Производство блистерной упаковки, оборудование

03.08.2017 - 14:36 | Категорія: Виробництво

У цій статті будуть розглянуті питання з виробництва блістерної упаковки (пластикової). Так само буде представлений список обладнання, необхідного для виробництва і зразкові фінансові розрахунки. За своєю суттю, блістер – це пластиковий контейнер, який формується з полімерної плівки і повторює характер упакованого виробу. Індивідуальне відмінність такої упаковки не тільки в формі, але і в рівні світлопроникності, колірних рішеннях. Розглянемо детальніше цю бізнес-ідею.У цій статті будуть розглянуті питання з виробництва блістерної упаковки (пластикової). Так само буде представлений список обладнання, необхідного для виробництва і зразкові фінансові розрахунки. За своєю суттю, блістер – це пластиковий контейнер, який формується з полімерної плівки і повторює характер упакованого виробу. Індивідуальне відмінність такої упаковки не тільки в формі, але і в рівні світлопроникності, колірних рішеннях. Розглянемо детальніше цю бізнес-ідею.

Види пластикових контейнерів.

Для кондитерських виробів в основному вживаються упаковки з металізованим покриттям: золоті, срібні. Але можливі й коричневі пластикові плівки, з яких роблять коррекси під цукерки або печиво.

Прозора упаковка застосовується найчастіше в парфумерної промисловості, для укладання різних засобів особистої гігієни, туалетних і манікюрного приладдя. Цей блістер приклеюється до картонної підкладці, на якій вказується інформація про самому товарі та про його виробника.

У різних супермаркетах широко застосовуються різні судочки і контейнери. Така упаковка буває абсолютно різних обсягів. Виготовляється з харчової полівінілхлоридної плівки або поліетилену. Подібна тара має ребра жорсткості, форми з корпусу при створенні упаковки. Додатково до цього, у таких контейнерів є кришка, за допомогою якої можна регулювати рівень герметичності.

Нестандартну упаковку споживають, здебільшого, підприємства малого і середнього бізнесу при виготовленні різних товарів. У таку тару упаковують тюбики з пастою, яйця, ножі, голки та інші товари, які вимагають індивідуальну упаковку.

Сировинна база.

Сировина для виробництва блістерних упаковок – плівки, які схильні до термічної деформації: з полівінілхлориду, поліетилену, полістиролу та інших подібних матеріалів. Вони мають різні властивості, наприклад, морозостійкістю.

Устаткування і технологічні лінії для виробництва блістерної упаковки, пластикової.

Параметр, який в основному визначає склад технологічної виробничої лінії, це розмір формувального поля упаковки.

Основне обладнання, яке розміщується на технологічній лінії, обійдеться в 40 000 доларів:

1) Обладнання, яке розрізає рулон в потрібні розміри.

2) Автомат термоформовочный.

3) Компресор певної продуктивності.

4) Кубовий ресивер, що забезпечує безперебійність роботи пневматичного обладнання.

5) Різного роду додаткове обладнання.

Рентабельність пакувального бізнесу.

У бізнесі з виробництва упаковки прибутковість залежить від трьох моментів: собівартості сировини і виробництва і обсягів замовлень. Також багато що залежить і від економічності використовуваного обладнання, і від вартості оренди. На зарплати фахівцям економити не вийде, тому що праця досвідченого інструментальника затребуваний і дуже високо цінується.

Наведемо зразок розрахунків, які засновані на відомостях одного працюючого підприємства з виробництва блістерної упаковки. В середньому, з одного кг плівки ПВХ (75 рублів) можна отримати 16 упаковок (блістерів) в розмірі 35 на 45 см з урахуванням 5% браку. Відпускна ціна (опт) – 8 рублів за одиницю. У цьому випадку, валовий дохід від продажу одиниці товару дорівнює 3,3 рублів.

Мале виробництво, яке випускає в районі 100 – 150 000 пакувальних контейнерів на місяць (50-60% завантаження термопласт автомата при 8 годинній зміні 5 днів в тиждень) має виручку від 800 000 до 1 200 000 рублів на місяць. Чистий прибуток – 100 – 150 000 рублів, за мінусом обов’язкових витрат. Окупність підприємства в даному випадку буде не більше 18 місяців.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.