Вирощування полуниці – бізнес-план, технологія, відео

Вирощування полуниці – бізнес-план, технологія, відео. На сьогоднішній день полуниця є гідним товаром на ринку, який часто користується величезним попитом у покупців. Полуницю люблять всі, тому люди готові купувати її цілий рік. Кубніка є корисним для здоров&’я продуктом. У ній дуже багато вітамінів, мікроелементів, а також полуничка дієтичний продукт, що володіє корисними властивостями для організму людини. Розберемо основні схеми бізнес-плану для вирощування полуниці в тепличних умовах у себе вдома. Це допоможе вам скласти грамотні уявлення про ведення такого бізнесу. На сьогоднішній день полуниця є гідним товаром на ринку, який часто користується величезним попитом у покупців.

Полуницю люблять всі, тому люди готові купувати її цілий рік. Кубніка є корисним для здоров&’я продуктом. У ній дуже багато вітамінів, мікроелементів, а також полуничка дієтичний продукт, що володіє корисними властивостями для організму людини. Розберемо основні схеми бізнес-плану для вирощування полуниці в тепличних умовах у себе вдома. Це допоможе вам скласти грамотні уявлення про ведення такого бізнесу. Технологія вирощування полуниці – приблизний бізнес-план. Для зручного складання свого бізнес-плану вирощування суниці (полуниці) ми рекомендуємо вам завантажити безкоштовно шаблон, в який вам потрібно буде вписати свої приблизні витрати і доходи.

Позитивними основами для правильного вирощування полуниці в виробничих і домашніх умовах вважаються: Якісно підготовлена??земля, Ідеальні схеми вирощування розсади, Застосування високоякісних і найурожайніших сортів, Високий захист від шкідників і хвороб розсади. Якщо ви збираєтеся вирощувати полуницю на відкритому просторі, то така виробнича методика передбачає на один рік застосування земельної ділянки, так як після того, як ви зберете урожай, вашу плантацію потрібно буде переорати і підживити добривами. Якщо використовувати один і той же ділянку землі кілька років поспіль, то вам загрожує боротьба із зайвою травою, вусиками полуниці, що дасть вам думка вдатися до використання хімічно шкідливих ліків.

А це призведе до зниження якості вашої продукції. При складанні бізнес-плану дотримуйтесь це правило. На сьогоднішній день ще одним ефективним способом вирощування полуниці є вирощування полуниці шляхом крапельного поливу під поліетиленовою плівкою. Цей спосіб дає швидке зростання кущів, завдяки чому процес дозрівання квітів відбувається раніше і, відповідно, ви отримаєте ранній урожай – на 2 тижні раніше. Для прекрасної врожайності рослин, хорошим результатом є: для землі (грунту) – 15-19 тонн для теплиці – 30 тонн з га. Збут готової продукції.

Полуниця вважається швидко швидкопсувним продуктом, то важливим елементом в цьому бізнесі є грамотний збір ягід. Позитивним варіантом вважається, коли зірвавши з куща полуницю ніхто не чіпає, тобто треба зробити так, щоб полуниця не перемішується. Тому її частіше збирають в скриньки і продають. Полуницю можна реалізовувати як в свіжому, так і в замороженому вигляді (якщо ж ви її самі заморозите), або для заморозки і виробництва соків, т. Е на переробку.

Що стосується реалізації готової продукції, то полуницю можна продавати як в свіжому вигляді, замороженому (якщо ви її самі будуть заморожувати), або для заморозки і виробництва соків, йогуртів, випічки тортів, тобто на переробку. Основними точками реалізації вважаються великі магазини і торгові майданчики. Мінусом для Україні такий бізнес вважається тільки в тому, що він сезонний, але можна використовувати теплиці. Витрати і доходи. Частина вашого грошового обороту з товарів піде на теплицю, систему опалення, обладнання для зберігання. А також слід закупити рослини.

Всі інші витрати на їх фоні гаснуть. Для зберігання товарного вигляду з обладнання вам потрібні холодильники, так як за допомогою їх ви продовжите полуниці життя до 2 тижнів. Якщо говорити про загальні витрати, то вони складуть приблизно від 70 до 100 тисяч доларів на початковому етапі, а річні складуть приблизно 300 тис. Доларів. Вам потрібно буде платити за комунальні послуги, добрива, обладнання. Доходи будуть варіюватися приблизно від 350 тис. На рік і більше. Важливо знати, що це приблизні цифри всього лише, ваш рослинний бізнес може бути витратним і прибутковіше. Бізнес по вирощуванню ягід полуниці окупиться при таких оборотах через 2-3 роки.

Залишити відповідь