Виробництво згущеного молока

27.01.2017 - 06:27 | Категорія: Виробництво

На сьогоднішній день згущене молоко люблять все – як і діти, так і дорослі люди. Згущене молоко любимо усіма з самого дитинства. Зазирнувши на кілька десятків років тому, то можна відзначити, що даний продукт раніше ставився до дефіцитного товару. Чому раніше це був дефіцитний продукт? Так відповідь проста, так як мало хто мав уявлення, що це за товар, як він проводиться? В даний час дефіциту згущеного молока не існує, але тим не менш, згущене молоко – улюблені ласощі маленьких діточок, а також дорослих людей і на сьогоднішній день користується неймовірним попитом серед споживачів.На сьогоднішній день згущене молоко люблять все – як і діти, так і дорослі люди. Згущене молоко любимо усіма з самого дитинства. Зазирнувши на кілька десятків років тому, то можна відзначити, що даний продукт раніше ставився до дефіцитного товару. Чому раніше це був дефіцитний продукт? Так відповідь проста, так як мало хто мав уявлення, що це за товар, як він проводиться? В даний час дефіциту згущеного молока не існує, але тим не менш, згущене молоко – улюблені ласощі маленьких діточок, а також дорослих людей і на сьогоднішній день користується неймовірним попитом серед споживачів.

Але в будь-якій галузі ринку існують свої недоліки, проблеми. У даній галузі товару реалізація товару страждає через те, що виробляють неякісний товар, який в достатку поширюється на прилавках магазинів. Такий продукт не відповідає вимогам Держзнаку. Також є проблема і вже в відомих маячних товарів, які на ринку виробництва зарекомендували себе з хорошого боку, які знижують якість сировини, від чого і страждає вже готовий товар. Це пояснюється тим, що за гонитвою заробити все більше грошей, де то заощадивши, виробник використовує не натуральний продукт, а замінники: рослинні жири, стабілізатори, емульгатори, сахорозаменітелі.

Новачкові в виробництві виготовлення згущеного молока дані помилки інших виробників може зіграти на руку, так як використавши натуральний продукт і відповідати вимогам ГОСТ, можна зарекомендувати себе на ринку.

Більшість підприємців виготовлення даного продукту відлякує, так як вони уявляють собі, що для виготовлення даного продукту потрібно багато витрат, велике приміщення, спеціалізоване дороге устаткування. Але на ділі все відбувається по іншому. Згущене молоко можна виготовити в домашніх умовах, організувавши собі міні цех загальною площею 20 квадратних метрів.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА Згущене молоко.

І так, почнемо з того, яке обладнання підійде. При невеликому обороті згущеного молока з цільного молока, підійде установка УСМ-4.

Опис УСМ-4

Виробнича потужність – 1 цикл – 11 кг згущеного молока

Тривалість 1 циклу – 4 години

Обсяг бака – 30 л

Споживана ел. потужність – 3,5 кВт / год

Маса установки – 45 кг.

Перевага установки:

1. Невеликий розмір. Для розміщення даної установки вистачає всього – лише 20 квадратних метрів.

2. Обслуговувати установку може одна людина. Під час виробництва одного циклу ця ж людина може займатися фасуванням товару.

НЕОБХІДНА СИРОВИНА.

Для виробництва одного кілограма продукції необхідно 2,5 літра незбираного, натурального молока жирністю 3,5% і 0,45 кілограма цукру.

Головна перевага в виготовленні згущеного молока – молоко.

Якщо Ви вирішили відкрити своє виробництво по виготовленню згущеного молока, то слід знайти собі зарекомендував постачальника сировини – молока, так як правильно організувати доставку і зберігання даного продукту може витратити багато часу. Наведемо невеликий приклад: в літній період з молоком немає, а в зимовий є, і пов’язано це з тим, що не сезон. Тому більшість виробників намагаються перейти на штучне сировину, яке найбільш дешеве.

Приготоване згущене молоко на основі сухого молока і цілісного молока істотно відрізняється. Приготований продукт на сухому молоці має специфічний смак і коштує дешевше, ніж той, який приготовлений з цільного натурального молока.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СУХОГО МОЛОКА.

Не завжди виробник може дозволити собі виробляти продукт на натуральному молоці, але для того щоб не втратити виробництво, виробник використовує сухе молоко.

Для виготовлення згущеного молока на основі сухого молока потрібне спеціальне обладнання – ВСМ-100.

ОПИС ВСМ -100

Місткість бака – 100 літрів

Споживана потужність – 19 кВт / год

Площа для встановлення обладнання – 1,2 квадратних метра

Маса – 200 кг.

ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗРАХУНОК.

І так, розповівши про обладнанні і виробництві згущеного молока на різних видах сировини, можна виконати невеликі розрахунки для виробничої лінії.

Витрати на обладнання:

УСМ-4 -20 тисяч рублів за одиницю.

ВСМ-100-182 тисячі рублів.

ПІДСУМОК: для того, щоб запустити лінію, яка буде відповідати ДСТУ, підприємцю потрібно витратити всього 242 000 рублей.

Потенційна виручка:

Одна зміна триває 8 годин, в місяць – 30 змін, виробництво товару за одну зміну – 22 кг.

Щомісячна вироблення 1980 кілограмів.

НА сьогоднішній день ціна за 1 кг. продукції на оптовому ринку становить близько 100 рублів, отже виходячи з наших підрахунків, виручка в місяць становитиме 198 000 рублей.

На підставі вищесказаного можна підвести підсумок, що окупність такого виробництва, при собівартості 1980 кілограмів продукції в місяць складає близько 76 000 рублей. Вигідно, окупається, реально.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.