Як відкрити молочний бізнес

Як відкрити молочний бізнес. Як ви знаєте, продукти з молока і власне молоко, цінуються майже всіма категоріями населення за їх великий спектр корисних властивостей. До того ж молоко використовують на підприємствах з підвищеною шкідливістю, з метою очищення організму працівників, від шкідливих домішок і бруду. Виходячи з цього, якщо грамотно вести бізнес в цьому напрям, то можна створити цілу молочну імперію. Як ви знаєте, продукти з молока і власне молоко, цінуються майже всіма категоріями населення за їх великий спектр корисних властивостей. До того ж молоко використовують на підприємствах з підвищеною шкідливістю, з метою очищення організму працівників, від шкідливих домішок і бруду. Виходячи з цього, якщо грамотно вести бізнес в цьому напрям, то можна створити цілу молочну імперію.

Не варто забувати про те, що молоко це швидкопсувний продукт, тому ключ до успіху це його швидка реалізація. Продаж завжди свіжого товару забезпечить вам високий попит на молочні продукти і швидкий продаж. Тому молочний бізнес має безліч пільг і поблажок від держави, про отже вам просто не дозволять розоритися або збанкрутувати. Давайте розглянемо два види молочного бізнесу: – Ферма, Що спеціалізується на виробництві молока. – Магазин молочної продукції.

Розвиток сільського господарства в нашій країні знаходиться у державній владі в особливому пріоритеті, тому при певній підтримці влади, можна легко відкрити молочний бізнес, зокрема ферму. Доброю вважається база, яка налічує не менше пари тисяч голів худоби. Але починати варто з меншого числа корів, так як ризик прогоріти все ж є, але навіть якщо таке трапитися втрати будуть незначними. Достатнім буде і дві сотні голів ВРХ. Що ж буде краще, почати свій бізнес самого початку, і відродити, то, що перебувати в занепаді? У будь-якій іншій ситуації необхідно починати з нуля, але не тут! Краще вивести із застою вже існуюче господарство.

Запитайте чому? Все елементарно: у вас вже буде готова ферма, яка хоч і потребують ремонту, але вона у вас буде. Так само йде і з обладнанням, залишається лише починають або що-небудь докупити. Та й до того ж, ферми будують в задовольняють всі потреби молочного виробництва, місцях. Якщо буде потреба в комунікаціях, то вам треба буде лише згода місцевої влади, щоб забезпечити свою ферму водою і електроенергією. Молочна ферма як бізнес. Побудувавши свою власну ферму поруч з населеним пунктом, ви забезпечите свою ферму робочими кадрами, а в селах, як відомо великі проблеми з працевлаштуванням.

Але в молочному бізнесі існує проблема знайти кваліфікованих робітників, це вимагає навчання за кордоном і великих витрат. А справа полягає не в самій фермі або обладнанні, а в правовому аспекті, тому що оформлення і реєстрації прав на діяльність, розпочату з нуля, займе кілька років. А ось переоформлення вже існуючих документів не набагато швидше, всього за два місяці. Запам&’ятайте, що побудувавши або відродивши ферму, не варто їхати жити в місто, ви повинні бути завжди зайняті тією справою, з яким вирішили пов&’язати своє життя. Навчитися тонкощам скотарства, працювати разом з колективом, і тоді ваш бізнес досягне великих успіхів. Якщо ви мали справу з життям в селі, то це зіграє вам на руку, а для городянина ніколи не пізно вчитися чомусь новому.

Коли у вас вже буде повністю життєздатна ферма, вам варто задуматися про покупку худоби. Але і тут у вас на шляху виникнуть певні труднощі. Найбільший удій дає іноземна голшітнская корова, в середньому 10 тисяч літрів за рік, але період, за який вона дає молоко тривати всього два з половиною роки. Вона дуже погано адаптується до наших природних умов, умови для її життя дуже складно відтворити.

З таким худобою можуть початися проблеми з самого початку. Наші рідні корівки дають молока набагато менше, але зате її придатність тривати близько чотирьох років. І що ж робити в цьому випадку? Як вирішити що краще, об&’єм принесеного молока або його якість? Оптимальним варіантом буде генетична селекція, тобто виведення нових порід худоби, шляхом запліднення наших корів спермою іноземного худоби. Такий гібрид добре пристосовується до життя на російській землі і дає велику кількість молока. Щоб краще йшов збут молока, і була велика прибуток, виключіть роботу з посередниками.

