТИ ДЛЯ БАТЬКІВ: ЧИМ ЗАЛУЧИТИ ДОРОСЛИХ? Як би дітям не подобалися зошити, купувати їх будуть в основному дорослі.

Саме тому вам потрібно продумати, на які якості товару батьки звернуть увагу. Пропонуємо розглянути наступні факти: 1. Підвищення інтересу дитини до навчання. Завжди, коли об’єднуються навчання і ігровий момент, діти з великим ентузіазмом відносяться до процесу. 2. Збільшення числа приятелів і друзів. Діти почнуть показувати один одному картинки, змінюватися зошитами, яких у них ще не було. Це захоплююча гра, яка дозволить поліпшити якість спілкування з однокласниками і хлопцями з інших класів.

3. Відсутність необхідності щось доплачувати. Батькам досить придбати зошити, а сам додаток встановлюється безкоштовно. 4. Невисока вартість товару. Для покупки одного зошита 60 гривень – це невеликі гроші, так що дозволити собі набір з зошитів може будь-яка сім’я. Бізнес на живих зошитах можна піднести дуже вигідно – було б бажання зацікавити покупців. Плюси бізнес-ідеї 1. Максимальна простота підготовки. Для вас вже сформовані пакети товарів – залишається тільки вибрати підходящий і зробити замовлення на вигідних умовах. 2. Невеликі вкладення.

Стандартна пропозиція від виробника обійдеться трохи дорожче, ніж 500 доларів, а це для початку бізнесу досить маленька сума. 3. Простота поширення. Зошити – це ходовий товар, який завжди можна продати. Навіть якщо ви захочете закрити бізнес, залишки не будуть лежати місяцями, ви їх швидко реалізуєте. 4. Мінімум реклами.

По цій темі вже знято чимало відеороликів, вам лише залишається правильно подати готову інформацію і знайти аудиторію. Мінуси бізнес-ідеї 1. Складно розрахувати, яка партія буде максимально вигідною для першого придбання. 2. Потрібно продумати можливість доставки. 3. Витрати збільшаться, якщо ви вирішите створювати свій сайт (десь на 400 доларів). Живі зошити – це дійсно дуже перспективний напрямок, тому що всі мінуси виглядають непереконливо. Якщо вам цікава ця новинка, неодмінно варто спробувати.

Залишити відповідь