Виготовлення подарункових карт

28.11.2016 - 16:08 | Категорія: Виробництво

Уже давно відомо, що пластикові карти – це зручно і просто. Пластикові картки бувають: банківські, дисконтними, сертифікатами, посвідченнями та ін., Одним словом, сьогодні вони застосовуються абсолютно в різних сферах.Уже давно відомо, що пластикові карти – це зручно і просто. Пластикові картки бувають: банківські, дисконтними, сертифікатами, посвідченнями та ін., Одним словом, сьогодні вони застосовуються абсолютно в різних сферах.

При цьому виготовлення таких карт замовляють як великі підприємства, так і представники малого і середнього бізнесу. А в деяких випадках компанії з виробництва таких карток отримують замовлення і від приватних осіб. Як розповіли фахівці компанії Mr. Cards, хтось замовляє собі пластикові візитки, хтось робить подарункові сертифікати для своїх близьких з оригінальним дизайном та ін.

Рішення для бізнесу

Сьогодні виготовлення подарункових карт досить затребувана і поширена послуга. Головна відмінність такого роду продукції в тому, що такі картки призначені для дарування. Саме тому вони повинні мати гарний дизайн, всю необхідну інформацію про те, як і де можна скористатися даною карткою та ін.

Подарункові карти замовляють часто для різних мереж магазинів. Це відмінна пропозиція: якщо ваші покупці не знають, що придбати в подарунок, їм завжди можна запропонувати такого роду товар. На подарункових картках вказується їх номінал – одержувач зможе прийти в магазин і обміняти свій подарунковий сертифікат на товар, який сподобався.

Відзначимо, що виробництво подарункових карт вимагає особливої ??уваги до дизайну вироби. Якщо картки замовляються для магазину, вони повинні містити логотип компанії і бути виконані в стилістиці магазину. Часто в дизайні таких карт використовують золоті, сріблясті кольори.

Треба сказати, що такі карти можуть мати будь-якої ідентифікатор. Найбільш поширені для таких карт штрих-коди, скретч-панелі і магнітні смуги.

Для приватних осіб

Подарункові карти та сертифікати, як відзначають співробітники Mr. Cards, замовляють не тільки представники бізнесу, а й приватні особи. Друк для приватних осіб виконується мінімальним тиражем. Вам можуть запропонувати друк карток з готового макету, а також ви завжди можете скористатися послугами дизайнерів. Вам обов’язково допоможуть розробити оригінальний дизайн подарункового сертифіката.

Звичайно, потрібно сказати, що друк пластикових карт великим тиражем коштує дешевше, так як виконується на офсетних машинах, але і невеликі тиражі також мають доступну ціну, якщо використовується сублимированная друк.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.