Виробництво корпусних меблів як бізнес

27.02.2017 - 12:25 | Категорія: Виробництво

У виробництві корпусних меблів, як в будь-якому іншому бізнесі, присутні кілька складових. Немає сенсу виділяти якусь одну сторону, тому як це не зможе в повній мірі забезпечити вирішення поставлених завдань і досягти задуманого.У виробництві корпусних меблів, як в будь-якому іншому бізнесі, присутні кілька складових. Немає сенсу виділяти якусь одну сторону, тому як це не зможе в повній мірі забезпечити вирішення поставлених завдань і досягти задуманого.

В першу чергу, так само, як і для будь-якої справи, необхідно скласти бізнес-план. Потім слід проаналізувати потенціал ринку, намітити як і чим залучати клієнтів і які саме меблі сьогодні користується попитом.

Оскільки в квартирах поліпшеного планування віддається перевага корпусних меблів, не зайвим буде налагодити взаємовигідне співробітництво з організаціями, що займаються ремонтом.

Наступним кроком стане вибір організаційно-правової структури. Далі – пошук приміщення, в якому буде розміщуватися майстерня.

У літній період в майстерні можна обійтися і без опалення, але ближче до зими слід підшукати підходящі умови. Площі в 20-30 квадратних метрів для початку вистачить. Двері і вікна необхідно зміцнити, наприклад, міцними металевими решітками. Що стосовно документальної реєстрації, то найкраще оформити товариство з обмеженою відповідальністю. Так само можна стати індивідуальним підприємцем.

Матеріали і постачальники.

Зазвичай корпусні меблі виробляють з деревних плити ДВП та ДСП і фурнітури. Є звичайно й інші матеріали, можливо, більш технологічні і якісні, і за їх асортиментом потрібно стежити і аналізувати чи варто їх використовувати в своєму виробництві.

На стартовому етапі важливо виділити невелику кількість часу і протягом нього спробувати попрацювати з різними постачальниками і умовами, щоб вибрати для себе оптимальні варіанти. Як тільки вибір буде зроблений, стане можливий статус постійного клієнта. А це, як правило, означає більше довіри, відстрочка платежу, знижки при закупівлі матеріалів, доставка транспортом постачальника і т. П.

Слід згадати ще одну важливу сторону виробництва. Оскільки клієнти – люди з різним рівнем доходів, то, відповідно, і корпусні меблі повинна бути різної вартості. А це означає, що виготовлятися вона повинна з матеріалів різної якості.

Устаткування і персонал.

Відомо, що хороший інструмент, здатний забезпечити точність і якість, дешево коштувати не може. Але бажання і можливості не завжди збігаються. В середньому, скільки підприємець може дозволити собі витратитися на інструмент – 700-1000 $. Тому немає сенсу на початковому етапі закуповувати дорогі дрилі і обрізні верстати. Краще віддати перевагу більш простому, але якісному набору інструментів, який цілком можна придбати в спеціалізованому магазині. На перших порах він повинен складатися з набору домашнього майстра, електродрилі, електролобзика, шліфувального апарату, промислового фена, пили торцевої електричної і саморезоверта. Тут важливо вибирати співвідношення ціни і якості і перевіряти, щоб кожен інструмент мав гарантійний термін обслуговування.

Обов’язково потрібно бути в курсі технологій меблевого виробництва і стежити за їх розвитком, а так само за новим обладнанням, здатним підвищити якість і швидкість роботи.

Що стосовно вибору працівників, то тут слід віддати перевагу досвідченим фахівцям. Зрозуміло, будь-який чоловік в змозі самостійно зібрати простий шафа або виготовити полку. Але в цьому випадку змінюється підхід до якості виробу. Якщо продукція буде низького сорту, навряд чи покупцеві захочеться її придбати.

Скільки людей необхідно для успішного старту? Колективу з трьох працівників буде достатньо. Розподіл праці в цьому випадку буде таким: двоє працюють над замовленнями – заготовляють деталі і збирають виріб; один – майстер, інший – помічник. Третій людині пропонується займатися технічною діяльністю – приймати замовлення, закуповувати матеріали, шукати клієнтів, приймати замовлення, вести бухгалтерську документацію.

Для того щоб залучити покупців, можна піти загальновідомим шляхом і виготовити буклети, в яких буде описаний асортимент продукції, поширювати листівки, розміщувати оголошення в ЗМІ та інтернеті, а також спілкуватися наживо з потенційними клієнтами. Їх легко відшукати на меблевих виставках і в спеціалізованих магазинах.

На закінчення необхідно згадати про націнки на продукцію, яка не повинна бути більше 30%. Лише після того, як меблі отримає схвалення і популярність, цей параметр можливо буде збільшити.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.