Вирощування індиків як бізнес

Вирощування індиків як бізнес. Вирощування індиків – це високорентабельна галузь сільського господарства і хороший варіант для бізнесу в селі. З усіх домашніх птахів індик – найбільша: самці досягають 20-30 кг, самі – 8-15 кг. У розведенні такого птаха є свої тонкощі. Вирощування індиків – це високорентабельна галузь сільського господарства і хороший варіант для бізнесу в селі. З усіх домашніх птахів індик – найбільша: самці досягають 20-30 кг, самі – 8-15 кг. У розведення такого птаха є свої тонкощі. Сприятливі умови для вирощування індиків в домашніх умовах.

Індики досить гарні, у самців яскраво-червоний наріст-сережка на дзьобі, самі виглядають не так екзотично, але вони дуже хороші квочки і в повній мірі можуть зайняти місце міні-інкубатора. Ці птахи несуться взимку і навесні, пташенята виводяться через 4 тижні. До того, як почати розведення індиків в домашніх умовах, потрібно підготувати приміщення, в якому вони будуть жити. Усі новонароджені індичата, а тим більше, вирощені в інкубаторі, дуже ніжні, тому для гарного росту їм потрібно створити максимум сприятливі умови. На початковому етапі пташенят тримають в ящиках або маленьких клітках, які укомплектовані годівницями, необхідним освітленням, закритими поїлками і звичайно, обігрівачами.

У ящику обов’язково повинно бути завжди сухо, чисто, 1-2 рази в тиждень, а то й частіше, потрібно міняти підстилку. Індичата дуже потребують тепла – у віці 1 місяць потрібно підтримувати температуру 35-20 ° C, потім можна поступово знижувати. Після 10 днів від народження пташенят можна виводити на прогулянку. До сідалу індичат привчають у віці 20 днів, з цією метою на висоті від підлоги 15-20 см встановлюють жердочки. Незабаром їхні висоту можна збільшувати до метра. Годування. Індики невибагливі до їжі, пташенята їдять дрібно розгрнані варені яйця, запарені подрібнені крупи, такі як: 1) пшениця; 2) овес; 3) гречка; 4) кукурудза; 5) ячмінь.

У суміш додають попередньо порізану зелень: кропиву, листя кульбаби, перо цибулі. Так само корисно годувати малюків молочними продуктами: кислим молоком, сиром. У пташенят клювки незміцнілі, для того, щоб не пошкодити їх, в годівниці потрібно постелити м’яку тканину. У щоденному раціоні обов’язково повинні бути присутніми мінеральні добавки: крейда, рибне борошно, попередньо роздроблена яєчна шкаралупа. Воду бажано змінювати частіше, вона завжди повинна бути чистою. Щоб знизити можливість відмінка в їжу рекомендується додавати вітамін А і давати пташенятам “Тріовіт”, в розмірі 1 крапельки кожен день одному пташеня протягом тижня. Раціон дорослої птиці.

Від породи індиків залежить, в яких умовах їх потрібно утримувати і чим годувати. У малих, легких порід вага самців досягає 10-12 кг, у самок – 5 кг. Породи з важкою вагою: самці 25-30 кг, індички – 11-15 кг. І породи, що мають середню вагу: індики – 15 кг, самі – 7 кг. Корм їх в основному складається з висококалорійних кормів, в які додають мінеральних добавки і вітаміни. З метою хороших приростів вводять мішанки з зернових сумішей і варених або сирих овочів, комбікорм. Ці птахи мають високу чутливість до кишкових захворювань, тому необхідно, щоб їх поїлки і годівниці були завжди в чистоті. Індики важко переносять високу вологість повітря і вогкість, тому потрібно завжди в пташнику створювати умови сухого мікроклімату, оптимальна температура для утримання дорослих особин + 20 ° C. У великих порід самки і самці мають велику різницю у вазі, це знижує можливість спарювання, тому для збільшення потомства має місце штучне запліднення.

Для комфортного утримання птахів, їх зростання і розвитку, необхідно розраховувати площа приміщення 2 кв. м. на 1 голову.

Залишити відповідь