Виробництво sip-панелей

06.12.2016 - 20:36 | Категорія: Виробництво

В Америці і в Європі дуже популярний такий товар як SIP-панелі. Так звані сендвіч-панелі, але в Росії цей вид виробництва мало розвинений, що робить це дуже прибутковим і перспективною справою. Що таке SIP-панелі: це унікальний будівельний матеріал. Тришарова панель, яка виробляється за канадською методикою (панельно-каркасної) і застосовується в будівництві будинків.В Америці і в Європі дуже популярний такий товар як SIP-панелі. Так звані сендвіч-панелі, але в Росії цей вид виробництва мало розвинений, що робить це дуже прибутковим і перспективною справою. Що таке SIP-панелі: це унікальний будівельний матеріал. Тришарова панель, яка виробляється за канадською методикою (панельно-каркасної) і застосовується в будівництві будинків.

«SIP-панель» c англійської «StructuralInsulatedPanel, але в Росії можна зустріти такі назви як КТП (Конструкційно-Теплоізоляційна Панель) і СІП (Структурна Изоляционная Панель)

Перевага такої технології в тому, що якість будівництва будинків за допомогою SIP-панелей набагато вище, ніж по інших технологіях, наприклад якість будинків побудовані каркасних способом має нижчі показники. Також варто виділити, той факт що, витрати SIP-панелей набагато нижче інших, що робить привабливим справою для відкриття виробництва SIP-панелей.

Асортимент КТП-панелей

Ориентированно-Стружечная Плита (ОСП) + Плита Пенополистирольная Суспензионная Безусадочная (ПСБ) + Ориентированно-Стружечная Плита (ОСП классическая);

Цементно-стружкова Плита (ЦСП) + Плита Пінополістирольна Суспензійна безусадкова (ПСБ) + цементно-стружкова Плита (ЦСП) (пожарозащітная, великої ваги);

Орієнтовано-стружкові плити (ОСП) + пінополіуретан (ППУ) + орієнтовано-стружкова плита (ОСП дешева);

Фибролит (ФО) + Плита Пінополістирольна Суспензійна безусадкова (ПСБ) + Фибролит (ФО) (ідея російської розробки, пожарозащітная);

Орієнтовано-стружкова Плита (ОСП) + Мінераловатний Утеплювач (МВ) + Орієнтовано-стружкова Плита (ОСП) (ідея російської розробки, пожежостійкість);

Гипсокартонный Лист (ГКЛ)+ Плита Пенополистирольная Суспензионная Безусадочная (ПСБ) + Гипсокартонный Лист (ГКЛ) и др. (используются реже).

Орієнтовано-стружкова Плита (ОСП) + Екструдований Пінополістирол (ЕПП) + Орієнтовано-стружкова Плита (ОСП дорога);

Існують різні по застосуванню панелі: «покрівельна» КТП-панель і «стінна»

Ринки збуту

дистриб’ютори будівельних матеріалів;

ремонтні фірми;

фізичні особи.

будівельні компанії;

будівельні маркети;

Такі панелі як: пінополістирольні суспензійні безусадочние (ПСБ) і орієнтовано-стружкові (ОСП) мають безліч особливостей у виробництві.

необхідну сировину

плита пінополістирольна суспензійна безусадкова (ПСБ)

клей полиуретановый

ориентированно-стружечная плита (ОСП)

Процес виробництва SIP-панелей

У створенні SIP-панелі використовується різка, склеювання та збирання панелі. Потім йде покроковий процес створення СИП-панелі. Раскройка панелі відбувається окремо від двох інших етапів виробництва, які робляться прямо на лінії.

Збірка листів.

Перший етап можна поділити на шість етапів:

Спочатку відбувається укладання ОСП листів на майданчик верстата;

Потім лист ОСП покривається клеєм і водою;

накладають шари ПСБ поверх ОСП листів;

Далі паралельно наносяться тонкі смужки поліуретанового клею на пінополістирольний лист;

Йде процес розпилення води поверх поліуретанового клею;

І в кінці накривають пінополістирольний лист другим шаром ОСП листа.

Так само різні лінії виробництва можуть виробляє відразу кілька панелей одночасно, тобто укладаються одна на іншу зверху. І в цьому випадку початковий етап може повториться до трьох повторів.

Склеювання панелі.

У другому етапі відбувається процес пресування панелей, де можуть використовуватися такі преса як: пневматичний, мембранно-вакуумний або гідравлічний прес, які тиснуть на лист силою приблизно в 25 тонн для склеювання панелі між усіма верствами. Весь процес може зайнятий близько 50 хвилин.

Розкрою панелей.

Коли клей вже завдано і панель готова, її транспортують на склад, але деякі використовуються в заключному етапі виробництва. У цих SIP-панелях за задумом архітекторів, будуть вирізані спеціальні отвори для дверей і вікон. Раскройка панелей буде здійснена спеціальним обладнанням. І тільки тоді, коли в розкроєних КТП-панелях будуть зроблені спеціальні пази (за допомогою терморізання або по іншому ножа), вони будуть транспортовані на склад.

Для розрахунку окупності вкладень, для комплектації цеху, використано наступні лінії і машини:

форматно-розкроювальних машина «СС-1» – 350000 рублів;

термонож «РЕ-100» – 6000 рублів.

лінія “SIP-6М-3» – ціна 1800000 Rublee;

Всього вкладень в головне обладнання – 2156000 рублів.

Капітальні вклади

Організаційні витрати – 100 тис. Рублів.

Інструменти і додаткове обладнання – 150 тис. Рублів.

Фінансування діяльності компанії до повної окупності виробництва – 500 тис. Рублів.

Товарні запаси – 500 тис. Рублів.

Поставка і установка всього устаткування – 500 тис. Рублів.

Закупівля основного обладнання – 2 156 тис. Рублів.

Підготовка і ремонт цеху і складу – 300 тис. Рублів.

Всього капітальних витрат – 4206000 рублів.

Нижче представлена ??таблиця розрахунку виручки при половинному завантаженні лінії:

Робоча зміна, годиннику – 8

Кількість змін в місяць – 22

Продуктивність, кв. м / год – 10

Вироблення, кв. м / міс. – 760

Рентабельність – 20%

Оптова вартість, руб. / Кв. м – 1 000

Виручка 1 760 000 рублів

Якщо ви почнете такий бізнес, то після всіх витрат на реалізацію проекту, приблизно через 4 місяці з моменту відкриття проекту ви окупити. Через 9 місяців ви зможете отримувати прогнозовану виручку з проекту. Окупність всього проекту складе приблизно 30 місяців.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.