Виробництво трикотажного одягу

13.04.2017 - 13:47 | Категорія: Виробництво

Давно вже всі переконалися, що вельми успішним і прибутковим бізнесом є товари першої необхідності. Таким є виробництво трикотажу. Але все ж, для відкриття власного пошивочного цеху, доведеться вкласти кругленьку суму, яка, при правильному підході, зможе окупитися протягом першого року. Проте, перш ніж починати будь-яку справу, потрібно все грамотно прорахувати.Давно вже всі переконалися, що вельми успішним і прибутковим бізнесом є товари першої необхідності. Таким є виробництво трикотажу. Але все ж, для відкриття власного пошивочного цеху, доведеться вкласти кругленьку суму, яка, при правильному підході, зможе окупитися протягом першого року. Проте, перш ніж починати будь-яку справу, потрібно все грамотно прорахувати.

Аналіз ринку трикотажної продукції.

На початку шляху більшість лякається величезної конкуренції. Зараз магазини одягу завалені різноманітністю продукції російського і зарубіжного виробника. Але найголовніший конкурент, це китайський виробник.

За часів перебудови багато фабрики втратили свої позиції і місце на ринку. Утриматися змогли лише одиниці, сильно здавши в якості продукції.

В даний момент масштабно відновлювати галузь проблематично через прогалини в наших законах. Проте наші фабрики працюють і їх продукція цілком може посперечатися з закордонними зразками. Дешевий одяг не варто розглядати як серйозного конкурента. Таким бізнесом може займатися кожен, але він швидко втрачає прибутковість і компанія закривається. Так що відкривати свою справу дуже навіть потрібно, головне врахувати всі нюанси.

Виробництво трикотажного одягу – з чого почати?

Відомо, що будь-яка справа починається з вкладення капіталу, все залежить від масштабу задуманого. Тут потрібно грамотно прорахувати витрати на оснащення, транспортування, заробітну плату, сировину, оформлення документації, консультації фахівців і т. д.

Природно, ви повинні розуміти, чим більше ви плануєте виробництво, тим більше будуть ваші початкові вкладення. Неможливо отримувати гарний прибуток, ні чого не вклавши.

Складання кошторису.

Будь-яка юридична особа може виробляти одяг. Для його відкриття буде потрібно, приблизно, двісті п’ятдесят доларів і до 4-х тижнів часу. Відразу варто звернутися до професійних технологам, тому що ваш цех перевірятимуть фахівці з охорони праці щорічно.

Варто врахувати місце розташування вашого цеху. Воно повинно підходити для роботи людей. Майте на увазі, що на одну швейну машину має припадати 10 квадратних метрів. У регіонах оренда такого цеху обійдеться приблизно доларів 700.

На етапі підготовки визначитеся, що ж саме ви будете робити і в яких обсягах. Від обраного типу продукції буде залежати кількість і різновид обладнання.

Знайте, що, наприклад, на 20 робочих повинно бути 4 оверлока, 16 уневерсальний одноголкових швейних машин, 2 тринитковий оверлока, пара петельних автоматів. Для виробництва костюмної продукції знадобиться ще і автомат для викидання фігурної петлі. Не забувайте про столи для конвеєрної роботи і розкрійний ніж для кожного цеху.

Як варіант, може бути оренда готового приміщення. Але тоді і витрати збільшаться в три.

Все ж найкращий варіант – це наявність власної техніки для виготовлення сировини, тоді у вас буде стабільне виробництво. А при солідному капіталі, ваші ризики зводяться до мінімуму.

Особливі витрати.

Робота з персоналом – це досить важливий і складний момент в бізнесі. Хороші працівники зустрічаються не на кожному кроці. Досвід і вміння повинні відповідне оплачуватися. Когось це може не влаштувати, для інших стане стимулом, а значить це піде і на користь справі.

Вчимося продавати правильно.

Тільки входячи в цю нішу, варто почати з виробництва простих речей. Вони не вимагають великих виробничих витрат, на відміну від дизайнерських, до того ж і продаються набагато краще.

На початковому етапі варто обмежитися декількома ходовими речами, які користуються попитом. Так вам буде простіше в управлінні.

Враховуйте, що обов’язково доведеться добре витратитися на рекламу і маркетингові дослідження. Без цього сьогодні ні куди. До того ж потрібно вміти блискавично реагувати на запити споживачів, вивчати їх.

Головне – це швидко і вчасно реагувати на рух рику. Бути в курсі всіх подій.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.