Бізнес по виробництву виробів з деревини

25.07.2016 - 13:51 | Категорія: Виробництво

Дерево – це матеріал, який при грамотному використанні буде практично невичерпний. Якщо ваш вибір впаде на нього, то подумайте, що ви зможете зробити з нього. Що ж можна придумати в цьому випадку? Вибір, як не дивно великий, ви можете відкрити бізнес з виробництва виробів з деревини, Власне кажучи, паперу, целофану або навіть спирту.

Наша країна володіє великими запасами дерева, а так само виробів з деревини були у вжитку, тому можна зробити вибір з якого матеріалу, ви будете виробляти товар.Дерево – це матеріал, який при грамотному використанні буде практично невичерпний. Якщо ваш вибір впаде на нього, то подумайте, що ви зможете зробити з нього. Що ж можна придумати в цьому випадку? Вибір, як не дивно великий, ви можете відкрити бізнес з виробництва виробів з деревини, Власне кажучи, паперу, целофану або навіть спирту.

Наша країна володіє великими запасами дерева, а так само виробів з деревини були у вжитку, тому можна зробити вибір з якого матеріалу, ви будете виробляти товар.

Якщо в тому районі, де ви почали виробництво, зростає якийсь певний вид дерева, то краще варто зайнятися виробництвом товару саме з нього, наприклад, ялини або берези. Щоб скоротити витрати на доставку якогось екзотичного виду деревини саме для вашого регіону. І ще один важливий момент: можна використовувати в якості сировини відходи від переробки дерева, такі як тирса або деревну кору.

Можна спробувати купувати відходи у фабрик по виробництву меблів, це набагато дешевше, ніж витрачати гроші на власну переробку деревини. Не бійтеся брати вторсировину, за якістю воно не гірше ніж саме дерево.

Потрібно починати з самих азів, а саме виготовлення целюлози з самої деревини або з того матеріалу, що залишився після обробки. Сама процедура починається з відділення кори від стовбура, і наступним подрібненням останнього.

На цьому етапі вам буде потрібно спеціальні пристосування, які дозволять вам чистити дерево від кори, а так само дробильні машини. Вони дозволять подрібнити дерево до потрібних розмірів. Навіть якщо ви користуєтеся відходами від деревного виробництва, все одно будуть потрібні дробильні установки, так як вторинна сировина може бути досить великих і непридатних розмірів.

Далі вам необхідно вибрати спосіб отримання деревної целюлози:

Це або механічний спосіб, або ж хімічний!

Механічний спосіб найлегший, він підійде для виробництва, наприклад, паперу для друку газет. Це самий низькоякісний спосіб, так як його суть полягає в тому, що подрібнена деревна крихта буде смішна з водою, тільки і всього. Потім йде виробництво паперової продукції.

Хімічне виробництво, набагато цікавіше! Хоча б, тому що він дорожче, і якість виробленого товару дуже висока. Папір, отримана таким способом, може бути використана для друку глянсовою продукції, книг і обгорткового матеріалу. Хімпутем синтезується і спирт, але для цього вам необхідно буде зробити сортування тирси.

Для того щоб зробити білосніжну паперову продукцію, вам будуть потрібні сита різних розмірів. Після чого відсіяні тирса піддатися термічній обробці в котлах з додаванням кислот. Потім, настане черга промивання і фільтрації проваренного дерева, щоб позбутися від різних домішок. Наступний етап полягає в зміні волокон і форми деревини. У цьому допоможуть водовідштовхувальні клеї або як альтернатива смоли. І фінальний етап має на увазі підключення до справи барвника або ж пигментированной фарби, яка і додасть потрібний колір папері.

Виробництво паперу з деревини.

А зараз почнеться найцікавіше! В апараті, який відливає целюлозні волокна, які потім сушаться і позбавляються води, відбувається складний процес. І останній етап згортання в рулони. Це здається складним, але навіть при високих цінах на обладнання, кінцевий продукт має велику ціну, на відміну від сировини, і дуже швидко окупається. Для прикладу одне листяних дерев здатне забезпечити книгу майже п’ятдесятьма тисячами сторінок.

Отже, давайте складемо список усього перерахованого обладнання, яке вам потрібно придбати:

-апарат для видалення деревної кори.

– дробарка.

– різні відсівають кошти.

– котли для варіння.

– фільтраційні пристосування.

– змішувач;

– папероробна машина.

Якщо ви хочете поставити виробництво на конвеєр, то краще за все, якщо обладнання буде зосереджено на одній території, і апаратура, експлуатована на виробництві, буде вітчизняної.

Отримана паперова продукція може бути використана в друкарні, яка вже сама вирішить який формат їм буде найбільш вигідний. Звичайно, ніхто не заборонить вам виробляти папір міжнародного стандарту: формату А3 або А4.

Виробництво паперу з деревини – це лише початковий етап.

Якщо ви хочете виробляти певний товар, на зразок туалетного паперу, серветок або пакетів, то вам доведеться придбати додаткову апаратуру. Така продукція завжди користується великим попитом, і має сенс знайти оптових покупців, які продовжать ланцюжок продажів в різні магазини, кафе і ресторан.

Виробництво спирту з деревини.

Якщо ваш інтерес прикутий до виробництва етилового або бутилового спирту, то вам доведеться вивчити гідроліз деревини. Для цього вам буде потрібно гідролізний апарат, який нагріває деревину разом з сірчаною кислотою. Завдяки цьому рослинна клітковина перетворюється в глюкозу. Наступним етапів є додавання вапна, щоб провести реакцію нейтралізації кислоти. Після чого, глюкоза піддається бродінню, з додаванням дріжджових бактерій. У реакціях ректифікації отгоняются спирти, а дріжджі відсіваються і йдуть на подальше бродіння.

Для виробництва цього продукту вам будуть потрібні висококваліфіковані фахівці в області в органічній хімії, і відповідні дозволи. А головними вашими клієнтами стануть медичні установи і фармацевтичні фірми. А це важливі клієнти, а так само стабільні доходи.

Для того, щоб ваше виробництво не стояло на місці, вам буде потрібно фахівець, який буде розбиратися у всьому обладнанні, що використовується у виробництві, який би стежив за всім процесом. Так само вам буде потрібна людина, що відповідає за якість кінцевого продукту, і міг би перевіряти якість використаного у виробництві сировини.

Вам знадобитися дуже велике приміщення, щоб воно вмістило в себе все обладнання. Навіть не варто сумніватися, що вам знадобитися техніка для виробництва паперу, і спирту. До речі ваша фабрика може поміститися і в межах міста, але найкраще організувати її за межею міста, щоб бути ближче до виробничого сировини.

Ви можете зайнятися і тим і тим виробництвом одночасно, розширивши список вироблених вами товарів, ви збільшите свій прибуток. А саме, ви будете робити папір і спирт, це означає, ви знизите кількість залишкового матеріалу, що призведе до зниження фінансових втрат.

Щоб почати виробництво паперової продукції та спиртових рідин, вам знадобитися спеціально навчений персонал і певне обладнання. А це головні чинники для створення високоякісного продукту!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.