Бізнес з переробки пластикових пляшок

09.07.2016 - 21:54 | Категорія: Виробництво

Організація переробки пластикових пляшок . Пластикова тара широко використовується для розливу пива, соків, мінеральної води і т. д. За статистикою третина від загальної кількості сміття, що викидається жителями мегаполісу, складають пластикові пляшки. Якщо до справи підійти серйозно і відповідально, можна організувати цілком прибуткове виробництво з переробки пластикової тари, яка є сировиною для виробництва флекса-сировини для виготовлення хімічного волокна.

У чистому вигляді флекс схожий на пластівці білого кольору, з нього пресують і пластикову тару, яка може проходити практично нескінченний цикл переробки. З даного хімічної сировини, крім тари, виготовляють тротуарну плитку, щетину для щіток збиральних машин, пакувальну стрічку та інші корисні товари. Тим самим доводиться універсальність флекса для кінцевого споживача. Така переробка пластика приносить неоціненну користь екології, так як повністю пластикова пляшка розкладається за період близько 300 років. Ця область бізнесу в Росії не розвинена в достатній мірі. Тому в сфері переробки пластикової тари мало конкуренції. Це економічно вигідно.Організація переробки пластикових пляшок . Пластикова тара широко використовується для розливу пива, соків, мінеральної води і т. д. За статистикою третина від загальної кількості сміття, що викидається жителями мегаполісу, складають пластикові пляшки. Якщо до справи підійти серйозно і відповідально, можна організувати цілком прибуткове виробництво з переробки пластикової тари, яка є сировиною для виробництва флекса-сировини для виготовлення хімічного волокна.

У чистому вигляді флекс схожий на пластівці білого кольору, з нього пресують і пластикову тару, яка може проходити практично нескінченний цикл переробки. З даного хімічної сировини, крім тари, виготовляють тротуарну плитку, щетину для щіток збиральних машин, пакувальну стрічку та інші корисні товари. Тим самим доводиться універсальність флекса для кінцевого споживача. Така переробка пластика приносить неоціненну користь екології, так як повністю пластикова пляшка розкладається за період близько 300 років. Ця область бізнесу в Росії не розвинена в достатній мірі. Тому в сфері переробки пластикової тари мало конкуренції. Це економічно вигідно.

Технологія процесу переробки пластикових пляшок.

Технологія процесу переробки. Після збору пластикова тара розсортовує на пофарбовану і незабарвлену для подальшої окремої переробки. Вибраковується тара з ПВХ (полівінілхлорид) – переробляється особливо. Вручну видаляють інші типи пластику, папір, метал. Попередньо пляшки пресують. Потім завантажують в підготовлену лінію для переробки. Лінія складається з агрегатів, з’єднаних стрічковими транспортерами.

Спочатку пластик завантажують в роторну машину. Там відокремлюють етикетки і кришки. Далі слід дроблення. Агрегат для дроблення містить безліч гострих лез і нагадує величезний блендер. Після подрібнення, за допомогою шнекового транспортера аморфна маса подається в паровий котел, де за допомогою гарячої води видаляють залишкові сторонні речовини. Потім, очищене пластикове сировина надходить в машини для полоскання і полірування. Після водної обробки і висушування в Водоотделітель і повітряно-сушильній камері отриманий флекс збирають в спеціальному контейнері.

Витрати бізнесу з переробки пластикових пляшок.

Орієнтовний кошторис розвитку бізнесу. Повністю укомплектована лінія для переробки пластикової тари здатна виробляти до тонни флекса на годину. Втрати на виході складають близько 20% ваги первинної сировини. Потужність необхідного споживання електроенергії – в межах 70 кВт / год. Вартість лінії при цьому – близько $ 130 000. Для обслуговування агрегатів з переробки матеріалу від миття до відбракування досить десятка робітників, які займаються навантаженням сировини і вивантаженням готового флекса.

Один робочий здатний перевантажити до 120 кг на годину. Заробітна плата одного робітника – 20 тисяч рублів на місяць. При вартості сировини від 600 до 800 доларів за тонну, чистий прибуток в зміну становить близько 1000 доларів. При потужності виробництва 250 кг на добу щомісячний валовий дохід складе близько 7300 доларів. Очевидно: дивіденди в бізнесі з переробки пластикової тари можуть бути досить значні, послуживши підприємцю запорукою ділового успіху.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.