Виготовлення опудал тварин

22.12.2017 - 09:16 | Категорія: Виробництво

Виготовлення опудал тварин по-іншому це заняття називається таксидермією. Ідеально підійде тим, хто не проти годинами займатися копіткою, але дуже цікавою роботою в своїй майстерні-гаражі. Відразу обмовимося. Навряд чи вам вдасться найняти на роботу фахівців-таксидермістів. Адже такого роду майстри можуть продавати свої роботи самостійно, без посередників.

Так що вперед – на курси з вивчення техніки виготовлення опудал. Втім, масу корисних порад ви знайдете і в інтернеті. Головне – велике бажання навчитися новому майстерності і серйозне ставлення до справи. Через пару місяців тренування ви сміливо зможете назвати себе майстром-таксидермістом.

Починати бізнес краще з виготовлення опудал невеликих пухнастих звірят: білок, зайців. Після цього можна переходити до більш серйозних і цікавим замовленнями: вовки, ведмеді, лосі.

Покупця на свій товар ви знайдете. Вашими клієнтами стануть мисливці, які бажають увічнити свої трофеї. Заведіть з ними знайомство. Під час навчання ви зможете купувати у них тушки тварин для тренування, а також для подальшого використання і продажу готових виробів всім бажаючим.

Кому ще цікавий ваш товар?

Краєзнавчим музеям. Їх колекції оновлюються, так що періодично потрібні нові експонати. До речі, з музеєм можна домовитися про рекламу ваших послуг. Запропонуйте невелику знижку на свою роботу в обмін на розміщення ваших контактних даних. Так ви знайдете нових клієнтів.

Хто ще може звернутися до вас за послугою? Заможні дачники, які бажають створити незвичайний інтер’єр в своїх заміських будинках.

Скільки можуть коштувати ваші послуги?

Ціна опудала невеликої тварини – птахи, зайці, білки коливається від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Навчившись виготовляти їх, ви зможете робити це дуже швидко. Опудало великого звіра – ведмедя, лося, кабана можна продати за 150-200 тисяч. Погодьтеся, суми значні. Так що заняття таксидермією може принести вам досить відчутний дохід.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.