Як відкрити пельменний цех

23.05.2016 - 13:40 | Категорія: Виробництво

Можливо, кожен з нас стикався з ситуацією, коли повертаючись, додому з роботи або прогулянки, шалено хотів їсти, а холодильник не міг порадувати нічим крім порожнечі, і тоді на допомогу приходила упаковка пельменів, куплена нами завчасно. Швидкість приготування, неповторний смак. Цей продукт дуже популярний серед людей практично будь-якого віку. Деякі навіть не проти підкріпитися пельменями в будь-який час доби.

Навіть домогосподарки, що славляться своїми кулінарними шедеврами, не зневажають такою стравою з упаковки. Пельмені можна їсти і взимку і влітку. А якщо їх є з будь-яким соусом, то немає ніяких сумнівів, що це вже буде делікатес. Способів приготування так само велика кількість.Можливо, кожен з нас стикався з ситуацією, коли повертаючись, додому з роботи або прогулянки, шалено хотів їсти, а холодильник не міг порадувати нічим крім порожнечі, і тоді на допомогу приходила упаковка пельменів, куплена нами завчасно. Швидкість приготування, неповторний смак. Цей продукт дуже популярний серед людей практично будь-якого віку. Деякі навіть не проти підкріпитися пельменями в будь-який час доби.

Навіть домогосподарки, що славляться своїми кулінарними шедеврами, не зневажають такою стравою з упаковки. Пельмені можна їсти і взимку і влітку. А якщо їх є з будь-яким соусом, то немає ніяких сумнівів, що це вже буде делікатес. Способів приготування так само велика кількість.

Якщо подивитися на зростання цін на м’ясну продукцію, та й на все інше в нашій країні, і на рівні зарплат простих громадян, не складно уявити, що буде краще купити упаковку пельменів. І приготувати їх без особливих складних маніпуляцій в найкоротші терміни. Таким чином, в умовах кризи, бізнес, заснований на виробництві пельменній продукції, безсумнівно, буде набирати обертів, і приносити хороший прибуток, про яку ви так мріяли.

З чого почати виробництво пельменів.

Варто почати свою справу з малого, запросити друзів, і дати покуштувати ваших фірмових пельменів, які ви приготуєте з душею. І вони природно будуть дуже смачними. Продажі в колі близьких і друзів можуть приносити дохід, якщо він буде задовольняти вас і навіть радувати, то варто задуматися про масове виробництво.

Такий бізнес грунтується на п’яти ключових моментах: це власне місце, де буде розташовуватися ваш цех, спеціальна техніка, робочі, продукти для готування пельменів і ще реклама. Наприклад, можна порівняти виробництво склопакетів і пельменний бізнес вони в цьому мають багато подібностей.

Де розмістити пельменний цех.

Це питання не особливо складний і потрібно пам’ятати про декілька речей, які ми освятимо нижче. Для цеху потрібно площа в межах 50 кв. м. на старт вашого бізнесу цілком вистачить, а більше метрів – значить більше оренда. Вам це треба? Обов’язковою умовою є дотримання санітарних норм, що дозволить з легкістю проходити перевірки санітарно-епідеміологічної служби. Освітлення, водопостачання та безперебійна вентиляція послужать вам серйозним аргументом на захист вашого якості виробництва. Психологічно позитивний настрій на роботу буде забезпечений, якщо приміщення буде мати світлі стіни і білі підлоги. Зазначу, що такий цех буде відмінною підмогою у вирішенні про огляд СЕС.

Бізнес план виробництво пельменів: як організувати.

Ви, напевно, задумаєтеся над тим як робити ліплення, автоматизованими машинами або вручну. Що ж вам вирішувати, і вибирати! Ручне ліплення цінуватися вище, і ціну за такі продукти можна піднімати, але собівартість товару буде не високою і збільшення обсягів виробництва чекати не варто, проте слід зазначити, що ви заощадите на обладнанні.

Ліплення за допомогою спеціальних апаратів – це велика кількість виробленого товару, собівартість значно нижча, ніж при ручному ліпленню. Зате є великі витрати на покупку устаткування, і його обслуговування.

Вибравши машинну ліплення, скажу відразу, вам доведеться витратити від трьохсот тисяч до пари мільйонів рублів. До ваших послуг на ринку безліч компаній, які можуть запропонувати широкий асортимент техніки для вашого бізнесу. Якщо для вас сума не так важлива, то можете сміливо купувати апарати європейського та вітчизняного виробництва. Вони володіють більшою надійністю в порівнянні з китайськими екземплярами, а й стоять, раз в п’ять дорожче.

І так, яка ж техніка вам буде потрібно для вашого гастрономічного бізнесу ?!

промислова м’ясорубка

апарат для ліплення пельменів

тестомес

мукосеятельная машина

морозильна камера

установка для упаковки та фасування продукції.

Як відкрити пельменний цех: кадри.

