Переробка покришок – обладнання (лінія) з переробки

25.06.2017 - 13:51 | Категорія: Виробництво

З кожним роком законодавство до приватних підприємців стає все суворіше і суворіше. Податки збільшуються, постійно вводяться все нові і нові адміністративні обмеження. В результаті чого кількість бажаючих відкрити свою справу зменшується, особливо бояться вступатина цей шлях підприємця бізнесмени. Крім труднощів, пов’язаних із законодавчими обмеженнями, присутні труднощі в створенні нових ідей для створення бізнесу.З кожним роком законодавство до приватних підприємців стає все суворіше і суворіше. Податки збільшуються, постійно вводяться все нові і нові адміністративні обмеження. В результаті чого кількість бажаючих відкрити свою справу зменшується, особливо бояться вступатина цей шлях підприємця бізнесмени. Крім труднощів, пов’язаних із законодавчими обмеженнями, присутні труднощі в створенні нових ідей для створення бізнесу.

Бізнес на переробці гумових покришок.

Але, адже не обов’язково вигадувати щось супер нове, неймовірне, можна зайнятися розробкою проекту, який би допоміг би в рішенні старих, але актуальних і донині проблем. Це відноситься, наприклад, до проблеми, пов’язаної з необхідністю переробляти старі, вже вийшли з ладу покришки. Проблема утилізації актуальна сьогодні як ніколи. Так що на утилізації шин цілком можна побудувати свій бізнес.

Зношені покришки непридатні тільки як первинний продукт, але сам матеріал, з якого вони зроблені, представляє особливу полімерну сировину. Сировина це має свою цінність. Адже з цієї гуми, при повторній обробці, можна отримати паливо, будівельні матеріали та інші гумотехнічні вироби. Повторна обробка гуми допоможе уникнути її спалювання, що аж ніяк не безпечно, адже при спалюванні однієї тонни зношеної шини в атмосферу виділяється близько 300 кг. сажі і близько 500 кг. токсичних газів.

Здавалося б, чому при такій очевидній користь і вигоду справи по переробці старих покришок, бізнес в цій сфері так слабо розвинений? Але, пояснення цієї причини є, вся справа в тому, що переробка шин вимагає величезних фінансових витрат. І все ж далеко не завжди завод по переробці покришок працює собі в збиток, зовсім навпаки, багатьом вдається отримувати більший прибуток з цієї справи.

Технологія утилізації шин.

Старі шини на спеціальних машинах відвозять на склади. Гума відправляється на перевірку наявності металевих дисків. Оглянута і оброблене сировина відправляється в один з бункерів реактора. У ньому сировину розкладається під температурою 450 градусів, при цьому з нього виходять напівпродукти: газ, рідко-паливна суміш, углеродосодержащие залишки.

Рівень виробництва продукту за один день.

У день проводиться:

а) По рідкому топліву – 3 тонни за день;

б) По углеродному, твердому остатку – 2 тонны за день;

в) По металлическому корду – полтонны за день;

г) По газу – 1 тонна за день.

Установка по переробці сировини працює в режимі нон-стоп. Як правило, процес контролює дві людини, їх наймають в якості працівників заводу. Обладнання повинне мати обов’язкову сертифікацію, так само воно повинно бути запатентованим.

Орієнтовна ціна установки такого типу становитиме один мільйон рублів, без урахування вартості доставки. Для роботи заводу необхідно придбай цистерни, для зберігання мазуту, яка неминуче виходить при переробці. Плюс витрати на обладнання для складу, спецодяг, інструменти, їх приблизна вартість складе від 150 тисяч рублів. Так що стартова сума повинна дорівнювати мінімум 15000 000 рублів.

Паливо потрібно зберігати в цистернах, до того моменту, коли ціни на паливо досягнуть свого максимального значення, щоб отриманий прибуток була гранично висока.

Чому бізнес з переробки покришок це вигідно.

Основна перевага бізнесу з переробки покришок полягає в тому, що сировина є абсолютно безкоштовним, тобто не вимагає ніяких витрат, а то і приносить навіть прибуток. Промислові підприємства готові платити гроші за утилізацію автопокришок, тому що заборонено вивантажувати гуму на міські звалища.

Ціни на утилізацію залежать від запитів самого підприємства, міста. Наприклад, в Челябінську послуга утилізації однієї тонни покришок обійдеться вам приблизно в 2500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У Краснодарі – від 3000 до 4500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.