Виробництво pos-матеріалів, виготовлення виробів з оргскла

05.12.2016 - 02:15 | Категорія: Виробництво

Виготовлення в домашніх умовах виробів з оргскла (акрилу) – це дуже хороша ідея для організації прибуткового малого бізнесу. Виробництво POS-матеріалів дуже затребуваною, це і Цінникоутримувачі, і різного роду підставки для візиток, телефонів, косметики, взуття і т. д.Все це дозволяє красиво оформити і представити покупцям різного роду товари, як у великих торгових центрах, так і в невеликих магазинах.Виготовлення в домашніх умовах виробів з оргскла (акрилу) – це дуже хороша ідея для організації прибуткового малого бізнесу. Виробництво POS-матеріалів дуже затребуваною, це і Цінникоутримувачі, і різного роду підставки для візиток, телефонів, косметики, взуття і т. д.Все це дозволяє красиво оформити і представити покупцям різного роду товари, як у великих торгових центрах, так і в невеликих магазинах.

Виробництво POS-матеріалів є засобом оформлення торгових точок. З їх допомогою можна значно підвищити продажі одного товару або цілої групи товарів в конкретному магазині (торговельній точці).

Англійська назва місця продажів – PointofSales (POS), в Сполучених штатах Америки ця назва PointofPurchase. А в нашій країні кошти оформлення місць продажів POSmaterialsназиваются в професійному середовищі – POS-матеріали або засоби POS.

На сьогоднішній день жодна презентація або виставка, жодна точка продажу різних товарів не обходиться без обов’язкових атрибутів – POS-матеріалів. Їх основне завдання – якісне інформування покупців про товари або різного роду послугах.

Безліч сучасних POS-матеріалів дозволяє використовувати їх в діяльності абсолютно будь-якої компанії. Вище були названі лише деякі зразки POS-продукції, хоча цей список можна продовжувати дуже і дуже довго.

Нижче буде представлено зразки, які можна досить легко виготовити, крім того, вони найбільш затребувані на сучасному ринку. З Огрскло з легкістю можна проводити підставки під буклети та біжутерію, власники для стільникових телефонів і гаманців, підставки під косметику і взуття. Вироби з акрилу, таким чином, дуже різноманітні.

Приблизний розрахунок собівартості виробів і ціни для замовника складається з вартості одного квадратного метра ПВХ (0,8 мм) – 163 рубля і вартості одного квадратного метра оргскла (1,5 мм) – 378 рублів.

Таким чином, загальна площа Цінникоутримувачі (3 см х 5 см) становить 0,003 м 2 , його собівартість буде 0,57 рублів, а 5-6 рублів – це ціна для клієнта при оптовому продажі.

Загальна площа матеріалу при виготовленні підставки під гаманець (або іншого виду товару) складає 0,023 м 2 . При собівартості 8,7 рублів, ціна для клієнта буде 52 рубля.

Підставка під мобільний телефон: загальна площа матеріалу становить 0,015 м 2 ; собівартість підставки – 5,7 рублів; ціна підставки для клієнта становить 33 рубля.

Безсумнівно, що наведені вище цифри не є остаточними, тому що ціни, як на матеріали, так і на готові вироби можуть відрізнятися в різних регіонах нашої країни. Однак досить очевидна перспективність і прибутковість такого виду бізнесу, особливо якщо враховувати, що всі перераховані вище вироби досить рідко замовляють поштучно – їх кількість становить десятки, сотні і тисячі готових виробів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.