Виробництво кісткового борошна обладнання та технологія

26.02.2017 - 19:51 | Категорія: Виробництво

Для бізнесу з виробництва кісткового борошна необхідно знати, що потрібно подрібнювати і просушувати кістки тварин. Продукція: розсип та гранули. Робочі: 3 людини. Вихід готової продукції: 1000 кг / год. Потужність: 43 кВт. Ціна: Один мільйон сто тридцять вісім тисяч крб.

Додаткове обладнання для виробництва кісткового борошна.Для бізнесу з виробництва кісткового борошна необхідно знати, що потрібно подрібнювати і просушувати кістки тварин. Продукція: розсип та гранули. Робочі: 3 людини. Вихід готової продукції: 1000 кг / год. Потужність: 43 кВт. Ціна: Один мільйон сто тридцять вісім тисяч крб.

Додаткове обладнання для виробництва кісткового борошна.

Дробарка соломи і сіна КР-02 двісті кілограм на годину (чотири цілих вісім десятих кВт).

Ціна: п’ятнадцять тисяч шістсот карбованців.

Разом: один мільйон сто п’ятдесят три тисячі шістсот карбованців.

Вихід кінцевої продукцій, для цього виробництва, розсипчаста борошно з перероблений кісток тварин, в яких присутній вітаміни і мінерали не обхідні великій рогатій худобі, і більшості тварин на приватному або фермерському подвір’ї для їх найбільшого зростання і набору ваги. Ще цю продукцію закуповують виробники кормів для домашніх вихованців на прикладі кішок.

М’ясо-кісткове борошно-продукція з скелета тварин непридатних для подальшої переробки. Цю продукцію застосовують в якості харчової добавки для домашніх тварин, кормосмесь для домашнього подвір’я він дуже Богота фосфором. З цієї продукцій також виготовляють добрива для різних рослин як кімнатних, так і вуличних. У США цю продукцію використовують як паливо для підприємств, що переробляють відходи життя діяльності людини.

Ефективність виробництва даної продукцій обумовлена ??тим що на неї великий попит в підприємствах сільськогосподарського призначення. Це кормосмеси, в яких містяться білки і мінерали тварин. Подібна за своїми характеристиками борошно з риби вищу собі вартість ніж просто кісткове борошно, Але дуже висока ймовірність Подтелков борошна з риби що ставить нашу продукцію на пункт вище дорожчий борошна з риби. І ось по цьому виробництва нашої продукцій найбільш ефективно і вигідно для початку нової справи.

Готова продукція (кісткове борошно) – порошок сірого кольору специфічним запахом, без грудочок і домішок. Присутність великих фрагментів не більше 3 міліметрів, у виробництві вищого якості не більше 5%, така якість може підвищити оборот продукцій в класі ціна і якість,

Покупці.

Основними покупцями цієї продукцій в світі є:

1. фермерські господарства

2. підприємства з виготовлення кормів для тварин ….

3. приватні садівники

4. підприємства з вирощування плодово-ягідних дерев

Технологія виробництва кісткового борошна.

Сировина для виробництва м’ясо-кісткового борошна це:

1. ветеринарні конфіскати;

2. загинув худобу, який не придатний для їжі;

3. відходи м’ясокомбінатів, що не застосовують в їжу.

Уся сировина має бути перевірено ветеринарними та санітарними надзорами.

1. Після перевірки сировини на якість, його відправляють для перемолу кісток. Тут буде відбуватися первинна переробка сировини і її дроблення.

2. Після первинної переробки продукція в тарі перевозиться в сушильне відділення, там буде продовжена подальша переробка сировини тобто варіння. Разом з цим завантажуємо другу сушілку – всю продукцію перенаправляють розподільником і варять.

3. Після закінчення другого етапу вся продукція з першої сушарці вивантажується в шнековий транспортер. Він перевозить всю продукцію в насос, який переробляє її до однорідної маси на вигляд нагадує фарш.

4. Потім продукція направляється в центрифугу для фільтрації, де продукція частково втрачає вологу і обезжиривается. Отримана продукція перевантажується в ємність над транспортерів для того щоб відстоять. На такому етапі водно-жирова емульсія, яка вийшла в результаті віджимання в центрифузі, також подається в відстійні бункер. Продукцію поділяють, враховуючи її щільність, після цього жир збирається, а воду повертають у технологічний процес.

5. на п’ятому етапі, продукцію в повертають на другий етап для сушки. Тут з продукції остаточно прибирають вологу і сушать.

6. Після сушіння майбутню муку направляють в дробарку, подрібнюють, стерилізують і відправляють в ємність затарювання.

Цикл другого блоку для сушки повторює цикл першого, процес виробництва безперервний.

Виробнича схема обробки первинної суміші передбачає обробку паром при помірній температурі, це дозволяє зберігати корисні властивості, кормову і поживну цінність кісткового борошна.

Готова продукція вручну вантажиться з ємностей в мішки або короба з прошарком з поліетилену. Термін зберігання даного продукту становить не більше півроку. Якщо термін придатності збільшено, то слід використовувати антибактеріальні інгредієнти і антиоксиданти.

Капітальні вклади:

1. Закупівля виробничої лінії – три мільйони п’ятсот тисяч рублів.

2. Доставка і монтаж обладнання – чотириста тисяч рублів.

3. Товарні запаси – двісті тисяч рублів.

4. Ремонт цеху і складу – двісті п’ятдесят тисяч рублів.

5. Інші витрати – СТО тисяч рублів.

Організація заводу з виробництва кісткового борошна обійдеться підприємцю в чотири мільйони п’ятсот тисяч рублів.

Прибуток і виручка.

Розрахунки виручки і прибутку від даної діяльності при половинному завантаженні лінії представлені нижче:

Виробництво тонн / зміна – 1.5

Кількість змін – 30

Щомісячна вироблення борошна, тонни – 45

Оптова вартість борошна, руб. тонна – 18 тисяч

Щомісячна вироблення технічного жиру, тонни – 10

Оптова вартість технічного жиру руб / тонна – 15 тисяч

Виручка, руб. – 960 тисяч

Рентабельність – 25%

Окупність в міс. – 20-24

Висновок: ідея бізнесу досить прибуткова і рентабельна.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.