Виробництво і продаж будівельних матеріалів

20.12.2016 - 00:51 | Категорія: Виробництво

У всі часи люди потребували міцному і надійному житло, побудованому з якісних матеріалів. Незважаючи на велику кількість постачальників і широкий вибір, бізнес, пов’язаний з виробництвом і реалізацією будматеріалів, залишається хорошим способом досягти успіху і отримати прибуток.У всі часи люди потребували міцному і надійному житло, побудованому з якісних матеріалів. Незважаючи на велику кількість постачальників і широкий вибір, бізнес, пов’язаний з виробництвом і реалізацією будматеріалів, залишається хорошим способом досягти успіху і отримати прибуток.

Що таке бізнес на будівельних матеріалах?

У цьому виді бізнесу досягти успіху можуть і підприємці, що не мають солідних капіталів. В першу чергу варто виходити з бюджету і, в залежності від нього, почати, наприклад, з маленького магазину будівельних матеріалів.

Цей вид бізнесу передбачає всі форми роботи з сировиною: від його виробництва до продажу та використання.

Якщо ви готові запропонувати клієнтові послуги на будь-який смак і достаток, ваш магазин неодмінно буде процвітати.

В основному бізнес на будівельних матеріалах передбачає використання двох видів сировини – натурального (дерево, камінь, пісок, глина) і штучного (цегла, цемент, скло). І якщо перші – дар природи, то другі потрібно виробляти.

Крім того, кожен вид сировини використовується для різних цілей: звукоізоляції, облицювання і т. д.

Одним словом, ви обов’язково знайдете те, що зацікавить вас і потенційних покупців.

Бізнес на виробництві будівельних матеріалів.

Мабуть, вклади в будівництво є найбільш прибутковим і популярним видом інвестицій. Стосується це і виробництва, і придбання цінних паперів діючих підприємств.

Для тих, хто націлений на отримання великого доходу, але не бажає ризикувати, оптимальним рішенням стане бізнес з виготовлення бетону. Витрати мають бути мінімальні, адже бетон виробляють з піску і щебеню, які можна добувати самим, та й дорогого устаткування не потрібно.

За сучасними даними, покупка кар’єра в Карелії здатна принести солідний прибуток. Однак таке придбання під силу не кожному підприємцю, оскільки середня вартість кар’єра – сто мільйонів рублів. Але ж справа цим не обмежиться. Потрібні ще обладнання, транспорт, робочі.

Дуже вигідні також виробництво цементу, покрівлі, сировини для теплоізоляції, але цей ринок захоплений великими підприємствами, змагатися з якими бізнесмену досить непросто.

Зростає попит на арматуру, газобетонні блоки, металеві конструкції. При їх виробництві слід дотримуватися принципів екологічної безпеки, намагаючись зберігати доступні ціни.

Відкриваємо магазин будівельних матеріалів.

Чи не кожного підприємця, зацікавленого в роботі з будматеріалами, привертає така діяльність, як видобуток сировини або виробництво. Тому багато хто вибирає для себе, так би мовити, проміжний вид діяльності і відкривають магазини будівельних матеріалів, які можна умовно розділити на три види: невеликі (площею до ста квадратних метрів), в яких представлено 15-20 найменувань товару; площею до 150 кв. м., де можна придбати близько сімдесяти видів продукції і, нарешті, магазин-склад.

Останній займає більшу, до двох з половиною тисяч квадратних метрів, площа, і заповнений товаром, придбаним оптом, а також зразками матеріалів. Відкриття такого магазину вимагає вкладень в розмірі, як мінімум, п’ятнадцяти тисяч доларів, але і прибуток може принести солідну.

Як визначити цільову аудиторію?

Найчастіше при організації бізнесу з продажу будівельних матеріалів підприємці намагаються підлаштуватися під різноманітні інтереси широкого кола клієнтів. В цьому і полягає їх помилка, адже в такому випадку важко організувати грамотну і продуктивну роботу з покупцями, кожен з яких потребує індивідуального підходу. Саме тому і стоїть на самому початку роботи визначитися зі своєю цільовою аудиторією, склад якої буде залежати від виду товару.

Так, у співпраці з холдингами можна зайнятися постачанням матеріалів для будівництва будівель і споруд або відкрити магазин товарів для ремонту і оздоблення. Незмінною популярністю користуються і магазини, які спеціалізуються на продажу фарби. При цьому варто врахувати, що сучасні покупці не хочуть задовольнятися звичними відтінками, тому будьте готові надати їм широкий асортимент товару, а можливо, і найняти працівників, які будуть створювати кольору за бажанням замовників.

Вибір приміщення і формування персоналу.

Ви вже визначилися з напрямком діяльності та цільовою аудиторією? Саме час зайнятися вибором приміщення. Ви можете орендувати приміщення на спеціалізованому будівельному ринку. Особливо вдало розташування магазину поряд з жвавими магістралями або на в’їзді в місто, тобто в місці з великою прохідністю і доступному для транспорту.

Кількість персоналу залежить від того, наскільки велике ваше підприємство. Зрозуміло, слід найняти бухгалтера для ведення фінансових питань і продавців для обслуговування клієнтів. Зручно, коли магазин розділений на відділи, в кожному з яких працює консультант.

Чи плануєте працювати через готівковий розрахунок? Необхідна каса.

У разі організації масштабного бізнесу, який передбачає велику кількість товару, варто потурбуватися наймом секретаря, який буде контролювати документообіг і істотно полегшить вашу роботу.

Як і де шукати клієнтів?

Отже, все вже готово: куплено або орендовано приміщення, придбано і розташовані в відведених місцях товари, а продавці чекають клієнтів.

Але де їх шукати? Про це варто подбати ще до відкриття, яскраво заявивши про себе за допомогою реклами в ЗМІ або банерів.

Але розповісти про себе мало. Покупців приверне можливість придбання товарів з максимальною для них вигодою. Продумайте систему знижок, подарунки оптовикам і всілякі акції.

Бізнес в сфері будівельних матеріалів здатний принести прибуток і бути дуже успішним, якщо підійти до його організації виважено і передбачити можливі ризики, не боячись при цьому нового.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.