Коли всі ваші приготування вже готові, потрібно задуматися про працівників вашого цеху. Найкраще найняти не менш п’яти робочих. Намагатися економити небажано, так як це може викликати зниження якості роботи, а це, як наслідок, шкоди вашому бізнесу. Вітається в цій справі бажання і вміння людей, які будуть працювати на вас, вміння готувати. І ніколи не забувайте стежити за веденням санітарних книжок ваших підлеглих, щоб не заробити штрафи з СЕС. Якщо ваш персонал має за плечима досвід, і буде знайомий з експлуатацією обладнання – це стане безсумнівним плюсом.

З чого робити.

Пельмені – це унікальний продукт, отриманий шляхом обгортання фаршу в тісто. Якість вашого продукту буде прямо залежати від того: чините ви по совісті і купуєте хороше сировину чи ні. Для того щоб почати виробництво вам буде потрібно кілька інгредієнтів: борошно, вода, сіль, курячі яйця, цибуля, спеції і звичайно м’ясний фарш.

Якщо ви любите експерименти, то можна спробувати комбінувати різні інгредієнти: гриби, капуста, картопля і багато іншого. Така різноманітність дозволить вам розширити список пропонованих товарів, до якого увійдуть вже вареники і равіолі. Нові горизонти виробництва дадуть вам шанс вийти на більш широкий сегмент ринку.

Повернемося до того, що буде основою вашого бізнесу, це пельмені, а значить, поговоримо про фарші. Є кілька вимог до нього: не повинен бути дуже сирим, і не в’язким, після варіння зберігати свою соковитість. Якщо говорити про хімії, то це вже справа кожного, потрібно вибирати на якого споживача буде орієнтований товар. Можна спробувати виробництво з м’ясом кролика, щоб збільшити базу своїх споживачів.

Що стосується тесту, то воно повинно мати невелику товщину і в той же час не розламуватися при варінні, втрачаючи весь сік м’ясної начинки, яку так люблять споживачі.

І пам’ятайте, що високоякісний товар і хороші санітарні норми вашого цеху, це однозначне зменшення зустрічей з СЕС.

Які пельмені виробляти.

Є різні гості і ТУ на вашу продукцію, але справа кожного дотримуватися чи ні. Тільки від вас залежить, як будуть виглядати пельмені, яким буде їх вага і колір, а найголовніше, щоб ваш товар був затребуваний.

Не важко здогадатися, що чим більше варіабельність пропозиції на ринку, тим більше у вас клієнтів. Оцінивши попит, можна буде зупинитися на якомусь одному асортименті інгредієнтів.

Тримайте планку на високому рівні, нехай ваш продукт буде найкращим, і тоді прибуток потече до вас впевнено, а це вже передумови для розширення свого бізнесу.

Пельменний бізнес: як заявити про себе на ринку.

Правильніше за все провести хорошу рекламну акцію, це буде хорошим поштовхом для розвитку бізнесу.

Можна придумати якийсь слоган, символіку, по якій стали б дізнаватися ваш товар, розробіть систему знижок або бонусних акцій, якщо це можливо. А головне придумайте красиве і звучне назва, яке б змусило людей придбати ваші пельмені.

Для того щоб грамотно влитися в сферу торгівлі, варто почати продажі товару на ринку, так як на відміну від продавців магазинів, ринкові торговці сильно зацікавлені в попиті і продажу товару, а, отже, і дохід буде більше. З великими торговими точками найкраще зв’язуватися вже напрацьованою базою споживачів.

На презентації свого товару обов’язково проведіть дегустацію, і зробіть акцію свій товар. Навіть зовсім незначний подарунок на додаток покупці, буде великим плюсом у вашій рекламної роботі.

Задоволений клієнт – це найважливіша частина маркетингового ходу, адже він розповість своїм друзям і близьким про продукт, а так само зосередиться на виборі саме вашого товару. Що викличе подальший попит на пропозицію.

Ваше виробництво можна приблизно розглянути в наступних цифрах:

Вартість обладнання – в межах від 300 тис. р. до 2 млн. р. Це буде залежати від вибору країни виробника.

Інгредієнти для виробництва. В середньому 360 тис. Р.

Оренда площі для цеху і ЖКП 45 тис. р.

Заробітна плата для вашого робочого персоналу 80 тис. р.

Прагнення працювати і розвивати свою продукцію – безкоштовно.

Завдяки нехитрим розрахунками отримуємо:

– Доходи – 210 тис. р.

– Прибуток – 90 тис. р.

Окупитися весь захід в середньому через чотири або шість місяців.

Ці результати отримані з розрахунку, що ваш цех вироблятиме 700кг товару в день. Що стосується доходу і прибутку, то цифри можуть різнитися, тут все буде залежати від того, в який термін ви обзаведетеся достатньою кількістю клієнтів і отримаєте міцні позиції на ринку.

Хочеться побажати вам удачі у вашій справі, думаю, ви дізналися багато з того, що тут написано.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.