Розведення шиншил як бізнес – план ферми

Розведення шиншил як бізнес – план ферми. На сьогоднішній момент, в умовах вивчення ринку, люди шукають спосіб зайнятися підприємництвом, там, де немає особливої??конкуренції або не зайнята ніша. Одним з таких, є спосіб розведення шиншил. Давайте ж нарешті, розглянемо, як почати бізнес і в чому полягає робота. Розглянути нам треба бізнес-проект з розведення шиншил і почати розводити їх будинку, ще можете подивитися відео. Шиншила – травоїдна тварина, маленького росту і розміру, яке можна тримати при дотриманні особливих умов. Потомство з 4 Зверков, може розплодитись в рік кілька разів, при цьому ви повинні дотримуватися деякі заходи.

Ціна звірка приблизно 50 доларів. Саме увагу заслуговує красиве хутро звірка, який коштує стільки ж скільки і сама шиншила. На сьогоднішній момент, в умовах вивчення ринку, люди шукають спосіб зайнятися підприємництвом, там, де немає особливої?? конкуренції або не зайнята ніша. Одним з таких, є спосіб розведення шиншил. Давайте ж нарешті, розглянемо, як почати бізнес і в чому полягає робота. Розглянути нам треба бізнес-проект з розведення шиншил і почати розводити їх будинку, ще можете подивитися відео.

Шиншила – травоїдна тварина, маленького росту і розміру, яке можна тримати при дотриманні особливих умов. Потомство з 4 Зверков, може розплодитись в рік кілька разів, при цьому ви повинні дотримуватися деякі заходи. Ціна звірка приблизно 50 доларів. Саме увагу заслуговує красиве хутро звірка, який коштує стільки ж скільки і сама шиншила. Бізнес-план розведення шиншил. У даній статті можна побачити готовий план по розведенню тваринного, ви зможете організувати бізнес будь-яким зручним вам способом. Таке прибуткова справа, принесе вам хороший дохід і багато труднощів.

Він є без конкурентним практично, мало хто зараз займається такою справою. На хутро цих тварин є величезний попит. Ви можете брати кредит і вкладати інвестиції. Ферма з розведення шиншил.

Для кращої роботи, краще відкрити свою ферму. Утримувати звірів треба вдома, в чистому і не продувається приміщенні. Потрібно також враховувати звукоізоляцію і сторонній шум. Для утримання наприклад 20 Зверков споживаючи близько 3-х к. м площі. Кожна тварина має мати своє місце, тобто клітку, якої вони повинні розташовуватися. Комбікорм та сіно міняйте щодня. Близько 20 кг з’їдає звірок в місяць. Не забувайте наливати воду, прибирати в клітці і проводити дезінфекцію.

Для розведення шиншил, вам потрібно зареєструватися, як приватний підприємець і отримати дозвіл ветеринара в лікарні. Слід спробувати розводити 1 сім’ї, щоб виходило розводити постійно. У вас повинні з’явитися знайомі, щоб ними радитися і починати ною роботу. Обмінюватися самцями і так далі. Розведення шиншил як бізнес – витрати і окупність. Потрібно провести розрахунки, з розведення шиншил.

Наприклад, у вас 20 особин – це близько 80 сімей. Вирішувати все і розводити потрібно вдома, маючи сарай. З такою кількістю звірків не важко, тому можливо, доглядати самим. Вартість звірка, множимо на повну кількість, виходить потрібна сума. Якщо один звір 50 доларів, то в середньому це близько 4000 доларів за 80 тисяч.

Придбання всіх потрібних товарів обійдеться вам в такій же кількості. На розрахунки по їжі обійдеться не так вже й багато грошей, тому не варто морочитися. У рік вийде за все 7000 доларів приблизно. При окупності 20 особин – вийде 60 самок і 30 самців. При одному розкладі, одна самка принесе мінімум 3 дитинчат.

В кінці року сума складе 18000 доларів. Навіть при даному розрахунки видно, що заняття з розведення шиншил дуже вигідний бізнес навіть при найнижчих витратах. Після усього вищевикладеного, можна стверджувати, що бізнес досить вигідний.

Залишити відповідь