Виготовлення значків з металу

07.11.2016 - 18:09 | Категорія: Виробництво

Здавалося б, чи може приносити хоч якийсь дохід виготовлення і продаж дріб’язкових пластмасових значків? Ви будете здивовані, дізнавшись, наскільки популярний цей предмет в середовищі рекламістів як простий, але привертає увагу маркетинговий інструмент, та й просто як елемент молодіжного стилю.Здавалося б, чи може приносити хоч якийсь дохід виготовлення і продаж дріб’язкових пластмасових значків? Ви будете здивовані, дізнавшись, наскільки популярний цей предмет в середовищі рекламістів як простий, але привертає увагу маркетинговий інструмент, та й просто як елемент молодіжного стилю.

В основному цей товар приносить вигоди тим, хто безпосередньо зайнятий організацією маркетингових акцій або виробляє молодіжну і «casual» одяг. Але при наявності оригінальних ідей і творчому підході виробництво значків цілком може стати самостійним бізнесом з цілком оптимістичними перспективами.

Технологія виготовлення значків.

Сучасне обладнання і масові технології зробили таке виробництво елементарним, організувати його досить просто навіть на невеликих непромислових площах. На ринку у величезній кількості доступні найрізноманітніші форми, матеріали і заготовки для виробів будь-якого зовнішнього вигляду і розміру.

Деякі види технологій залишаються досить складними і застосовуються, в основному, в спеціалізованих цехах – виливок, обробка гарячою емаллю, травлення і кислотна друк, і ін. Але найбільш простий і тому масової стала так звана «західна» технологія. Значки такого виду стали явищем практично культовим як в субкультурної середовищі, так і в маркетингу. При незначною собівартості виготовляти такі значки можна значними партіями за дуже короткий час. Верстати для закочування бувають пневматичними або ручними і обходяться від восьми до тридцяти тисяч за одиницю (на ціну впливають, в основному, «місткість» матриці і доступна швидкість обробки).

Технологія зрозуміла і наочна. Основа значка виготовляється з металу. Зображення, попередньо надруковане на папері, закріплюється на ній за допомогою синтетичної прозорої плівки (лавсан), яка одночасно захищає зображення від стирання і надає виробу «сучасний» вигляд. Зі зворотного боку основи встановлюється кріпильний елемент – найчастіше, у вигляді шпильки.

При значних обсягах виробництва зображення виготовляються друкарським способом, але для партій до декількох тисяч цілком підійде і звичайний кольоровий принтер. Швидкість друку сучасних офісних пристроїв відповідає показникам продуктивності середнього західного верстата.

Хто купує значки і як їх продавати.

Головний напрямок використання такої продукції як і раніше рекламно-маркетингове. Друге за значимістю їх застосування – в якості символіки будь-яких заходів.

Значок з корпоративної емблемою часто використовується як елемент уніформи обслуговуючого персоналу, як знак співробітників компанії, що беруть участь в будь-якому галузевому форумі або виставці, і т. П. Дуже часто вони стали використовуватися для просування конкретного товару або послуги (згадайте всім відомі «Хочеш схуднути ? Запитай мене як »)

Ключовими споживачами іміджевих значків є тінейджери. Працюючи з цим сегментом, доводиться постійно залишатися «в темі» останніх субкультурних трендів, розбиратися в молодіжної символіки і мистецтві, знати, які фільми і музика сьогодні особливо популярні. Іноді діти готові обвішатися значками практично з ніг до голови, іноді взагалі забувають про них на час, але до кінця життя ця дитяча мода ніколи не проходить.

Легкість роботи з цим сегментом полягає в тому, що потік оригінальних ідей для символіки ніколи не вичерпається, в основі його формують кіно, телебачення та інтернет. Слідувати за цим потоком досить просто, але слід пам’ятати, що ніяка мода не захоплює підлітків надовго, набір зображень для значків доводиться регулярно освіжати. Але якщо вдало «потрапити» в набирає силу хвилю чергового повального захоплення яким-небудь кіногероєм або зіркою шоу-бізнесу, продавати значки з його зображенням можна практично в необмеженій кількості.

Хороший варіант – значки з символікою міста, місцевої визначної пам’ятки або заходи. Це може бути як великий культурний фестиваль або виставка, так і суто корпоративне свято окремої фірми. Прагнення зовні виділити себе властиво багатьом людям, на цьому будуються збутові стратегії безлічі товарів і компаній.

Окремої згадки заслуговує символіка політична. Під час будь-якої виборчої кампанії попит на подібну продукцію збільшується в рази. При цьому можна не просто друкувати рекомендовані політтехнологами партії або кандидата-замовника фрази і сюжети, а й самому пропонувати оригінальні образотворчі рішення.

Можливості по просуванню подібного товару вельми широкі, потрібно лише навчитися мислити трохи нестандартно.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.