Велика вигода криється в реалізації своєї продукції в державні заклади: медичні установи, школи, дитячі садки та інші. Правда, в цій справі вам не обійтися без тендера. Якщо ж ви тешіте себе думкою про створення своєї молочної продукції, а не продажем молока іншим фірмам, то обов&’язково пробуйте. Вам на підтримку виступить державна програма, яка дасть вам необхідні фінанси. Для покупки необхідної техніки вам знадобитися 5,5 млн. Р. А ось окупитися все «веселощі» менше ніж за півроку. Вам будуть потрібні конвеєрні апарати, фасувальні і пакувальні установки, холодильники, і відповідний транспорт для перевезення молочних продуктів споживачам.

Доведеться самостійно шукати потенційних клієнтів для збуту своєї продукції. Можна і навіть потрібно продавати свій товар в різні магазини, в заклади ресторанного бізнесу, або оптовим торговцям, які в свою чергу відправлять продукт на подальший шлях реалізації. Відкриття молочного магазину. Якщо ж ви, шановний бізнесмен, не в ладах з сільським господарством, але тешіте себе думкою про молочному бізнесі, то прекрасним виходом з ситуації буде відкриття молочного магазину. Для цього не потрібні знання про розведення худоби, досить знати основи підприємництва і торгівлі. А враховуючи, що 15% витрат сім&’ї за статистикою йде на покупку молочної продукції, можна буде отримувати непоганий прибуток. Для початку вам потрібно вибрати місце для свого магазину.

Золотим стандартом в розміщенні своєї торгової точки, послужить споруда магазину в спальному районі міста, де буде найбільший попит на вашу продукцію, так як молоко п&’ють все, а вживають продукти на основі молока вже точно все. Важливим в підготовки для відкриття магазину буде створення барвистою вивіски і оригінальну назву. У питаннях технічного оснащення вам допоможуть холодильні установки, щоб зберігати вашу продукцію, касовий апарат і прилавки. Знайдіть постачальників, для привозу товару. Вам вибирати, продавати недавно надоєне молоко, яке буде поставлятися прямик з рук доярки з ферми, або ж пропонувати покупцям пастеризоване молочну продукцію з великим терміном зберігання. Або ж можна торгувати і тим і тим, на будь-який продукт знайдеться свій покупець. Потім необхідно визначити який продукт, і в якій кількості необхідно набувати у постачальників, щоб нічого не пропадало, і не було збитку. Щоб це зробити, вам необхідно знати продукти, на які найбільший попит в тому районі, де знаходиться вам магазин.

Для довідки! 47% всієї продукції приходиться на молоко і вершки. Саме молоко корисно для кожного, і особливо для тих, хто працює на підприємствах підвищеної шкідливості, для профілактики професійної патології. Вершки є відмінною добавкою до чаю. Кисломолочні продукти займають 27% Йогурти, кефір та інші молочні вироби використовують не тільки для задоволення смакових потреб, а й з лікувальною метою. А кефір, як відомо, є відмінним стабілізатором травлення і нормолізатором мікрофлори кишечника. І лише 7% приходиться на частку сирів, але навіть при такому низькому відсотку можна мати при торгівлі сиром гарний прибуток. Адже саме сир, найдорожчий молочний продукт. Роблячи закупівлі товару, намагайтеся обходитися без посередників, при роботі з ними ціна на ваш товар накручується, і ви отримуєте тільки частина прибутку. Робота на пряму, без вторинних перекупників забезпечить вам більший прибуток, завдяки якій можна буде цінову планку тримати на більш низькому рівні, тим самим ви привернете більше споживачів і не прогоріть. Хорошим ходом для вашого бізнесу буде відкриття невеликого кафе у вашій торговій точці або в декількох місцях міста, з метою продажу приготованих вашим магазином молочних коктейлів. Це буде вашим додатковим доходом, правда лише в певний період року. Ніколи не варто нехтувати можливістю додаткового заробітку!

Залишити відповідь