Виготовлення та продаж дзеркал

04.12.2016 - 02:32 | Категорія: Виробництво

Давайте розглянемо, чи варто займатися виготовленням і продажем дзеркал в даний час! Протягом багатьох років попит на цю продукцію дуже високий. Як краще вибрати сировину для виготовлення дзеркал? Які технології виготовлення існують? Яке обладнання необхідне? Як організувати продажу готової продукції?Давайте розглянемо, чи варто займатися виготовленням і продажем дзеркал в даний час! Протягом багатьох років попит на цю продукцію дуже високий. Як краще вибрати сировину для виготовлення дзеркал? Які технології виготовлення існують? Яке обладнання необхідне? Як організувати продажу готової продукції?

Використовуються дзеркала, як у повсякденному житті, так і в наукових лабораторіях, в різних видах промисловості. Не один будинок не обходиться без дзеркал. Завдяки цьому попит на цей виріб залишається на високому рівні. Виготовлення дзеркальної продукції вважається дуже прибутковим бізнесом.

Виготовлення дзеркал.

Дуже важливим етапом у виробництві є вибір сировини для виготовлення дзеркал. Як всім відомо, для виготовлення дзеркал застосовується скло. Поверхня скла повинна бути бездоганно рівною, а саме скло тільки вищого гатунку. Розміри для виготовлення дзеркал в основному бувають від 22Х40см до 125х100 см, для круглих O27-65 см, товщина 2-5 мм.

Так само для виготовлення дзеркал нам будуть необхідні: азотна кислота, дистильована вода, луг, 25% нашатирний спирт, йод, Двухлористое олово, азотнокисле срібло. Так як на 1 м? дзеркала необхідно: 1) 34.5 мл азотної кислотної 2) 1.7 л дистильованої води 3) 2.6 г лугу, 4) 7.6 мл 25% нашатирного спирту, 5) 6 крапель йоду; на 43 м?- 1г. двухлористого олова; на 14.5 м?- 3.6 г азотнокислого срібла.

Технологія виготовлення дзеркал.

Спочатку для виготовлення дзеркал застосовували ртутний спосіб, за яким олов’яна фольга закріплювалася на склі за допомогою ртуті. Більш простий і поширений в даний час є метод сріблення.

Для початку потрібно підготувати поверхню скла вона повинна бути чистою і відполірованою. Сріблення відбувається в результаті відновлення іонів металу з водних розчинів, що містять формальдегіди. Сріблення проводиться двома способами:

Скло опускається в розчин.

«Горілиць»

Якщо поверхня велика краще використовувати другий варіант «горілиць»

Процес сріблення проходить в кілька етапів:

1) Скло повинно бути відполіроване і ретельно вимито.

2) Скло повинно бути заглиблені в розчин.

3) Провести сріблення.

4) Захистити поверхню скла спеціальним покриттям.

У наш час попит даного товару дуже великий. Дзеркала потрібні населенню будь-якого віку і достатку. Дзеркала застосовують в меблевому виробництві, в будівельних організаціях, для виробництва дверей, широко використовується для облаштування власного житла.

Продаж дзеркал.

Для збільшення попиту можна розширити асортимент завдяки численним тенденціям в моді. Добре будуть продаватися такі види дзеркал:

Різні дзеркала, призначені для декору приміщення

Дзеркала для меблевої промисловості

Акваріумні стінки з дзеркала

дзеркальні вітрини

Дзеркальна плитка для обробки приміщення.

Необхідні витрати для виробництва дзеркал:

Стіл для різання скла, його вартість – 40000 рублів.

Сушарка. При умінні можна змайструвати самим.

Ємність для сріблення повинна бути виготовлена ??не з металу, її вартість буде не менше 40000 рублів

Шліфувальна машинка-призначена для полірування скла, собівартість буде складати 10000 рублів

Електронні ваги для приготування розчинів, вартістю 1000 рублів

Приміщення. Для виробництва дзеркал буде досить приміщення 15м?, оренда такого приміщення обійдеться в 20000 рублів.

Хімічні речовини

Доставка і вартість скла 400-1000 рублів за 1 м? вартість залежить від товщини скла.

Витрати на все необхідне складуть близько 200000 рублів.

Витрати на виробництво 1 м? дзеркала приблизно 600-1200 руб., А ціна дзеркала перевищує її в 2-3 рази. За один день можна виготовити 20-25 м? продукції, значить, за 3-6 місяців ми повністю окупимо витрати. Цей бізнес принесе, непогані результати в майбутньому.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.