Готовий бізнес-план фермерського господарства – приклад

Готовий бізнес-план фермерського господарства – приклад. Перед складанням бізнес-плану фермерського господарства, необхідно визначитися з напрямком своєї майбутньої діяльності. Таким видом може бути вирощування – овочів (перець, баклажани, помідори), зернових культур(Кукурудза, вівса, соняшника, пшона), зелені (часнику, петрушки, кропу) або ягід і фруктів (груші, полуниці, вишні). Перед складанням бізнес-плану фермерського господарства, необхідно визначитися з напрямком своєї майбутньої діяльності. Таким видом може бути вирощування – овочів (перець, баклажани, помідори), зернових культур(Кукурудза, вівса, соняшника, пшона), зелені (часнику, петрушки, кропу) або ягід і фруктів (груші, полуниці, вишні). Якщо Вам вирощування не подобається, то можна скласти бізнес-план фермерського господарства, діяльність якого є розведення живності, як: Риб (щуки, сазанів, товстолобиків, коропів); Птиц (Страусов, несушек, индюков, гусей); бджіл; Тварин (корів, кіз, кролів, свиней).

Розглянемо на прикладі свинарство, вважається кращим з таких напрямків діяльності. Перш ніж приступити до втілення своєї ідеї, необхідно серйозно обміркувати бізнес-план, в подальшому це допоможе спланувати свої початкові витрати. Зразок бізнес-плану, розташований на даному сайті, буде необхідною допомогою у такому серйозному справі, тим більше, якщо Ви новачок в такому бізнесі. Реалізація тільки 2-х, а то 3-х поколінь свиней, допоможе окупити початкові витрати.

Що необхідно зробити: Спорудити свинарник, а так як це витратна і дороге, його найпростіше орендувати (порожніх господарств досить). Зробити ремонт (Хоч і не починати з нуля це важливо) Виправити систему вентиляції та опалення. Купити обладнання для годування (сухого і рідкого). Краще перший варіант, так як його ціна не велика, а його експлуатація сприятлива для санітарно-гігієнічних умов свинарника. Крім звичайних годівниць, необхідно придбати зоотехническую продукцію, верстатне обладнання, кормозагрузчікі і поїлки. На нашому сайті, Ви можете завантажити без проблем, приблизний бізнес-план фермерського господарства. Розглянемо таке питання: Яка кількість свиней необхідно для відкриття свинарського господарства, їх склад, а також витрат на покупку кормів.

Господарство має налічувати 300-350голов, з яких свиноматок буде 150, близько десятка кнурів, що залишилися кількість призначене для реалізації. Чоловічі і жіночі особини повинні купуватися у різних постачальників (відсутність родинного спарювання, внаслідок чого здоров&’я молодняку буде слабким). Для такої чисельності поголів&’я потрібно не менше 30-35 т. Зерна, 300 кг. кормових добавок. Кращий варіант придбання – це у досвідчених свинарів, що є запорукою здоров&’я тварин. Ймовірна сума всіх витрат обов&’язково відбивається в готовому бізнес-плані. Для цього виду тваринницької діяльності СФГ вона становить приблизно 4-5 млн. гривень. Також бізнес-план буде враховувати орендну плату, закупівлю кормів і заробітну плату працівників, чисельністю 7 осіб (ветеринара, бухгалтеру, зоотехніку, різноробочим та керуючому), а також 2 млн. гривень буде потрібно на покупку вищеназваного обладнання.

Рентабельність цього бізнесу становить 25%, окупністю 3-4 роки. Якщо такий вид діяльності Вас не зацікавить, Ви завжди можете звернути увагу на інші і при грамотному і добре спланованому підході до початку будь-якої справи Ви отримаєте довгоочікуваний прибуток.

Залишити відповідь